Сватба 2018 - ХI част

  • 42 601
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 56
Друмче, много да се обичате! Simple Smile Чудесни сте. А за подарък за кумата.... Момичета, трябва ли и аз да имам като сме със семейна двойка и сме се разбрали за семейството им като цяло какъв ще бъде подаръкът? Иначе аз бих подарила спа уикенд с мен Grinning

# 76
  • Мнения: 6 299
Друмче, много роминтични снимки. Мнооого обичам морски снимки. Фотографът е успял за предаде нежните чувства между вас. Сладки сте!
За бижу бих предложила нещо от Юно перли https://yunopearls.com
 Има различни възможности и за малък и за по-сериозен бюджет. И преди съм показвала какво купихме с ММ миналата година на нашата снаха за 30 г. юбилей и за дипромиринето й като стоматолог.
Ето тези обици, които са с клипса на първа страница https://yunopearls.com/wp-content/themes/yuno-theme/images/box4.jpg  и колие с тази висулка
https://yunopearls.com/12094w-pendant-10-10-5mm
Тя носи сребро и много си ги харесва. Дори май с тях, ще е на сватбата.

# 77
  • Мнения: 519
Уейстед, много държа да разбера откъде сте взели властелинските пръстени! Едно време съм ги виждала по уличните дюкянчета за сребро, но от години не са ми попадали.

Хър, аз залагам на ваучер за масаж, спа, каквото и допада. Ние на нашите кумове нищо не подарявахме, гледах да си спестя допълнителните ангажименти.

# 78
  • Мнения: 1 467
И на мен ми допада идеята за бижу, ама тя да си го избере. А тя не иска. Вкусовете ни са доста различни. Аз например, като реша да нося сребро, избирам някакви доста масивни модели с камъни, а тя почти не носи пръстени, и едни съвсееем миниатюрни обички. Пада си по Пандората, но толкова джвъчки вече си е взела от там, че дори и да вземем нещо на тази марка, едва ли ще е толкова оригинално.
Има и нещо друго. Като реша, че еди какво си е подаръкът за дадения човек, веднага се запалвам по идеята. А сега нямам нито една хрумка, от която да ми светне крушката.

Друмче, много романтична и мила фотосесия. Изглеждате много влюбени Simple Smile
Щом харесва Пандора, но не искаш да се повтаря може да и вземеш нещо от Сваровски

# 79
  • Мнения: 993
Уейстед, много държа да разбера откъде сте взели властелинските пръстени! Едно време съм ги виждала по уличните дюкянчета за сребро, но от години не са ми попадали.

Хър, аз залагам на ваучер за масаж, спа, каквото и допада. Ние на нашите кумове нищо не подарявахме, гледах да си спестя допълнителните ангажименти.
В olx и bazar има. Simple Smile Нашите ги взех от тук:
В olx и сребърен видях: https://www.olx.bg/ad/srebro-925-prasten-lord-of-the-rings-vlast … F.html#e17366e98e

Amisuy, за съжаление в "Сваровски" не са най-качествените бижута. Много красиви, но не са им хубави сплавите, доста хора се оплакват, че камъните падат бързо... Аз бих посъветвала, ако е бижу, да е от сребро/злато или в краен случай стомана.

# 80
  • Мнения: 6 299
И на мен ми допада идеята за бижу, ама тя да си го избере. А тя не иска. Вкусовете ни са доста различни. Аз например, като реша да нося сребро, избирам някакви доста масивни модели с камъни, а тя почти не носи пръстени, и едни съвсееем миниатюрни обички. Пада си по Пандората, но толкова джвъчки вече си е взела от там, че дори и да вземем нещо на тази марка, едва ли ще е толкова оригинално.
Има и нещо друго. Като реша, че еди какво си е подаръкът за дадения човек, веднага се запалвам по идеята. А сега нямам нито една хрумка, от която да ми светне крушката.

