Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 656
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 042
Момичета,
изгледайте този репортаж- направо ми напълни душата и искрено се смях.. Наш Бу въобще не се впечатлява от въпросите на репортера,тотал игнор дърпат го да се снима с фенове, а Фефа жадна за изяви мели нещо пред репортера, Бу я дърпа за ръката, но тя как ще изпусне малкото внимание върху себе си. Най- накрая той нервно вече потропва в колата- тя обаче продължава да дрънка безспир. Жалко че не мога да разбера какво.
https://www.youtube.com/watch?v=hEWdZmSjtlI

# 91
  • Мнения: 8 098
Момичета,
изгледайте този репортаж- направо ми напълни душата и искрено се смях.. Наш Бу въобще не се впечатлява от въпросите на репортера,тотал игнор дърпат го да се снима с фенове, а Фефа жадна за изяви мели нещо пред репортера, Бу я дърпа за ръката, но тя как ще изпусне малкото внимание върху себе си. Най- накрая той нервно вече потропва в колата- тя обаче продължава да дрънка безспир. Жалко че не мога да разбера какво.
https://www.youtube.com/watch?v=hEWdZmSjtlI


 hahaha hahaha hahaha

Как поне един фен не пожела да се снима с Фефа! Laughing

# 92
  • Мнения: 8 098
добре де, нещо не мога да го схвана тоя Бурак,
след като така изглежда превъзходно

защо се е изоставил в момента??!!!
Ааа, само да не си пуска дълга коса и да я вързва на опашка. Леле, ако това ще му е визията в новия сериал втасахме я!!! Как ще му се любувам аз?Disappointed Relieved


 newsm78 newsm78


Тази днес се появи , но нямам представа от кога е!

И Бу са го ловнали с петно... hahaha hahaha В последно време, в тоя сезон ,  всички подред се капят! Laughing




# 93
  • Мнения: 8 098
 newsm44 newsm44 newsm44


🔥 Неслихан Атагюль и Кадир Догулу очень тепло встретили предложение Ягмур Унал сняться в ремейке фильма Плотина. Если не произойдет изменений в последнюю минуту, актеры приступят к работе в самое ближайшее время. Однако контракт еще не подписан

# 94
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! HugHeart
Отдавна се каня на тези двамата, най-сетне стигнах да им направя един колаж:

Последна редакция: пн, 13 авг 2018, 19:34 от BVAR

# 95
  • Мнения: 1 042
Привет! HugHeart
Отдавна се каня на тези двамата, най-сетне стигнах да им направя един колаж:


чудесно си се справила, продължавай в същия дух

# 96
  • Мнения: 1 042
май е съвсем прясна е тая снимка, чернобялата на Бу. Онея превъзнасящите се в другата тема веднага решиха, че Фефа го е снимала. Ох, толкова са смешни. както и дае - много красив е дори и в черно бели кадри.

# 97
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Привет севдички!
Наде, не се ядосвай на другата тема, нека си гадаят. 😁
На Бу така повече му прилича с прибрана коса. Да не гони визията на Джан Яман 😅🤣😄
По Диемата сериите вече са към края. Снощи се престраших да гледам, беше много хубав епизод изпълнен с  много
 любов 💚💛💙.


# 98
  • Мнения: 1 042
Привет севдички!
Наде, не се ядосвай на другата тема, нека си гадаят. 😁
На Бу така повече му прилича с прибрана коса. Да не гони визията на Джан Яман 😅🤣😄
По Диемата сериите вече са към края. Снощи се престраших да гледам, беше много хубав епизод изпълнен с  много
 любов 💚💛💙.



Вел, аз не им се ядосвам, напротив искрено се забавлявам с простотиите дето ръсят. Бурак въобще не ми харесва на тази снимка, нищо общо с намазания му образ в Севдата. Изтерзан ми изглежда доста. Що така...искам да го гледам красив и блестящ. Айде да захваща нов сериал. Аз сега съм Icerde. Ее, много готин тоя сериал, а и Чачо и Мелек са чудни, същата химия като КемНих, и са красиви и ми пълнят душата. Дано да има повече от мойте сцени, ти знаеш... Още съм на трета серия.

