Звездни компромати - 371 част

  • 71 433
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 23 098
Весела Нейнски си е кукувица откакто я помня. Обаче желанието й да спортува, в частност - каране на сърф, не виждам какво общо има с това, че я пере сачмата. Даже евала правя на хора, които без значение на каква възраст са, имат желание да спортуват и да опитат нещо ново.

# 736
  • софия
  • Мнения: 25 479
Силно се е вторачила в това и започна да практикува почти професионално на късна възраст.
Иначе, адмирирам спортуването и браво на всеки, който има волята да е последователен и стриктен.

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 10:07 от zvаnchе

# 737
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Каква късна възраст е това? Та тя изглежда по-млата и свежа от Николета. 😆

# 738
  • софия
  • Мнения: 25 479
Тя е '71 набор, т.е. доста след 40 г. Не казвам, че е стара, но е стара да започва да се стреми така професионално да спортува.
Не обсъждам как изглежда.

# 739
  • Мнения: 2 114
Която серия се рекламираше от де що ВИП простакеси има, с по два собствени косъма на главата си. Всичко останало е някакъв прикачен китеник.
Лошото е, че от тези проскубани простакеси, хората не пробваха козметика, а тя е много добра. Кремът финиш е изключително добър, а аз рядко казвам за продукт за коса, че е изключително добър, тъй като всичко зависи от моментното състояние на косата.

И на мен много ми харесват продуктите. Чудно ми е той ли е сътворил формулата или препакетира чужд продукт.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 4 444
При мен финишът не показа нужния ефект, но това може да е от косата ми (суха, твърда, леко frizz). Пробвах го веднъж в салон. Не мога да го сравня изобщо с ефекта на Chi (коприната или total protect) или крема на L’Oréal steampod.

# 741
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тя е '71 набор, т.е. доста след 40 г. Не казвам, че е стара, но е стара да започва да се стреми така професионално да спортува.
Не обсъждам как изглежда.
Да не би да има възрастова граница за спортуването? Не съм знаяла. Аз съм доста по-голяма от нея и катеря планини и баири всяка събота и неделя. Не мисля да се отказвам, защото някой ме  е обявил за възрастна. Възрастта е философско понятие. По-важно е как се чувстваш.
"Има момичета , които се раждат баби и баби, които умират като момичета"

# 742
  • софия
  • Мнения: 25 479
Тя е '71 набор, т.е. доста след 40 г. Не казвам, че е стара, но е стара да започва да се стреми така професионално да спортува.
Не обсъждам как изглежда.
Да не би да има възрастова граница за спортуването? Не съм знаяла. Аз съм доста по-голяма от нея и катеря планини и баири всяка събота и неделя. Не мисля да се отказвам, защото някой ме  е обявил за възрастна. Възрастта е философско понятие. По-важно е как се чувстваш.
"Има момичета , които се раждат баби и баби, които умират като момичета"
ПОЛУ ПРОФЕСИОНАЛНО. Гони резултати.
Някой гледа ли интервюто? Някой чу ли какво каза? Чул ли е нагласата ѝ към спортуването? За да коментирате част от написаното.
Иначе, адмирирам спортуването и браво на всеки, който има волята да е последователен и стриктен.

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 10:32 от zvаnchе

# 743
  • София
  • Мнения: 23 098
Тя е '71 набор, т.е. доста след 40 г. Не казвам, че е стара, но е стара да започва да се стреми така професионално да спортува.
Надали ще се явява на Олипиада.  Wink Никакъв проблем не виждам със спортуването.

# 744
  • Мнения: 11 747
До преди малко Илиана Раева била отпусната, защото не спортувала на 55г (аз не я видях да е отпусната, особено за възрастта си), сега Весела Нейнки на 47 е прекалено стара, за да се запали по хоби, което е спорт. И съпругата на Пиърс Броснан няма право а хаби кислорода на планетата, защото се е разпуснала да стане дебела..., трябва да спра да чета тази тема.

# 745
  • софия
  • Мнения: 25 479
Аз не знам как да го напиша - не коментирам спорта като хоби, а като нагласа да започнеш да го упражняваш, гонейки спортни резултати след определена възраст. Конкретно при Нейнски оставам с впечатление, че той е компенсатор на други липси.
Не съм писала, че за спортуването има възраст, не съм написала, че не трябва да се спортува.
Написах, че "Поведението ѝ ми прилича на това на Зелда Фицджералд." Коя е Зелда и какъв е паралелът - ако не се знае, може да се провери. Надявам се, че мога да имам някакво мнение, без претенции то да е правилно за всички.
Повече нямам намерение да обяснявам какво съм написала. Нека всеки го разбира според възможностите си.

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 10:46 от zvаnchе

# 746
  • София
  • Мнения: 23 098
Аз пък не разбирам на теб какво ти пречи?  Grinning

# 747
  • софия
  • Мнения: 25 479
Не ми пречи. Темата е за клюки. На теб какво ти пречи, че Илиана е проста, че е написала, че е 50 кг., а според теб не изглежда да тежи толкова, напр.?

# 748
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 219
Отивам да правя нова тема, че сте много бързи в писането Grinning

НОВА ТЕМА - заповядайте!

Последна редакция: ср, 18 юли 2018, 10:53 от Радика

# 749
  • Мнения: 1 700
Която серия се рекламираше от де що ВИП простакеси има, с по два собствени косъма на главата си. Всичко останало е някакъв прикачен китеник.
Лошото е, че от тези проскубани простакеси, хората не пробваха козметика, а тя е много добра. Кремът финиш е изключително добър, а аз рядко казвам за продукт за коса, че е изключително добър, тъй като всичко зависи от моментното състояние на косата.
Може ли да ми покажеш кой е този финиш?

Общи условия

Активация на акаунт