Май махнахме бибата :)

  • 1 028
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ами честито Hug
Дано наистина да е отвикнала Simple Smile

# 16
  • Мнения: 683
Браво на вас! Хубаво, че си е станало от самосебе си.
Добре, че дъщеря ми не поиска да смуче биберон още от втори месец.
Но пък племеника ми  - до 3 г! И като тръгна на градина го махна от раз!

# 17
  • Мнения: 5 299
A koga im gi dadohte za purvi put bibite?
Moeto bebe gi bojkotira.
Викториа не искаше до 5я месец, но като я подкараха зъбите, бибата спаси положението, и така е досега, само с нея заспива.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Честито  Grinning

# 19
  • Мнения: 46 518
A koga im gi dadohte za purvi put bibite?
Moeto bebe gi bojkotira.

И тя я изпускаше, но пък с нея заспиваше от раз, сама, затова навивах на руло тензухена пелена и подпирах бибата  Blush така се научи и след това дори да паднеше, сама я намираше из леглото и я слагаше обратно в устата Laughing
От новородена до сега не съм имама безсънна нощ или приспиване на ръце, което отдавам на бибата, искрено се надявам и за напред да е така  Praynig

# 20
  • Мнения: 5 183
Браво на София!!!
Никол, погрижете се, като се приберете у вас, да не й се мярка пред о4ите нейната си биба.

# 21
  • Мнения: 46 518
Браво на София!!!
Никол, погрижете се, като се приберете у вас, да не й се мярка пред о4ите нейната си биба.

Скрих я още с влизането Whistling

# 22
  • Мнения: 607
Честито!И ние на тази възраст я махнахме.Щом три дена е без биби,сигурно няма и да я търси вече. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 194
Браво, честито! И ние чакаме този момент. Пролетта я беше зарязала през деня, но нали е  мноооого назад със зъбите(още ни един кучешки няма пробил!) и като заникнат пак я налапва здраво, та се опитвам сега да не я закачам...
Дано махането при вас да е дефинитивно!

Общи условия

Активация на акаунт