Да поклюкарстваме за Соня Васи

  • 11 140
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Не е от психиката ни, понякога когато се правим на много откровенни и честни всъщност показваме страх от това.И че то не е точно така , а май както искаме да бъде!

# 16
  • Мнения: 431
ЕДИН ЦИТАТ ОТ ФОРУМА НА "ГОРЕЩО"  newsm78

Споделено 4763 
От Bogo    На 04.06.2006 13:34:02 

Предаването с международната курва Соня Васи цепеше мрака.Сега вече се затвърди представата, че където и да отиде новото поколение българска жена си изкарва парите с гъзене на богати чичковци.Въобще се чудя дали Фред Дърст или Слаш си спомнят за еднонощната си авантюра със Соня Васи.Дори имала наглостта да прави концерт в памет на един престъпник който смаза живота на хиляди обикновенни хорица.Сега живурка с парите на някакъв наивен американец, който по случайност и направил дете.Пълен бълък копеле, но аз го разбирам не знае всъщност каква кучка е българската жена порода ,,Васи". Една аболютно изкривена и фалшива представа за успех имаме ние българите. За нас успех е да си се чукала за една вечер с рокери, да имаш неизвестна, неуспешна и най-вече посредствена група (каквато е Крийп), да си въобразяваш, че можеш да пееш, а да го правиш по зле от фолк певачка, да живееш на парите на накякъв спортист дето са за дете родено с комерсиална цел.Не мога да разбера тая влика журналиста Райкова как може да и прави вятър на тази евтина курва.Ебаси скапаната държава сме, само тука може една курва да я произведем за международна звезда.Само тука могат да се раждат такива. 


Споделям това мнение, макар че не бих го изразила така цветущо! Peace Още навремето като й четох интервюто в българския Плейбой, точно такива изводи си направих. Rolling Eyes Вижда ми се смешно и жалко да се хвалиш с кои известни хора си спала - голямо постижение, още повече че става дума за мъже, които в онези времена не са лягали с една жена два пъти, а мераклийки е имало много. Срам ме е, че такива са представите в България за "известна особа".

# 17
  • Мнения: 544
За какво и е да лъже?! Да се направи на интересна?! Тя си е достатъчно интересна. Ама нашата българска психика пусто че все някой иска дани  преметне...

70nabor e

# 18
  • София
  • Мнения: 6 363
не знам за друго какво е излъгала, но за годините си със сигурност е скатала поне 4-5.
когато бях на 14-15 и изгряха братя Аргирови, Соня Васи се кълчеше около тях и беше 20-тина годишна. а аз съм на 39...

# 19
  • Мнения: 2 040
Соня Васи е една от малкото българи известни извън БГ ... Незнам с каква цел е родила детето си, важното е, че се е решила да бъде майка .. а пред кои и колко е разчеквала краката си ..  и мнооооого други го правят, пък никой не е и чувал за тях ...
Успяла жена, но по какъв начин го е постигнала този успех  - тя си знае, а мен слабо ме интересува ..

# 20
  • Мнения: 5 140
Соня Васи е една от малкото българи известни извън БГ ... Незнам с каква цел е родила детето си, важното е, че се е решила да бъде майка .. а пред кои и колко е разчеквала краката си ..  и мнооооого други го правят, пък никой не е и чувал за тях ...
Успяла жена, но по какъв начин го е постигнала този успех  - тя си знае, а мен слабо ме интересува ..



 Peace

# 21
  • Paris
  • Мнения: 1 727
jam нещо тотално си се объркала с годините

# 22
  • Мнения: 6 206
Кефи ме страшно! Много готина, амбициозна. Печели супер добре, не чака като нашите манекенки някой да я храни, да й купи кола къща и пр. Евала!!!
Това пък как го реши? Laughing
Айде да не си отварям устата, че имаме общи познати със сестра й и да се си разваляме отношенията.

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Що така с недомлъвки?! Казвай направо!!!

# 24
  • Мнения: 2 013
Как се пише Соня Васи на английски? Щото за Sonya Vasy i Sonya Vassy не излиза май нищо в гугъл

да проверим колко е известна тя в Америка

# 25
  • Мнения: 431
Как се пише Соня Васи на английски? Щото за Sonya Vasy i Sonya Vassy не излиза май нищо в гугъл

да проверим колко е известна тя в Америка

Aз пробвах Sonja Vasi и Sonia Vasi, както и групата й Creep - нищо няма. hahaha

# 26
  • Мнения: 1 645
Ето момичета заповядайте Hug
http://www.soniavassi.com/
Тук може да прочетете автобиография,да видите колекцията и и кои известни личности са и клиенти...

# 27
  • Мнения: 1 645
Това също е нейно производство:
http://smilesandcries.com/

И сайта на групата:
http://www.creeponline.com/

# 28
  • Мнения: X
Каспър моля те сподели някои неща !!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 980
Много ми допадна реализма й, естественото й отношение към нещата, без превземки. И най-вече стремежът й да реализира своите мечти, въпреки всичко.

Не ме впечатляват физическите й данни, нито гласовите и умения...

Може да е лягала с звезди за една вечер, що не? По добре отколкото да си лягаш с незначителни типове за една вечер... Simple Smile

Може да е по-стара отколкото изглежда, комплименти... на мен ми изглежда на 35г.  Wink

Далиа е погрявала Аргирови на 14год. ?!!! Явно стотици хора могат да си спомнят по кое време е било това, така, че има ли смисъл да лъже. Не чух веднъж да се направи на велика от нещо...

Общи условия

Активация на акаунт