Сватба 2018 - ХI част

  • 42 616
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 131
Дами, някоя поръчвала ли е покани от: https://xn--80aqencf.com/ - това е покани.com ?
Харесала съм си няколко варианта, но все пак ще се радвам на споделен опит Simple Smile Благодаря!

# 91
  • Мнения: 1 998
Друмче, много романтични снимки, чудесни сте! Simple Smile

За подаръци - на мен винаги ми е трудно да измислям подаръци за когото и да било, хич ме няма. На мен кумата ми подари на моминското парти едни обеци от My silver са, аз имам доста бижута от там, включително и годежният пръстен, и съм много доволна, качествени са. Обеците са знак за безкрайност, каза че са символични и много ме уцели, хем харесвам и нося сребро, хем съм голям фен на бижута с този знак. Също така ми подари една капела, защото я видяла и решила, че е моята, а аз наистина исках да си купувам, но тя не го знаеше това. Simple Smile Вижте, ако някой ми подари домашен любимец, ще съм много разочарована, тъй като не обичам животни. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 583
Ох много е трудно с подаръците Grinning Аз съм подарявала и са ми подарявали домашни любимци, но също съм на мнение, че трябва да е подарък, който е предварително обсъден и желан Simple Smile

# 93
  • Мнения: 993
Домашният любимец е подарък, който изрично трябва да бъде пожелан. Аз обичам животните, имала съм заек и котка за кратко, но на този етап май не искам да гледам животно в апартамент.

Хър, сега що ни държиш в напрежение за подаръка, нали знаеш, че сме любопитки... Grinning

# 94
  • София, България
  • Мнения: 3 612
Точно това имах предвид, че задължително трябва да се обсъди. Simple Smile Особено ако е замислено нещо доста скъпо или ангажиращо по някакъв начин. В крайна сметка дори в туристическите агенции продават само ваучери, после притежателят да си избере сам дестинацията.. Wink

# 95
  • Мнения: 7 103
Здравейте може ли да ми препоръчате сайт или някоя страничка във FB от която сте доволни от чаши за моминско парти тъй като искам аз да ги купя за момичетата и да им останат като подаръчета Simple Smile)

# 96
  • Мнения: X
Домашният любимец е подарък, който изрично трябва да бъде пожелан. Аз обичам животните, имала съм заек и котка за кратко, но на този етап май не искам да гледам животно в апартамент.

Хър, сега що ни държиш в напрежение за подаръка, нали знаеш, че сме любопитки... Grinning
О, задължително трябва да се знае дали човекът и семейството му искат със сигурност такова животно. Аз например изпитвам ужас от птици. Котки обожавам - но съм алергична към тях. Куче имам, но ако ми подарят още едно, ще се видим в чудо.

Подаръкът е нещо, което се изработва. Само това, ще подскажа в момента. Като видя какъв е резултатът, непременно ще споделя. Дай Боже всичко да е наред, та се надявам до началото на Август да го получа.

# 97
  • Мнения: 993
Здравейте може ли да ми препоръчате сайт или някоя страничка във FB от която сте доволни от чаши за моминско парти тъй като искам аз да ги купя за момичетата и да им останат като подаръчета Simple Smile)
Напиши в olx или bazar "моминско парти чаши" и ще ти излязат много предложения. На моето моминско момичетата са поръчали от Стоименка, красиви са, но се белят лесно, така че трябва да са внимава. Те така или иначе няма да се използват, а ще стоят за спомен в някоя витрина, така че... Аз бях кума миналата година, но забравих откъде точно ги поръчах, помня само, че беше по фейбсук.

# 98
  • Мнения: 583
Здравейте може ли да ми препоръчате сайт или някоя страничка във FB от която сте доволни от чаши за моминско парти тъй като искам аз да ги купя за момичетата и да им останат като подаръчета Simple Smile)
Напиши в olx или bazar "моминско парти чаши" и ще ти излязат много предложения. На моето моминско момичетата са поръчали от Стоименка, красиви са, но се белят лесно, така че трябва да са внимава. Те така или иначе няма да се използват, а ще стоят за спомен в някоя витрина, така че... Аз бях кума миналата година, но забравих откъде точно ги поръчах, помня само, че беше по фейбсук.

Аз мога да препоръчам една страничка във фейсбук, от която купихме за приятелката ми, на която бях кума. Имаше вариант и за останалите да си вземем, но не стигнахме до консенсус искаме ли чаши. Много красиви бяха и момичето беше много коректно, не знам само дали тук мога да пусна линка, да не е реклама Grinning

# 99
  • София, България
  • Мнения: 3 612
Аз бих те посъветвала да отидеш някъде на друго място пробно? Не за друго, а за да не съжаляваш после, защото в деня на сватбата вече нищо не можеш да промениш. А в този ден определено трябва да се чувстваш прекрасна и да нямаш никакви притеснения. Така че, просто пробвай при друго момиче. Relaxed

# 100
  • Мнения: 583
Хър, ужасно е това! Sad Нямаш ли възможност да я смениш? Аз преди време бях се вкарала в схема с подобна маникюристка - всяко ходене ме натоварваше. Ами, смених я.... Нали в крайна сметка ходим и си плащаме, за да се чувстваме красиви, шокирана съм. Аз много обичам да ходя на грим и приемам съвети, но когато са поднесени мило и като такива, това не бих го изтърпяла и за ежедневен повод, а какво остава за сватбата.... Sad

# 101
  • Мнения: 1 467
Хър, много е неприятно това. Вместо да те накарат да се почувстваш красива, и да те направят такава и със радост да им дадеш пари - те какво правят... Късно ли е да си потърсиш друг екип?

# 102
  • Мнения: 815
Хър, и  аз бих те посъветла да опиташ на друго място, ако имаш възможност. Аз обиколих доста места докато открия моята, но съм доволна - момичето ме разбра с една приказка какво искам. А това за коментарите - и на мен ми е много странно. Попадала съм в такива ситуации и съответно просто мълча или сдъвквам някакъв неразбираем отговор, защото в моето съзнание - който сам се хвали най-много.....

# 103
  • Мнения: X
Ами...май вече е късно. Твърде импулсивно взех решението, дето се вика даже преди да знам как ще ме направи. Те не са грубо поднесени нещата, но някак натрапчиво, и все едно ако не направиш еди какво си, не държиш на себе си, на деня итн.

# 104
  • Мнения: 993
Хър, какво става, кой те ядосва? :/

Общи условия

Активация на акаунт