91 НЕГ "Проф. Константин Гълъбов"- тема 3

  • 78 827
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 264
8А - 16 деца
8Б - 9
8В - 11
8Г - 11
8Д - 12
8Е - 7
8Ж - 19

Това знам аз за броя на класиралите се даца за устния утре.
Моята дъщеря е от 8Ж. Ще се явява първа - в 8.30
Успех на децата утре!

Браво! Успех на всички деца!
Специални поздравления за 8Ж и г-жа Бонова Simple Smile

# 721
  • Мнения: 502
Успех на децата и от мен. Стискам палци на всички, които много искат да влезнат и са работили усилено. Защото моето едваааам се закачи, изобщо не се напрегна, още по-малко пък знае какво точно иска Scream

# 722
  • където и да е,само да не съм сама
  • Мнения: 578
Относно РЕ - една от приятелките на дъщеря ми реши да го изучава.
Не се е събрал цял клас желаещи и са почти 50/50 РЕ и АЕ.
Детето определено не е доволно - това не е неговия език, госпожата била доста възрастна и преподавала "бавно". Ще се мести да изучава АЕ.

Споделям мннеието на Русалка, че в АЕ език има много по-голяма възможност да се лавира и да се награжда, въпреки наложените ограничения.

# 723
  • Мнения: 934
ThinkingSadНие отсега сме в голяма дилема...ако успее да се класира за Лайстунг...какъв път да поеме..
Прегледах старите теми за Лайстунг. Знам плюсовете и минусите..и все пак...
Преминалите през това..какво бихте препоръчали...като имате предвид, че все още не е ориентирана какво и къде иска да кандидатства като завърши НЕГ.Rolling Eyes

# 724
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Sunshine3, аз в такива ситуации винаги си налагам да ги мисля нещата след изясняване имаме ли/нямаме ли казус.
Да имат късмет утре, каквото и да стане, ще е най-доброто за тях.

# 725
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Браво на Ж паралелка! Радвам се, и че тази година Б не е на последно място. Явно надежда с ВГ има? Бързам да уточня, че нямам преки наблюдения върху този преподавател, но доста изчетох тук.

# 726
# 727
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Там сме. И доколкото знам представлението ще е с благотворителна цел.

# 728
  • София
  • Мнения: 607
Добро утро на всички! Синчето ме зарадва с новината, че е приет в Leistung. Наистина много искаше и много учи! Поздравления на всички приети деца!
За протокола - от 8 В клас.

# 729
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
stassi, браво на момчето!
И дъщеря ми е приета в Leistung.

Prizma, браво на децата!  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 934
Вече има казус...и моята дъщеря е приета! 8Ж
Аз съм доволна разбира се, че се е представила както трябва, но...сега започват размишленията.
Към двете по-горни майки...децата ще се записват ли?
Как стои въпроса с външното оценяване в 10 клас за лайстунг??

# 731
  • София
  • Мнения: 2 768
Извинявам се, че се намесвам, следя темата, тъй като имам седмокласничка и училището е възможен вариант.
Виждам, че някои от приетите деца имат дилема дали да се записват в лайстунг паралелка. Бихте ли споделили какви са негативите на тази паралелка. На прима виста допускам, че се учи повече и има риск от по-ниски оценки в немската диплома. За това ли са колебанията или има и други особености?
Благодаря предварително за отзивите. bouquet

# 732
  • София
  • Мнения: 607
Вече има казус...и моята дъщеря е приета! 8Ж
Аз съм доволна разбира се, че се е представила както трябва, но...сега започват размишленията.
Към двете по-горни майки...децата ще се записват ли?
Как стои въпроса с външното оценяване в 10 клас за лайстунг??


Идея нямам, научих, че е приет сутринта от него. В училище ще им кажат каква е процедурата. Аз тепърва ще започвам да чета и да се информирам......Blush

# 733
  • столицата
  • Мнения: 3 760
Вижте назад по темата. Миналата година по това време се задаваха същите въпроси.
Моето дете не е в лайстунг.
Знам, че в Л.вторият език е задължително английски, както и че профилираните предмети са по-ограничени като избор. Приятелите на детето в Л. са като цяло доволни засега. Струва ми се, че 9класниците пропуснаха доста часове поради отсъствия на немците. Иначе в Л 9 и 10 клас е по-лежерен за сметка на 11 и 12кл.  Но нека се включат и родители на деца от Лайстунг паралелките с инфо от първо лице.

# 734
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
И моята щерка е приета - за протокола 8В. Защо изобщо има съмнение по отношение на записването? Не виждам повод за колебание, но може би ми липсва информациа. Ясен ли е протокола по разпределение в 2-те паралелки? На какъв принцип, след като са еднакъв профил?

Общи условия

Активация на акаунт