Сватба 2018 - ХI част

  • 40 942
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
Към булките от област Бургас. Някой от вас поръчвала ли е сватбена торта от розата? Може ли да впечатли мнения?
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 61
  • Мнения: 485
Сиси честито и от мен много сте красиви,желая ви вечно,семейно щастие.
Фаталина честито на младоженците,много да се обичат и да се разбирате.
Друмче и на мен ми харесва прическата.
За тортата най-добре е да отидете на дегустация.Ние не сме ходили защото за сега  сме решили да я поръчаме от друго място.Но и аз ще се радвам ако има момичета с впечатления от тях.

# 62
  • Мнения: 324
Благодаря ви за пожеланията
Желая на булките тази седмица по-малки нерви и многоо усмивки.
Ето още снимки от мен.




# 63
  • Мнения: 993
Момичета, в базар ми попаднаха тези роклички:


Предполагам, че са китайски, но не са никак скъпи и ако нямате време да чакате, може да облечете кума и шаферки.

# 64
  • София
  • Мнения: 233
wastedsunset, аз такава си поръчах от Алиекспрес за 25лв, плата е много добър, пада тежко, но не мога да определя точно какъв е.
Колкото до поканите, страшно съм доволна от Сватбени покани и аксесоари - Luxevent във фб. Нашите станаха точно когато  ни бяха казали.
Sisi_Sto много сте хубави!

# 65
  • Мнения: 538
И нашите покани са от луксевент. Имаше 5 сгрешени покани, но момичето още на другия ден ми изпрати нови. И други детайлчета поръчах от там и съм много доволна

# 66
  • Мнения: X
Момичета, дайте, моля ви идея за подарък за кумата. Мислим, мислим...и нищо свястно не измисляме.
Първо мислех да й направим портрет с нейния домашен любимец- папагалче, но като го обсъдихме, решихме, че е малко рисковано, при положение, че нямаме хубави ясни снимки на нея и папагалчето заедно, по които да работи художника. Карикатура вече си има. Такава ще правим на кума и жена му - те нямат още такава придобивка и ще се зарадват, предполагаме.

За кумата всякакви подаръци за дома, домакинството и от сорта отпадат поради причината, че все още живее с майка си, а желанията да имаш разни нови сервизи, уреди и пр. идват като си обзаведеш собствен дом.
Иска ни се да е нещо, което да й остане за спомен и което да харесва достатъчно. Категорично отказа да ни даде насоки. Не можело то тъй...

# 67
  • Мнения: 882
И аз не разбрах какво се е случило. Змия, надявам се да си добре вече.

Fatalina изпуснала съм снимките на децата ти. Ще следя страницата на Акорд да не ги изпусна като младоженци.  Сиси прекрасна булка си била . От тази Кремка си бях поръчала халат.  Уж най малкия размер наложи се половината да го срежа защото беше огромен . Това всъщност е Втория понеже първия и го върнах. Аз исках да пише булка със сини  букви тя и беше написала bride  с бяло . Така и не го ползвах

# 68
  • Мнения: 583
Момичета, в базар ми попаднаха тези роклички:


Предполагам, че са китайски, но не са никак скъпи и ако нямате време да чакате, може да облечете кума и шаферки.

Аз имам такава от Алиекспрес Simple Smile Готина е, мога да ви покажа и реална снимка, носих я наскоро на рождения си ден. На сватба по-скоро не бих я сложила, наскоро и аз бях кума и като си я поръчах имах едно наум евентуално да съм с нея, но не ми беше достатъчно официална Simple Smile

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Момичета, дайте, моля ви идея за подарък за кумата.

Някакъв ваучер - за пътуване, спа процедура... Бижу също става.

# 70
  • Мнения: 993
Момичета, дайте, моля ви идея за подарък за кумата.

Някакъв ваучер - за пътуване, спа процедура... Бижу също става.
Аз лично съм за бижу, защото остава и е спомен. Simple Smile Може към него да добавиш, например, персонализирана кутия за бижута, със сигурност ще я трогне личният подход, а и е практичен подарък, който след време ще занесе в своето жилище. Ако пък не носи бижута, се насочи към нещо, свързано с интересите ѝ. Моята кума си избра да ѝ подаря поредицата книги "Игра на тронове", а аз я изненадах и със сребърни обеци делфинчета (защото носи само такъв тип бижута) и пръстен от "Властелина на пръстените" (такъв имаше и за кума). И двамата са фенове на трилогията,  а и беше символично, защото са ни кумове. Simple Smile

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 885
За бижуто - трябва да познаваш вкуса на притежателя. А и размер на пръстен трудно се улучва... По-добре я питайте.

Ето малко снимки от онзи ден:

# 72
  • Мнения: 583
gpym4e, много сте сладки! Все така се обичайте! Simple Smile

# 73
  • Мнения: X
И на мен ми допада идеята за бижу, ама тя да си го избере. А тя не иска. Вкусовете ни са доста различни. Аз например, като реша да нося сребро, избирам някакви доста масивни модели с камъни, а тя почти не носи пръстени, и едни съвсееем миниатюрни обички. Пада си по Пандората, но толкова джвъчки вече си е взела от там, че дори и да вземем нещо на тази марка, едва ли ще е толкова оригинално.
Има и нещо друго. Като реша, че еди какво си е подаръкът за дадения човек, веднага се запалвам по идеята. А сега нямам нито една хрумка, от която да ми светне крушката.

Друмче, много романтична и мила фотосесия. Изглеждате много влюбени Simple Smile

# 74
  • Мнения: 993
Друмче, чудесни снимки, все така влюбено да се гледате! Simple Smile

За пръстена си права - много трудно се улучва и не е удачен подарък. Ние подарихме властелинските на кумовете чисто като символика, бяха десетина лв. Вече за сериозно по-скъпо бижу е добре да е колие/гривна/обеци. Но наистина си зависи от вкуса и дали човек носи. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт