Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 797
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 042
Добро утро писарушки
още не съм за пред хора  Joy Joy Joy Joy Joy ама ме предизвикахте да си почеша клавиатурата
с толкова постове  newsm53 smile3521 
От колко време не се оживявала толкова къщичката ни което определено си е повод за един сутрешен танц


Скрит текст:
Здравейте!
Поразписали сте се, браво!


Клипчето на Бурак с новата реклама:

https://vk.com/feed?z=video-99351837_456252040%2Fd3f9cbab35db2cc … -99351837_1455595

***
Емир си е Емир; Без него нямаше да е толкова добър сериала; Но е психопат, зациклил на Нихан; Това не е любов;


Хубава снимка. Много ми прилича на Киану Рийвс.


Боби  Hug айййй какъв хубав двойник на Киану Рийнс си ни донесла 

в новата реклава на бранда наистина си е хубавец  Peace Peace.  При него Господ - дал, дал красота ..... та чак се забравил  Whistling Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.
Фефа трябва много да го пази  Naughty Blush

Скрит текст:
Скрит текст:
Така е за жалост, но пък за да бъде търсен за реклами не трябва ли да е любимец на публиката от някъде, дето се вика да поддържа огъня и да има някакъв баланс. Може би по скоро ще  намали участията си в дизита (не, че се е засилвал де), ако разбира се всичко това, което пише за него е вярно. Четох, че някаква фенка на Неслихан пуснала фалшива новина, че се бил отказвал от новата роля, на кого да вярваме не знам.
Както и да е, това не може да ме спре до му се любувам в КС 😋


Така е Вел  Peace Peace
А тази снимкаа за първи път я виждам  Rolling Eyes. Това е от първия епизод на 2-ри сезон мисля  Thinking, когато излезе от затвора  Peace

нее, коте,
това е вратата на къщата на Нихи,
а тя във втория сезон вече беше изгоряла. това е когато отива да стреля по Емир

Аууууу  smile3555 чок резил значи да не позная къщата на Сезинови от първи сезон
Коте,
и аз съм изключително радостна, че изведнъж ни се оживи къщичката. Имаме си ново момиче Ясмин, тя е решена да изгледа сериала докрай, въпреки разни внушения и различни мнения. Браво Ясмин, продължавай, няма да съжаляваш!! Тъй като Бу скоро явно няма да снима, а и преспективата да е Осман със засукани мустаци хич не ме блазни, ще си кесим в Севдата и това е. Е и с тези раклеами ще си плакнем очите.
Нашия златен принц

# 226
  • Мнения: 1 042
Привет и извинете за нахлуването, но нека да уважаваме труда на тези, които 2 години неуморно превеждаха този сериал. Преводът е дело на друг екип - Любими сериали с превод, а не на Гери Сезони...
поред на въпросите ти- ти си още на около 22 серия оригинал- не знам къде ги гледаш- има ги в Askim-bg в превод на чудесните момичета от Гери сезони
АА, добре, Рени, аз така и не съм много наясно кой превежда, това съм запомнила. Използвам случая да благодаря, на всчки които са се трудили, наистина.

# 227
  • Мнения: 3 377




Последна редакция: сб, 06 окт 2018, 18:48 от Цвети &

# 228
# 229
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263

Цвети Hug, аз за пръв път го виждам. Но ми изглежда ново, защото Бурак точно сега е с такава коса. Благодаря ти за него! Къде го откри? И в предния пост си сложила страхотна комбинация от снимки!  Heart EyesЕвалла ти!!!
Продължавай да постваш такива красоти! Flowers Bouquet

# 230
  • Мнения: 3 377
От инстаграм

# 231
  • Мнения: 1 042
оо, Цвети, добре дошла. Тук можеш да се вихриш само с Бурак, в другата къщичка го вмъкваше между другите за мое удоволствие. Ще се радваме на постовете ти.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Цвети Hands Plus1 съвсем прясна е тази с мотора и Бурак. Поне в мрежата се появи днес. Вече има раздвижване на всички фронтове с изключение на Неслихан и Кадир.

# 233
  • Мнения: 3 377
Браво на Бурак, три реклами една след друга-наистина altın bir adam.Фефа е гледала, като се е женила. Дано новината за бебе е вярна.

# 234
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Ами уж била потвърдена новината за бебето, след няколко месеца ще стане ясно.
Фефа е ударила в десятката направо  с мъж като Бу.
Ето ги Несли и Кадир, размотават се насам, натам, явно още не им е в планонете да имат бебе.

# 235
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Браво на Бурак, три реклами една след друга-наистина altın bir adam.

Съгласна съм, Цвети Hands Plus1! Наистина е златен мъж. Каквото и да говорят за него, за мен е важно, че е работохолик, че ни радва с присъствието си на екран ( дали с реклами, дали с филми, или сериали), че се оказа стабилен в любовта си и не дава поводи за клюки. Innocent
На Фефа и беше вече време за бебе, докато Несли е с 6 години по-малка от нея и точно сега е в стихията си. Верно, че Кадир пък е по-голям от Бурак с две години и вече чукна 36, ама той е страхотен съпруг и кавалер и едва ли би пришпорил нашето момиче за наследници.

# 236
# 237
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Добро утро, Севдички Smile

Цвети, радвам се, че се включваш и в къщичката на Кара Севда. А ти успя ли да го изгледаш?
На какъв кадър попаднах, всичките спретнати Innocent

А Хазал Филиз имала сестра близначка, като copy - paste са направо

# 238
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Привет сладурки  Hug Hug Hug
Аууу какви красоти на Буболин сте пуснали  Crazy Crazy Crazy
свят ме се зави  Laughing нямате пощада значи  Crossing Arms Mr. Green
И аз четох, че Фефа е потвърдила за бремеността, но така или иначе ще се разбере  Peace.

Дааа, Хазалка със сестра си наистина са като две капки вода  Crazy
Мисля че Дениз се казваше сестра й, но не съм сигурна  Thinking

Кадир и Несли определено се забавляват, нека си поживеят пък като се решат , ще си направят и те бебе  Wink Blush

# 239
  • Мнения: 1 042
Ами уж била потвърдена новината за бебето, след няколко месеца ще стане ясно.
Фефа е ударила в десятката направо  с мъж като Бу.
Ето ги Несли и Кадир, размотават се насам, натам, явно още не им е в планонете да имат бебе.


Сладко джобно гадже е тая Несли, тя горката в Севдата нали все на високи токчета ходеше да се изравни малко с Бу

Общи условия

Активация на акаунт