# 99
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Наде, да не ти убивам надеждите, ама твоите сцени във Вътре са мнооого ограничени. Въпреки това има какво да се види, екшънът е на макс, а Ча и Арас пълнят окото.
Бу като цяло се е занемарил в последно време, не може да го познае човек. Да не би в бъдещият проект да го искат обрасъл 😂😂😂
А иначе ей така най го обичам

Снощи ми бяха много мили с Памун, и Емир, и Кемал 💛

# 100
  • Мнения: 1 042
Наде, да не ти убивам надеждите, ама твоите сцени във Вътре са мнооого ограничени. Въпреки това има какво да се види, екшънът е на макс, а Ча и Арас пълнят окото.
Бу като цяло се е занемарил в последно време, не може да го познае човек. Да не би в бъдещият проект да го искат обрасъл 😂😂😂
А иначе ей така най го обичам

Снощи ми бяха много мили с Памун, и Емир, и Кемал 💛
Еее, жалко ... Нищо, ще го гледам, определено ми харесва

# 101
  • Мнения: 2 056
Здравейте, момичета!

Преди време бях питала в коя серия Зейнеп е забременяла от Емир, хаха. Успях да я намеря благодарение на Вас. Имам още един въпрос, просто пропуснах в средата на сериала доста серии, а ме човърка любопитството.

Имаше ли един момент, в който Кемал помисли, че Нихан е преспала с Емир? Видях някакво клипче някъде, Кемал ги гледаше отдалеко в храстите, а Емир и Нихан май бяха в някаква спалня и тя нещо се наведе. После на улицата като се разминаха двамата влюбени, Кемал й каза: "Ти провали всичко", нещо такова беше. А после той като беше в затвора и мислеше, че Нихан е родила дете от Емир, нали?

# 102
  • Мнения: 1 042
Здравейте, момичета!

Преди време бях питала в коя серия Зейнеп е забременяла от Емир, хаха. Успях да я намеря благодарение на Вас. Имам още един въпрос, просто пропуснах в средата на сериала доста серии, а ме човърка любопитството.

Имаше ли един момент, в който Кемал помисли, че Нихан е преспала с Емир? Видях някакво клипче някъде, Кемал ги гледаше отдалеко в храстите, а Емир и Нихан май бяха в някаква спалня и тя нещо се наведе. После на улицата като се разминаха двамата влюбени, Кемал й каза: "Ти провали всичко", нещо такова беше. А после той като беше в затвора и мислеше, че Нихан е родила дете от Емир, нали?
Да, Джуд, точно така, но като видя Дениз и беше сигурен че е негова, но дълго време ще мине докато разбере

# 103
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Привет севдички!
Голямо затишие в темата тези дни.
Малко да я поразмърдам с стари и нови кадри на нашите любимци 😊





Тази не я бях виждала

Някакви слухове се носят при рускините, че гласят Несли да участва в новото дизи на Къванч, но явно само слухове до момента, няма нищо потвърдено. Мисля, че двамата ще изглеждат много добре един до друг (няма да е като с Бу, но все пак).

# 104
  • Мнения: 2 056
Много ми харесва Неслихан и ми харесва как я наричате Несли. Според мен обаче стои много добре до съпруга си, а Бурак изглежда добре с Евджен. Тя е по-височка от Неслихан.
Аз сега за първи път гледах сериала по българската телевизия и очаквам финала. Ох, хем искам да свършва, като знам, че вече няма накъде да се развива, хем се привързах към героите и ще ми липсват.
Много ми е интересна историята на Зейнеп, въпреки че наистина в началото беше ужасна и подла. Щеше да ми е интересно да се роди бебето на Козджуолу, ама уви.

И не разбрах защо така изхвърлиха накрая Лейля. Да не би актрисата да се е отказала от сериала и набързо да са й измислили това отиване в затвора? Липсва ми и историята с Бану, щеше ми се да има втори шанс. Ами онзи Салих и той така изчезна. И за Асу ми се искаше нещо повече да има, хаха. Явно искам само щастливи развръзки.

Общи условия

Активация на акаунт