Лакове за нокти - 123

  • 60 851
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 434
Agent, Crystal, много благодаря!
Ама и аз съм една "боса" още Grin

# 46
  • София
  • Мнения: 1 422
Аз пък съм с главоболие и се лакирах с Катрис 14 и 53.
Скрит текст:
Като ми мине главата ще си почистя ноктите, до тогава остават така.  Имам 2 четки които си купих от фейсбук и са ми идеални за почистване Simple Smile

# 47
  • Мнения: 5 113

OPI Vesper  или официално най-странния лак, който имам. Тук е на три пласта и лилавото се губи. Ще го пробвам на един пласт върху някой средно лилав лак.
Аз използвам писалка за почистване на лак и съм доволна. Мисля че тази която най ми допаада е dm s-he...

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 18:33 от purpletka

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз Vesper така и не успях да го харесам на моите нокти. Нося го с глитър отгоре, което обезмисля, че е пясъчен, но иначе не го харесвам изобщо.

# 49
  • Мнения: 5 113
Ами много е странен. На слънце или на лампа блести много интересно като захарен, но идеята лилава база с черен пясъчен глитър не им се е получила... Не влиза в графата любими със сигурност. За зимата сигурно ще е по-добре заради издръжливостта на пясъчните лакове...

# 50
  • Мнения: 530
Колкото и да снимам не мога да го хвана .Та на места е розово и леко залено,а в повечето случай златно.На два слоя е идеален. Този лак на всички нокти не ми допада,но за зимата съм го измислила.




Тука съм снимала да видите калко са  малки.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 002
Силно напомня това Orly
http://polishandpigments.blogspot.com/2014/07/orly-ingenue.html?m=1
Само дето то е 18 мл и няма свършване...

# 52
  • Мнения: 2 622
Тези нови Катриси няма ли да ги заредят в някой магазин значи?! Grinning

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
От 2 дни е по-приятно времето и вече съм неонова. Не ми се получи много добре френския, но късно вечер не ми се занимаваше да трия. Лака е China Glaze Thistle do Nicely!



По въпроса на темата - момичетата вече са отговорили. Олющен лак, много дълги и остри нокти, разни натруфени декорации и перлени лакове. Върху себе си често не харесвам малинени цветове, черно и някои нюдове с кафяво.

# 54
# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Повече от натруфените нокти мразя да виждам момичета, които са си правили ноктопластика, изграждане и някой нокът се е счупил, а другите стоят.
Затова, когато нямаш възможност да си поддържаш ноктопластиката не си правиш.

# 56
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Аз май не понасям само изгризани нокти...В част от останалите постове се припознах в някои случаи. Laughing

# 57
# 58
  • Germany
  • Мнения: 919
Benedetta, много красиво!

Ох, аз тези Катриси ги гледам тука от един месец, но на живо не успяха да ме грабнат.
lilipan, благодаря, че показа, но май ще го пропусна.

# 59

Общи условия

Активация на акаунт