Друмче, много романтична и мила фотосесия. Изглеждате много влюбени Simple Smile
Щом харесва Пандора, но не искаш да се повтаря може да и вземеш нещо от Сваровски
На Сваровски бижутата са скъпи, а некачествени. Ако не се пазят много добре от влага, козметика и парфюми за нула време се похабяват. Ако са със златно покритие то се изтрива, а ако е от белите метали, потъмнява. Имам 2 доста скъпи комплекта и ги пазя много. Слагам ги много рядко, т.к. съм виждала какво се случва с тези бижута, носени от мои близки.

# 81
  • Мнения: 1 467
wastedsunset може, но понеже се спомена Пандора, за това предложих Сваровски. На Пандора нещата също са доста прехвалени но и с много по ниско качество. При тях толкова лесно се прецакват закопчалките - една колежка 2 пъти губи колиета от там.

# 82
  • Мнения: 583
Аз имам доста бижута от Сваровски, не са ми потъмнявали дори от всекидневно носене без сваляне, но проблемът с падането на камъните го имах. И то за всеки от размерите им камъни...не знам с какво ги лепят, но не върши работа... :/ Иначе че са красиви няма съмнение и камъчетата им си блестят наистина по по-особен начин...

# 83
  • Мнения: 993
Аз съм ви споделяла за неволите около годежния ми пръстен от "Сваровски". Много си го обичам, но седмици, след като ми бе подарен, му падна родиевото покритие и му избиха червени петънца. А не е като да съм копала и цепила дърва с него. Grinning Прехвалена марка, определено. Камъните са красиви, но не мисля, че има кой знае каква разлика между тях и обикновени циркони. За "Пандора" нищо не можа да кажа, нямам нищо от там.

# 84
  • Мнения: 123
Съгласна съм с мненията за Сваровски. И аз като fatalina много си пазя моите и не съм имала проблем нито с камъните, нито с покритието, но с особена грижа се отнасям към тях Simple Smile
И съм +1 за перли. Това е много женствена и стилна класика. Разбира се много зависи от стила на кумата ти, ако крайно не си пада по такива неща - няма смисъл. Но е факт, че това са бижута които се слагат по повод, не върви да идеш до магазина за хляб и да се накичиш с перли (хихих или пък знам ли, защо не Wink )

# 85
  • Мнения: 783
Момичета,аз имам проблем с намирането на гримьорка. Sad Сватбата ми е на 26ти в Созопол и вече с няколко гримьорки от Бургас се чух-отказват ми,макар че аз поемам транспортните разходи(тъй като е само за един грим). Случайно да имате инфо за някоя добра гримьорка,в Бургас,която не би имала против да дойде до Созопол?

# 86
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Друмче, страхотни сте! Kissing Heart



Момичета, трябва ли и аз да имам като сме със семейна двойка и сме се разбрали за семейството им като цяло какъв ще бъде подаръкът? Иначе аз бих подарила спа уикенд с мен Grinning
Не мисля, че е нужно да имаш подарък за кумата след като са двойка и вече имате подарък за тях. Wink
Ние имахме подарък за кумата, часовник на любимата ѝ модна марка, но тя и кумът не са двойка. Simple Smile 

Аз винаги предлагам за подарък... домашен любимец! (след предварително обсъждане дали иска, разбира се) Grinning Grinning Не за друго, а защото на мен някой ако ми подари домашен любимец, ще ме зарадва неземно много Laughing
Просто, разбира те ли, много много си зависи човек какво обича. Thinking Познавате ли си хората, просто все нещо ще ви хрумне.

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 15:42 от Purple_Peanut

# 87
  • Мнения: X
Юхуу, измислих страхотен подарък!
Ще го запазя обаче в тайна, докато го получа Wink

# 88
  • Мнения: 811
Момичета,аз имам проблем с намирането на гримьорка. Sad Сватбата ми е на 26ти в Созопол и вече с няколко гримьорки от Бургас се чух-отказват ми,макар че аз поемам транспортните разходи(тъй като е само за един грим). Случайно да имате инфо за някоя добра гримьорка,в Бургас,която не би имала против да дойде до Созопол?

Петя Петрова мисля, че ходи, но зависи и колко е скоро датата.
Другата, която харесвам е Алина, но не знам дали ходи на място.
И третият вариант - Надя Петрова

# 89
  • Мнения: 783
Петя ми отказа,ще проверя другите,мерси. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт