След"Чучулигата"-на екрана и в живота Любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 67

  • 66 459
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 14 496


    Здравейте в събота милички Heart Eyes Hug Heart Eyes

   МИМИ Heart Eyes, нека си пишат за милионите на Бурак  колкото си щат.Нали знае за какво ги харчи така ,че да им е комфортно и разнообразно.
    Чудя се от какво му е стреса  на Бу който бори Wink newsm78 от така очакваната бременност на Фе/най - зле ми изглеждаше началото на август/ от това ,че трябва да му изтече договора с ТВ и тогава да снима ......Както и да е,но на  последните снимки изобщо не  изглежда  стреснат,напротив.
Може вече и ритането на момченцето  си да е усетил Laughing


      Ири Heart Eyes  на тази вече наистина  самата и стойка и физиономията    е на бременна жена.Напълно нормлно.

                

        Ще повторя и това тук съвършенство на мъж!


                                            

     Ири ти пишеш косата му , но забелязала ли си миглите му и то без удължител Laughing Laughing Laughing

                    И нещо от сериала  с малкоя Осман;
   От малъ е изключителен стрелец с лък-отличително негово ъмение.


                 https://t.co/NXqvKckT3d

  Сега попаднах и на тази класация на сериала с малкия Осман  миналата  седмица
Ако такъв рейтинг има и "Осман Гази" ще сме много щастливи.


                   


Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 14:53 от sebilMM

# 601
  • Мнения: 3 169

              СЕБИ, направило ми е впечатление, че този сериал вече няколко сезона е БЕТОН! Винаги е на първо място в седмичните рейтинги, няма пропуск... Какво толкова му харесват комшиите не знам, не съм гледала дори и една серия, признавам си.  newsm78  Може и това, че се излъчва по националната телевизия да има някакво значение, ама на дали е толкова голямо, вече толкова много сезони.  newsm78

               А малкият Осман, направо ме шокира.  Shocked Shocked Shocked Машина за убиване е това момче.  ooooh! ooooh! ooooh!  Ако и големият Осман е такъв, ще трябва да го гледам с едно око.  Dizzy Face smile3557

                   

                   

               Приятна кино вечер след час, аз ще се прехвърля на другия Албатрос.  Joy Joy Joy

# 602
  • Мнения: 14 496
                         

        МИМИ Heart Eyes аз вече съм при другия Wink, ама като нашия друг няма в момента Joy Joy Joy


      Жестоко е   времето на Осман-много война  и малко  любов , но това действа  на турците   патриотично . Приятно им е да знаят  и гледат , че са били велики и ЕВРОПА  се е съобразявала с тях и то благодарение на Осман  и неговата империя!

     Сериалът е правителствен проект Rolling Eyes


                Интересно ще е. Ще го гледам не зная за сега с колко очи Wink


       

       

       

  Приятно гледане Hug

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 20:56 от sebilMM

# 603
  • Мнения: 2 503
Привет с много хубавия Бу. 😊


Ще сложа и Фе за разкош.😊

Стил и класа!

Дружки, благодаря за споделеното! 💐💐💐

Хубав ден! 🤗

# 604
  • Мнения: 14 496


  Добър ден в неделя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ири Heart Eyes,благодаря ти моето момиче за  разкоша,който си сложила в темичката ни.

Привет с много хубавия Бу. 😊


Ще сложа и Фе за разкош.😊

Стил и класа!

Дружки, благодаря за споделеното! 💐💐💐

Хубав ден! 🤗

  Този Бурак стана по- красив откогато и да било  Rolling Eyes Rolling Eyes
Съчетание м/у зрялост , младост , красота ,талант  и спокойствие.Поледното му го дава Фе естествено.

            Малкият Осман е с централна роля във всяка серия.

  Този тук който го подготвя   за бой със сабя и лък е чичо му.

             

  Бащата на Рабия е  духовно лице исигурно ще е с друг вид облекло.Появява се рядко в книгата и не в бойни схватки ,а в словестни такива.

                 

# 605
  • Мнения: 3 169

                Здравейте!  wavey

           Нашите сладури  love001

           

           

         ООООООООО, Бурак е страхотен с новата прическа  Heart Eyes От всичките си визии до сега, с тази изглежда най-млад.
           И винаги стилно облечен в дрехи от модния бранд, на който е рекламно лице.

                       

                     

                   

         А тази снимка на ФЕ нова ли е? Не съм я виждала. newsm78 Малко е поорязана, вижда се, че има някой до нея, фен ли е или Бурак.  newsm78

                   

# 606
  • Мнения: 14 496
                        

    МИМИ Laughing според мен е нова и  е вече малко по -закръглена  Фе - нормално!


                  

                Здравейте!  wavey

      

          

         А тази снимка на ФЕ нова ли е? Не съм я виждала. newsm78 Малко е поорязана, вижда се, че има някой до нея, фен ли е или Бурак.  newsm78

                    

              Нещо зад кадър което не сум виждала.


                      


                

# 607
  • Мнения: 3 169

                Добро утро!  smile3525

           Да се събудим с добро настроение и нашия красавец.  Heart Eyes

               

           Още нещо от малкият Осман. Твърдо е заел място в този сезон. Това трябва да е майка му.  newsm78 Тази артиска не играеше ли в Чучулигата, или това е сестра й. Те двете много си приличат и все ги бъркам.  Thinking

                 

                       Приятен понеделник и хубава нова седмица, момичета!  Hug

# 608
  • Мнения: 2 503
Привет в този снежен понеделник! 🤗


Мими 😍
Това е Ханде Сорал. Сестра й Бенсу също е много красива.😍 Гледах я в Ичерде.
Според мен така и трябва - да се наблегне на образа на малкия Осман , това ще е едно хубаво встъпление в същинската час , а именно новия проект за Осман Гази. Добре са го измислили нашите съседи. 😊

Все забравям да кажа , че се надявам , както Ертуурула има страхотен , така и нашия проект да има- дано! 🍀

И малко красоти.

# 609
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, прекрасни!!!! Hug :*


Мога само да кажа за Бурак и Фе - прекрасник и прекрасница.
Бурак най после отгледа косата като за опашка - страхотна визия!!!!
По повод  големия Осман - бойните умения на малкия такъв ме водят до извода, че Бурак трябва яко да тренира и упражнява уменията с лък и други оръжия - е, той има известен опит от ВВ, ама тук май говорим за “машина” за убиване, както казвате:dizzy_face:

А дедектив Фенце в реламата е , както винаги изящна Heart Eyes
И е щастлива - по-хубаво от това накъде? Heart

Много ви благодаря за всичкото инфо, което споделяте Hug  Heart
Да знаете- така, на готово е много добре Heart :* Добре, че ви има, момичета!

Себи, не видях обида към някого с твоето изказване за симпатягата певец, така, че пиши смело Heart

# 610
  • Мнения: 14 496
                      

                                  Здравейте момичета Hug Hug Hug

   Да МИМИ Heart Eyesиграеше в "ЧУЧЛИГАТА' и е добра актриса .Доколкото гледах клипове от сериала се справя страхотно с тази роля , която няма нищо общо леко коварната  красавица в Чучулигата.


                                  
  

             Ири Heart Eyes браво , да Ханде  Сорал e.

          

       Само, че не се сещам  каква роля играе сериала за която да съм прочела.Най- вероятно е от предишните серии.

            


                

    Мами Heart Eyes  , абе обидило се беше моичето /сестрата на певеца Исмаил/ но се извиних и мисля ,че се разбрахме, но аз вече ще внимавам когато няма превод ,нормален ще се въздържа.
  
              


    Днес са засекли Буфчетата , но  клипчето е с лошо качество.

    Бу ,пак си я води под ръка,а Фе е облечена с черна пола и тигрово 3/4 палтенце и бежеви ботуши.

               https://vk.com/video-40525808_456241813?list=54c689d31acf8626e0

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 19:06 от sebilMM

# 611
  • Мнения: 3 169

                 Привет, момичета!  wavey

          Отличен за отговорите! Тия двете сестрички са ми като близначки, коя е Ханде, коя Бенсу, не мога да ги различавам.  ooooh! ooooh! ooooh!
           МАМИ, аз лично се изплаших от клипчето на СЕБИ с малкия Осман, та не ми се мисли за големия.  ooooh! Като видях уменията на детето как се справя с врага, представям си порасналия какъв ще е.  ooooh! Надявам се поне да му сложат една другарка да успокоява гнева му.  Joy Joy Joy

             На тази снимка била фабриката на модния бранд.

               

             И една луда фенка като нас.  hahaha hahaha hahaha

                 

# 612
  • Мнения: 14 496


  МИМИ, мисля, че Бурак лятото изживя някаква криза newsm78

                 
 Но сега е в супер форма -и визуално и физически.Сигурна съм ,че непрекъснато тренира и ще е истински  Осман .
И Рабия ще включат ,защото се разбира ,че след благословията на баща и тя му става съпруга.Много красива,умна и влюбена в Оман  но нямаше подробности.Оставил ги  е авторът за втората част на романа и началото на новия сериал Осман Гази.

                 


                И малкият и големият Осман дългокоси и тъмнооки. Laughing Laughing Laughing

                 


                                           Тримата Осман Wink Laughing

                   
                 
                 

# 613
  • Мнения: 3 169

          СЕБИ, чакай сега да създам интригата...  Joy Joy Joy Joy Joy

          Оказва се, че Осман Гази е имал не една, а две жени /говоря за които се е оженил/. Едната е Рабиа Бала Хатун, а другата - Малхун Хатун. А именно от втората е имал син - Орхан, който впоследствие го наследява. Ще стане интересно.  Thinking Ще има женски бой за нашия Осман.  Joy Joy Joy Поне няма да е скучно и да гледаме само разни исторически битки.  Thinking Thinking Thinking


            Е тя победителката в реала е ясна...

           

# 614
  • Мнения: 14 496


   МИМИ и аз искам интрига  и то как , ама ти от къде черпиш материал за интригата си Wink Wink Wink
,защото аз коментирам само историите от първа част на романа. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

    Може да се случило нещо с Рабиа, newsm78нещастие  ,а  за мъж като Осман  е нужна жена да му роди наследници и топли леглото му hahaha hahaha hahaha

    Не ми се иска сериала  да е само битки  и история,Трябва да има жени, любов ....

   С по- големия си брат.Май са се запътили към орловото гнездо да краде малко орле за да го занесе на Рабиа.Ако тази история я филмират ще е уникално!

     


             Хайде стига за Осман Отивам да спя.Лека нощ Hug

Общи условия

Активация на акаунт