Kara Sevda - Любовта побеждава тайните в Черна любов тема 9

  • 51 736
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Нади, аз още след 5-6 епизод рачзбрах за себе си, че Севдата страаашноо много вдигна летвата на критерийте ми за заглеждане на дизи Rolling Eyes защото постоянно сравнявах с друг мой любим сериал Езел. Още като видях Кемо да се прибира от Зонгулдаг и си викам - ей го Езел Flushed. 2010 година мисля го гледах и много ме впечатли, още помня отделни моменти Smiley. За пореден път ще кажа, че при снимането на Севдата не са пестили средства. Личи си че всичко е направено не само с пари, а с мноого пари. Напълно заслужено грабнаха ЕМИ-то.
Не мога да остана равнодушна към коментарите за двете чавки Зеза и Асу. Еййй и мен Зеза не ме впечатляваше толкоз, колкото змията Асу. Същинска кобра значи. Емир не ме дразнеше толкова със злобните си замисли, колкото сестра му. Не знам защо, може би женска ревност Rage. И на мен също не ми стана ясно с каква цел и подбуда Асуто отрови Озан Rolling Eyes ама надали е предположила всички развили се действия в последствие. Накрая на 1 сезон ревах заедно с Нихан, сякаш съпреживях болката й Disappointed Relieved а финала ме държа на тръни седмица след гледането. Но въпреки това беше най-силния и въздействащ момент. Болката в очите на Кемо и Нихи сякаш и в момента са ми пред очите. Уникални Бу и Несли Blush

# 76
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 1 263
Мамси Hug Емир много добре знаеше, че щяха го тикнат в затвора за убийството на Карен, та той затова си оплете предварително кошницата, като възложи тази задача на абдала Търо  :
КотеHug, аз имах предвид убийството на Линда, ама като пиша посред нощите и бързам все нещо обърквам. Yum Та ето това убийство, около което се завъртя целият сериал, остана ненаказано, при все че имаше сума ти записи и копия на записите, и какво ли още не….

НадеHug, и аз съм така. Всеки следващ сериал, който започна, го меря с аршина на КС. И досега не съм успяла да попадна на нещо оригинално. Все ми се струват познати неща. Thinking

 Летвата наистина се вдигна високо. Но не я вдигна само финалът.  Не мога да се съглася, че без този финал сериалът по нищо нямаше да се различава от поредната сапунка с красиви актьори. Защото какво са 20 минути финал на фона на 74 серии по два часа и половина игра. Искам да кажа, че сценарият на КС по мое лично мнение е най-богатият на изразни средства и всякакви литературни похвати. Всеки герой си имаше свой изказ, с който се отличаваше. Особено  Емир.  Чаках всеки път с нетърпение превода на серията, за да разбера по-добре какво е искал да каже. Сценаристките демонстрираха голяма литературна образованост и богата обща култура, а режисьорката – невероятен професионализъм. Евалла..! Hands Plus1  Тази вечер например беше един от любимите ми епизоди – когато Кемал предложи брак на Нихан. Думите, които си казаха, бяха по-въздействащи и от най- страстната целувка. Тук чух най-романтичното „Ач! (Отвори очи!)” от Кемал.(Ах, тоз Бурак, понякога надминава себе си даже, дори и само с една изречена дума…. Cupid) А целувката и прегръдката им след това бяха толкова нежни и толкова искрени, че за миг пак забравих кое е реалност и кое игра. Flushed

Но всъщност аз така и не разбрах тя защо отрови Озан. Тя предварително едва ли е предполагала, че Зеза и Търо  ще се омешат в играта, за да е подготвила да нарани Нихи, така че да я раздели с Кемал. Нещо ми издиша тоя момент

