Сватба 2018 - ХI част

  • 42 646
  • 739
  •   1
Отговори
# 105
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 886
Хър... и аз пропуснах, ама ако е за грима моят пробен нямаше нищо общо със сватбения.. беше общо взето - какво не искам да е Grinning Не разбрах историята, мисълта ми беше да не бързаш да се отчайваш.
За чашите - май всичките се белят, аз имам слънчогледени, ръчно рисувани от кумата, качествени специални бои.. и пак се белят.

# 106
  • Мнения: 519
Хър, кой те ядосва? Гримьорка, маникюристка? Сменяй, хич не ти трябва някой мрънкалник.

# 107
  • Мнения: 882
Аз бях много недоволна от прическата ми на сватбата . Фризьорката ме беше правила за бала и бях много доволна от нея . Ходих та пробна и беше точно това което искам . Но в деня на сватбата притесни ли се не успях да разбера, но нямаше такава трагедия.  Доста ми беше криво заради това . Cry . Така , че не се отчайвай , но моя съвет е по от рано започни с грим и прическа за да има време ако нещо не ти харесва да се коригира.

# 108
  • Мнения: 993
Аз също ви съветвам да има пробни грим и прическа, макар че на бала правих пробна прическа, харесах я, беше супер семпла, а на самия ден не се получи и даже му ударих един рев.

За сватбата също правих пробна прическа (но не и грим) и пак пробната ми се получи по-добре. Grinning Гримът е добре да не е тежък цветово, но пък шпакловката, която гримьорката ми направи, устоя целия ден на всички целувки. Пък и е важно кожата да изглежда добре по време на снимките и да не лъщи. Препоръчвам ви да си вземете пудра в чантичката и ако усетите, че по лицето ви избива влага или нещо с грима не е ОК, да я ползвате.

# 109
  • Мнения: 156
Хър, няма смисъл да се ядосваш, и аз изтърпях много критика от гримьорката, която ми направи грима, основно при пробния.

Тези хора виждат неща, които никой друг не забелязва. Представям си, че техният свят е пълен с несъвършена кожа и проблемни зони, които виждат навсякъде - професионално изкривяване. Но ти не трябва да се вълнуваш особено от тяхното мнение - това най-често е преекспонирано и изобщо не трябва да те вълнува.

Всъщност, същата тази жена ми направи за проба грим, който изобщо не харесах, но в деня на сватбата, казвайки ѝ, че ми е направила ужасен грим предния път, тя с една дума ме разбра какво искам и кое не ми е харесало. Понякога критичните/кривите просто имат лош ден, лоша седмица, дошло им е... лошото настроение.

# 110
  • Мнения: 272
Здравейте момичета,някоя има ли опит с моминските партита.По ред причини си го правя аз и понеже ще е в дома на родителите ми(тях няма да ги има) съм в чуденка какво да измисля.Имате ли идея?

# 111
  • Мнения: 1 467
Не съм организирала моминско парти до сега, но помисли какви предимства има от това че ще сте във къща. Хубаво би било ако самото моминско парти има някаква тематика (или някакъв основен цвят и всички да се облечете така)
-може да си направите караоке
- заедно да приготвяте различни коктейли
- някакви забавни игри с наградки

# 112
  • Мнения: 993
Не съм организирала моминско парти до сега, но помисли какви предимства има от това че ще сте във къща. Хубаво би било ако самото моминско парти има някаква тематика (или някакъв основен цвят и всички да се облечете така)
-може да си направите караоке
- заедно да приготвяте различни коктейли
- някакви забавни игри с наградки
Точно такова бе моето моминско парти. Бяхме 5 момичета вкъщи, организирахме си караоке, игри (от тия с листчетата, при които се пие Grinning ), поръчахме си пица (и посрещнах човека, който я носеше, издокарана с було и корона), той даже се пошегува, че ако ни трябва танцьор, да му се обадим. Grinning После ядохме от вълшебните меденки на кумата и от страхотната торта, с която ме изненадаха, а накрая сляхме моминското и ергенското в едно заведение и откарахме до 4 сутринта. Беше незабравимо, и ви го казвам като човек, който не си пада особено по нощни заведения и шумотевици. Simple Smile

# 113
  • София, България
  • Мнения: 3 628
Ами...май вече е късно. Твърде импулсивно взех решението, дето се вика даже преди да знам как ще ме направи. Те не са грубо поднесени нещата, но някак натрапчиво, и все едно ако не направиш еди какво си, не държиш на себе си, на деня итн.

Е.. в крайна сметка ако ти си се харесала на пробното, просто изтърпи я 1 час докато те направи и после за следващи поводи ще търсиш друго място Simple Smile

И аз си мисля може би някакви игри за моминското парти или някакви изненадки със скрити въпроси по къщата, които да търсят и да са свързани със сватбата. Relaxed

# 114
  • Мнения: 272
Не съм организирала моминско парти до сега, но помисли какви предимства има от това че ще сте във къща. Хубаво би било ако самото моминско парти има някаква тематика (или някакъв основен цвят и всички да се облечете така)
-може да си направите караоке
- заедно да приготвяте различни коктейли
- някакви забавни игри с наградки
Точно такова бе моето моминско парти. Бяхме 5 момичета вкъщи, организирахме си караоке, игри (от тия с листчетата, при които се пие Grinning ), поръчахме си пица (и посрещнах човека, който я носеше, издокарана с було и корона), той даже се пошегува, че ако ни трябва танцьор, да му се обадим. Grinning После ядохме от вълшебните меденки на кумата и от страхотната торта, с която ме изненадаха, а накрая сляхме моминското и ергенското в едно заведение и откарахме до 4 сутринта. Беше незабравимо, и ви го казвам като човек, който не си пада особено по нощни заведения и шумотевици. Simple Smile

Може ли уточнение каква е тая игра с листчета и пиене?

# 115
  • Мнения: 993
Може ли уточнение каква е тая игра с листчета и пиене?
Бях подготвила малки листчета с предизвикателства, например "Никога не съм яла пача". Което от момичетата е яло, отпиваше глътка алкохол. А една от гостенките беше направила същите листчета, на които пишеше, да кажем, "Пий, ако си с вързана коса" и се изпълняваше. Продават из нета подобни игри, но и сами можете да си спретнете. Ако включите и по-пиперливи въпроси, става още по-интересно. Grinning

# 116
  • Мнения: 7 291
Здравейте аз имам едно въпросче към булките от Бургас и по конкретно тези които са запазили Приморец Simple Smile тъй като не предлагат overtime ще резервирате ли пиано бара там или да предложите някакви идеи за след 12 Simple Smile

# 117
  • Мнения: 519
Здравейте аз имам едно въпросче към булките от Бургас и по конкретно тези които са запазили Приморец Simple Smile тъй като не предлагат overtime ще резервирате ли пиано бара там или да предложите някакви идеи за след 12 Simple Smile

Да не запазваш Приморец. В 12 купонът е във вихъра си, много е тъпо да се мести.

# 118
  • Мнения: 993
Момичета, за тези, които търсеха официални рокли, ето още едни, които ми попаднаха:

# 119
  • Мнения: 11
Здравейте, и аз съм булка през август. Не остана време, а се оказа , че трябва да сменя ресторанта. Та въпроса ми е: знаете ли хубав ресторант, с красиво градина, сносни цени и с възможност за вкарване на алкохол ( свекъра държи да пием домашна ракия)? Ще бъда благодарна ако знаете такива места, да споделите с мен, много ми е притеснено,че няма да успея да намеря ресторант

Общи условия

Активация на акаунт