Звездни компромати - 371 част

  • 71 436
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 35 119
Сигурно се готви да играе в отбора на Франция Wink

# 722
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Г-жа Гущаерова с Ивайло, Ивайло,Ивайло.... Колев
https://ig.me/2iLOMT85QIsKOW6
Най-хубавото нещо на снимката е идеята за студено шампанско в десния ъгъл ...

# 723
  • Мнения: X
Формите на бутилката и чашата не говорят за шампанско, пият някакво розе.
Този фриьор си има собствена козметична серия за коса ?!

# 724
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Която серия се рекламираше от де що ВИП простакеси има, с по два собствени косъма на главата си. Всичко останало е някакъв прикачен китеник.

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 08:07 от Blue Turquoise

# 725
  • Мнения: 4 527
Всичко останало е някакъв прикачен китеник.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Баш!

# 726
  • Мнения: 31 214
Която серия се рекламираше от де що ВИП простакеси има, с по два собствени косъма на главата си. Всичко останало е някакъв прикачен китеник.
Лошото е, че от тези проскубани простакеси, хората не пробваха козметика, а тя е много добра. Кремът финиш е изключително добър, а аз рядко казвам за продукт за коса, че е изключително добър, тъй като всичко зависи от моментното състояние на косата.

# 727
  • Мнения: 2 653
Която серия се рекламираше от де що ВИП простакеси има, с по два собствени косъма на главата си. Всичко останало е някакъв прикачен китеник.

И аз това се чудя- как може жени с изкуствени коси да рекламират продукт за коса.
Наслагат кичетата и като започнат да ги замятат и отмятат....

# 728
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Сигурно се готви да играе в отбора на Франция Wink
Ох, бе Joy Joy Joy

# 729
  • София
  • Мнения: 1 424
Зъбките на Блажко са като белите фаянсови плочки от едно време. А и в Черешката, като го гледах, и от показваните снимки тук, не го видях за миг със затворена уста. Мисля, че не може от големите зъби да си затвори напълно устата. Как ли спи😂

# 730
  • Мнения: X
Виктор Николаев кога ще си изскубе третата вежда?!?

# 731
  • Мнения: X
Предполагам, че хърка доста.

# 732
  • софия
  • Мнения: 25 479
Господ да ме прощава, но мисля, че Весела Нейнски не я слуша много главата. Поведението ѝ ми прилича на това на Зелда Фицджералд. След 5 минутната ѝ слава като някаква на някакъв one hit wonder латино, все търси да привлича внимание с някакви странни дейности за възрастта ѝ. В момента обяснява как учи да кара сърф. '71-ви набор е. Оставам с впечатление, че спортът е някакъв компенсатор на други липси.

# 733
  • Мнения: 35 119
Ми да, тя отдавна не е много в час..

# 734
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
😮 Долу на сърф училището инструкторите са по-възрастни от нея, а има от 2 годишни... до без ограничения учащи. Няма възраст за нищо, ако човек е Ок и има желание да се занимава. Като е 71 набор да се затвори с плетки вкъщи?
Много ми харесаха интервютата включително и това за момчето скулптор.

Общи условия

Активация на акаунт