Може ли семейна жена да бъде купена с пари?

  • 11 025
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 29 966
Не разбрах как трябва да се купи тази жена. Иначе, да, има си такъв пазар на булки, правят го на Бачковския манастир. Че и цените били паднали в последните години... Twisted Evil

# 46
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Изглежда само Манекена се разбира.

# 47
  • Мнения: X
щом има кандидат булки  на пазара сигурно ще има и семейна жена за продан. в южната    част    на страната са  известни с   покупко-продажба на жени.  те най   добре ще отговорят  на въпроса ти.
Не е зле и ти да се ориентираш на там.
благодаря за съвета, но не гледам към една  жена като вид стока или вещ. тя е човек  като мен, с две очи две ръце, два крака. една жена колкото  нежна  и ранима да изглежда, въобще не е за подценяване.

# 48
  • Мнения: 3 738
Мъжете отчаяно искате жената да ви обича както мама.... Ама няма...
Всъщност малкото жени, които са си позволили да обичат беден мъж заради самият него - при сблъсъка с глада поради липса на пари, горчиво съжаляват. Защото 90% от проблемите в семейството са продиктувани от парите. Мъжът като няма пари и се сдухва, залита по пороци и става непоносим... (само пример)
Ти като ходиш на работа очакваш ли да ти платят или го правиш от добро сърце?
Аз работя за себе си и работата ми е като хоби. А когато човек работи с кеф, парите сами си идват, дори понякога повече, отколкото има нужда.
щом има кандидат булки  на пазара сигурно ще има и семейна жена за продан. в южната    част    на страната са  известни с   покупко-продажба на жени.  те най   добре ще отговорят  на въпроса ти.
Не е зле и ти да се ориентираш на там.
Да се ориентира, но как, като дори няма постоянна работа?

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 13:18 от Manekena

# 49
  • Мнения: 4 578
Не знам защо мъжете, които постоянно ги гони параноята, че жените са с тях, заради парите им, все си избират "кифли", които нямат (почти) никакви доходи. Ами ориентирайте се към финансово независими жени. Само че те не подлежат на контрол и имат повече изисквания към мъжа, освен да носи пачки. По темата - няма как да бъда купена.  Никога не бих се обвързала с мъж, който постоянно липсва от семейството, колкото и пари да носи (например изпълнителен директор или собственик на голям семеен бизнес). Но за да харесам един мъж, той задължително трябва да е умен, образован и амбициозен.  Бившият беше такъв и въпреки това си тръгнах без по никакъв начин да съм го ощетила финансово. Та тези качества са необходимо, но недостатъчно условие. Средата ми е основно от бивши съученици,  състуденти, колеги. Никой от тях не е "изпаднал". Няма как да си харесам чалгар, завършил ТОХ-а и това няма нищо общо с "купуването" .

Последна редакция: чт, 12 юли 2018, 13:52 от TafTaf

# 50
  • На Марс
  • Мнения: 8 722
Не разбрах как трябва да се купи тази жена. Иначе, да, има си такъв пазар на булки, правят го на Бачковския манастир. Че и цените били паднали в последните години... Twisted Evil

Там не са ли само "честни" и "белосани" ?

# 51
  • Мнения: 3 738
Не разбрах как трябва да се купи тази жена. Иначе, да, има си такъв пазар на булки, правят го на Бачковския манастир. Че и цените били паднали в последните години... Twisted Evil
Там не са ли само "честни" и "белосани" ?
Вероятно са паднали цените, защото вече няма честни. Белосани - да, но честни...

# 52
  • Мнения: 29 966
Бе, няма лошо - честни, нечестни, важното е алъш-вериша да върви.... Човекът иска да купува. Там е мястото!  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 12 918
Всеки мъж е убеден, че жените са меркантилни същества! Както и ти! Самопризнания ли искаш? Trollface
Аз не съм убеден в горното и затова пуснах тази тема. не искам само признания, а по-скоро обратното, някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.
Парите са важни в семейството. Много ясно. Но и изборът на съпруг не се прави по този начин. Simple Smile
Май на теб ти се струва нередно жената да преценява мъжа, с който се събира, дали може или ще може (ако още учи) да издържат заедно семейство.
Аз не виждам кой човек, мъж или жена, не мисли за бъдещето, и за това, че едни деца ще трябва да ядат всеки ден по три пъти. Отговорният човек си мисли тези неща, и ако е мъж, няма да предлага на една жена да се събират, ако няма идея от къде ще идва храната в това семейство. А ако е жена и мъж-пройдоха й предложи, който няма идея за работа и за някакви доходи, даже в бъдеще, тя не би трябвало да приеме.

# 54
  • Мнения: 3 738
Аз не виждам кой човек, мъж или жена, не мисли за бъдещето, и за това, че едни деца ще трябва да ядат всеки ден по три пъти. Отговорният човек си мисли тези неща, и ако е мъж, няма да предлага на една жена да се събират, ако няма идея от къде ще идва храната в това семейство. А ако е жена и мъж-пройдоха й предложи, който няма идея за работа и за някакви доходи, даже в бъдеще, тя не би трябвало да приеме.
Съгласен съм с болднатото, но много жени приемат и после се жалват тук. Не мога да разбера защо го правят (приемането). Някой знае ли?

# 55
  • Мнения: 46 598
Аз не съм убеден в горното и затова пуснах тази тема. не искам само признания, а по-скоро обратното, някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.
Аз се омъжих за мъжа ми, когато нямаше и 1 лев в джоба. Няма и наследство, което да чака. Това устройва ли те като отговор?

# 56
  • Мнения: 3 738
Аз не съм убеден в горното и затова пуснах тази тема. не искам само признания, а по-скоро обратното, някоя от вас да заяви, че парите изобщо не са важни в едно семейство и избора на съпруг не се прави на тази база.
Аз се омъжих за мъжа ми, когато нямаше и 1 лев в джоба. Няма и наследство, което да чака. Това устройва ли те като отговор?
Всички отговори ме устройват. Поздравления за което! А ако не е тайна, коя година е била сватбата ти?

# 57
  • Мнения: 46 598
Края на 2001.

# 58
  • Мнения: 3 738

Още веднъж поздравления! Мислех, че е било по времето, когато всички бяхме еднакво гладни.

# 59
  • Мнения: 5 262
Manekena зависи от условията. Нали знаеш има договор ... за какво купуваш? За да носиш на ръце или за да те носят на ръце ?
С две думи свободата не се продава . Другото може. Т.е. жената може да се продаде, ако и е гарантирана свободата във всеки един аспект. Мое мнение. Т.е. продавам се Yum Ама първо ми дай смисъла. Т.е. предложи нещо, което аз нямам пък тоооооолкова много го искам.

Общи условия

Активация на акаунт