Може ли семейна жена да бъде купена с пари?

  • 10 999
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 982
Иначе е ясно, че ако няма достатъчно силно харесване и привличане, парите не вършат никаква работа.

и без харесване и привличане някои се омъжват за пари
ставало е и ще продължи да става, учудвам се на въпроса на автора

# 16
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 699
Което не става с пари, става с много пари Simple Smile
Това и на мен е ясно, исках само да науча определението на "много пари"
Общо правило няма, за всеки сумите са  различни Simple Smile А понякога става и без пари, ако има емоция Simple Smile

# 17
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
То за ставане всичко става, ама при една ще става, при друга не.

# 18
  • Мнения: 3 690
Иначе е ясно, че ако няма достатъчно силно харесване и привличане, парите не вършат никаква работа.

и без харесване и привличане някои се омъжват за пари
ставало е и ще продължи да става, учудвам се на въпроса на автора
Не виждам нищо чудно, говорим за семейна жена с дете/деца, наблюденията ми са , че голяма част от семействата живеят като съквартиранти, но не се развеждат. Причини бол: заради децата, заради хората, заради удобството, заради страх от новото (може да ми е зле, но поне съм свикнала).

# 19
  • Мнения: 15 619
И кой е по-купуван в този брак, който описваш,  Манекен? Мъжа или жената?

# 20
  • Мнения: 523
Оф,как измисляш от простотия по-голяма простотия? Нещо по-смислено няма ли за теб? Семейна не семейна,жената си е жена. Ако е такава по принцип,брака няма да я спре. Същото важи с пълна сила и за мъжете!

# 21
  • Мнения: 3 690
И кой е по-купуван в този брак, който описваш,  Манекен? Мъжа или жената?
Не знам, ако знаех, нямаше да пусна тази тема. Уважавам твоите мнения, ти кажи как мислиш?

# 22
  • Мнения: 15 619
[color=rgb(17, 17, 17)][/color]
И кой е по-купуван в този брак, който описваш,  Манекен? Мъжа или жената?
Не знам, ако знаех, нямаше да пусна тази тема. Уважавам твоите мнения, ти кажи как мислиш?
Никой от двамата. Зоната на комфорт, освен че те предпазва от неуспехи и провали, те спира и от възможността да постигнеш, имаш, чувстваш нещо по-удовлетворяващо те. Така че плащаш единствено със себе си, но не купуваш никой и нищо. Това, за описаното от теб.

И не,че не знаеш. Още с първия си постинг изразяваш позицията си - според теб, жената се е продала, а мъжът я е купил.

# 23
  • Мнения: 81
Всеки може да бъде купен, зависи в каква ситуация го е поставил животът.
Ако говорим, обаче, за наличието на емоции, за мен лично, парите са бонус, но не и основен решаващ фактор.

# 24
  • Мнения: 46 526
Да, има такива жени, както и такива мъже. Светът е шарен.
Но повечето не мисля, че биха се продали.

# 25
  • Мнения: 5 248
Аз чак сега разбрах темата. Да имам приятелка, която остави страхотен мъж и дете и тръгна с 30 г. по-голям от нея заради пари. По-късно той е смени с по-красива. А мъжа и подаде молба за развод и тя го очерни колкото можа, взе си детето и от злоба не му го дава да го види.

# 26
  • Мнения: 17 407
Много добре знаеш, че може.

# 27
  • София
  • Мнения: 11 476
Може, но условието е да ги няма.
Или, ако ги има, то нямам как да е завладееш с пари, а с много пари. Всяка жена си е малко меркантилна, обича лукса, и ако няма твърде много в главата си, лесно може да реши, че с паралията всичко ще е песен. Не че е изключено де, особено ако се казваш Роналдо, да речем, но... би трябвало да й светне лампата, днес "купуваш" нея с пари, тя зарязва семейството си, но твърде скоро можеш да решиш, а и да си позволиш, да го сториш с друга и така тя ще да е от двата стола на земята  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 29 439
Евтините неща струват пари, дори и много. Peace

# 29
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Не,само пари не са достатъчни.

Общи условия

Активация на акаунт