Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 637
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 695
даааа ожениха се. Зейнеб направо ще подлуди мама Вилдан. И сватбата направиха с много гости, въобще, както си трябва Yum Много ми хареса Кемал като танцува с булката.

Сега съм на серията, в която отвлякоха Нихал и Кемал я спаси.

Кажете моля за Бену и Тарък. Много са ми готини двамата Revolving Hearts

# 721
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Бану и Тарък ще се оженят, споко. Но ще видиш, след това какво се случва.

Видя ли я Нихан, как настъпва Асу, като беше пияна?

А как викаше на хорото? Заливала съм се от смях на тая сцена.

И Кемал как се подсмихваше ... А Галипчо как го бе срам, че пускат такава махленска музика на сватбата ...

Ох, голям смях.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Номе : )))))
А - нееее - абсурд - Асу - (Мелис е истинското й име) да играе Нихан ( Нихан е името , а не Нихал между другото). Самата актриса хич я няма - поне за мен. Много е бедна от към показване на емоции и излъчване и даже ми е груба.
Много ми бяха смешни с Бурак в техните сцени.

# 723
# 724
  • Мнения: 2 695
охххх Нихан разбира се. Защо съм писала Нихал?

# 725
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Да, съгласна съм, Мелиса (Асу) няма такъв актьорския талант на Неслихан. Тя нямаше да може да ти изтръгне сърцето със сълзи.

Помня една сцена от първите серии, където Нихан си наплисква лицето с вода и ридае ... Всеки път, като я гледам, ми се стяга гърлото. Това е трудна сцена за посредствена актриса като Мелиса.

Мелиса дори ролята на Зайнеп не би могла да я направи. Безизразна е.

# 726
  • Мнения: 2 695
охооо Зейнеп, перфектно си играе ролята актрисата. Много ми харесва. Щом успява да ме докара до бяс с нейните глупости/интриги значи е успяла да се справи с образа.

ПП. Защо не ви харесва Асу? Много е мила

# 727
  • Мнения: 1 042
охооо Зейнеп, перфектно си играе ролята актрисата. Много ми харесва. Щом успява да ме докара до бяс с нейните глупости/интриги значи е успяла да се справи с образа.

ПП. Защо не ви харесва Асу? Много е мила

Ще видиш по нататък колко е мила:imp:
Иначе актрисата  Мелиса Памук я гледах в сериала Сблъсък- добра е там, а че е красива няма спор- мис Турция все пак


просто не мога да се сдържа  и повдигам малко завесата
за това човече знаеш ли?

# 728
  • Мнения: 1 042
момичета, нова тема ще имаме ли?

# 729
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мелиса е много готина в Сблъсък. Само няколко серии съм гледала, но с Алперен бяха много сладки.

Алперен много може да играе. Момчето си хем е хубаво, хем талантливо.

# 730
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Аааа -ччакай малко - ти гледаш само Асу - в началото : )))))
мила е, ама после да видиш. Smiling Imp какво чудо излезе . . . .
Тя си има какво да играе, тия роли като на Нихан не са за нея ,защото не може да изразява добре емоции и да влиза в образ. Все едно да искаш слон да играе лебед ( давам само като пример за качества, а не че ги сравнявам самите актриси със слон и лебед). Т.е. всеки си има място и какво да прави. Плюс това е по-едра, висока и я няма тази грация и финес като при Неслихан. Пак е хубава , но по друг начин. Но отделно от визуалното просто не й се получава да изгради образа - има много каменно лице или може би в старанието да играе тази роля се е гипсирала.
Да, в Сблъсък игра добре, но бяха й подбрали ролята.
Неслихан показа толкова много лица в Карата. Например това сияние в очите - първите сцени с Кемал, Мелиса никога не би могла да го направи.

# 731
  • Мнения: 2 695
Съгласявам се Yum Красотата не е достатъчна, трябва си и талант.

Значи и Асу ще върти интриги? Не я е срам Imp



nadibuchi разбрах за човечето. Но щяло да бъде много по-нататък в сериите, някъде към края. Heartpulse

# 732
  • Мнения: 1 042
Мелиса е много готина в Сблъсък. Само няколко серии съм гледала, но с Алперен бяха много сладки.

Алперен много може да играе. Момчето си хем е хубаво, хем талантливо.
Готин е, но Бурак си е друга работа.
И аз няколко серии гледах, трябва да продължа. Нещо четох, че за БТВ го гласят...

# 733
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Готин е, но Бурак си е друга работа.
И аз няколко серии гледах, трябва да продължа. Нещо четох, че за БТВ го гласят...
На мене Сблъсък ми доскуча. Клише е.

Мелиса е някак по-едра от Бурак.

Той как щеше да я носи и вдига да бере череши с тоя неговия кръст.

Не става Grinning

# 734
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ели : )))) и други сцени има дето по-скоро Асуто може да го метне под мишница ; )))) Joy

Номе - ооохооо какво те чака с Асуто .... има големи изненади.

Общи условия

Активация на акаунт