Да ви кажа и аз до сега не съм много наясно. Thinking Smirk Ето и моята мисла по този въпрос:
Асу не е очаквала нито Зеза, нито Търо. Тя преди всичко искаше да натопи Емир, защото по това време тя все още изпълняваше плановете на чичо си и се стараеше по всякакъв начин да го вкара в затвора. Туфи прати компрометиращите снимки на Озан без знанието на Асу и така предизвика Емир. Асу след това е била сигурна, че Емир ще предприеме нещо спрямо Озан, щом като е успял да го натрови с храна и да го преместят в болница. Емир научи, че Нихан е бременна и вече Озан не му беше нужен, особено след като Озан разбра за връзката на жена си с него.  Асу и Туфан са знаели кога ще бъде акцията, щом са сложили камери точно тогава. Тя и затова до последно го изнудваше Емир, че той е убиецът. И за да не би Емир само да отвлече Озан, за по-сигурно го е отровила и при свършен факт хората на Емир да го представят поне като самоубийство.  Обаче Емко пак се застрахова, като изпрати Търо на тази акция. Странно, ако Търо беше видял, че Озан е още жив какво щеше да направи? Или пък ако Нихан беше поискала аутопсия? Ама филм….
А бе, омотани са ми мислите, ма тя и ситуацията докрай си остана малко омотана. Дано сте разбрали какво искам да кажа! Stuck Out Tongue

Алекс, Боби Hug, и аз този финал повече няма да си го причиня, още повече, че за мен си беше малко неестествен, колкото и логичен да изглежда. Ама след две седмици като дойде, тогава ще пиша за него. Head Band Yum

Ох, дълго стана, ама сори! Нали не пиша много често...
Лека ви нощ! Kissing Heart

# 77
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Скрит текст:
Мамси Hug Емир много добре знаеше, че щяха го тикнат в затвора за убийството на Карен, та той затова си оплете предварително кошницата, като възложи тази задача на абдала Търо  :
КотеHug, аз имах предвид убийството на Линда, ама като пиша посред нощите и бързам все нещо обърквам. Yum Та ето това убийство, около което се завъртя целият сериал, остана ненаказано, при все че имаше сума ти записи и копия на записите, и какво ли още не….

Мамси  Hug може и Линда да си писала, аз пък за Карен си мислех и така се оплетох  Laughing Laughing

Искам да кажа, че сценарият на КС по мое лично мнение е най-богатият на изразни средства и всякакви литературни похвати. Всеки герой си имаше свой изказ, с който се отличаваше. Особено  Емир.  Чаках всеки път с нетърпение превода на серията, за да разбера по-добре какво е искал да каже. Сценаристките демонстрираха голяма литературна образованост и богата обща култура, а режисьорката – невероятен професионализъм. Евалла..!

Ето това е! Конкретно, ясно и точно си се изразила  Peace Аз не успях  Blush Laughing Точно това беше което така ми прикова интереса в Севдата и ми се иска да гледам още един такъв проект с толкова интелигентен сценаристки похват  Rolling Eyes Crazy

Скрит текст:
Но всъщност аз така и не разбрах тя защо отрови Озан. Тя предварително едва ли е предполагала, че Зеза и Търо  ще се омешат в играта, за да е подготвила да нарани Нихи, така че да я раздели с Кемал. Нещо ми издиша тоя момент

Да ви кажа и аз до сега не съм много наясно. Thinking Smirk Ето и моята мисла по този въпрос:
Асу не е очаквала нито Зеза, нито Търо. Тя преди всичко искаше да натопи Емир, защото по това време тя все още изпълняваше плановете на чичо си и се стараеше по всякакъв начин да го вкара в затвора. Туфи прати компрометиращите снимки на Озан без знанието на Асу и така предизвика Емир. Асу след това е била сигурна, че Емир ще предприеме нещо спрямо Озан, щом като е успял да го натрови с храна и да го преместят в болница. Емир научи, че Нихан е бременна и вече Озан не му беше нужен, особено след като Озан разбра за връзката на жена си с него.  Асу и Туфан са знаели кога ще бъде акцията, щом са сложили камери точно тогава. Тя и затова до последно го изнудваше Емир, че той е убиецът. И за да не би Емир само да отвлече Озан, за по-сигурно го е отровила и при свършен факт хората на Емир да го представят поне като самоубийство.  Обаче Емко пак се застрахова, като изпрати Търо на тази акция. Странно, ако Търо беше видял, че Озан е още жив какво щеше да направи? Или пък ако Нихан беше поискала аутопсия? Ама филм….

Права си  Peace Първонално най-големия враг на Асуто си беше аби й Емир  Flutter. Най-вероятно е разбрала, че той ще се опита да напрви нещо с Озан след като спомогна да го арестуват  Rolling Eyes а за нея това беше вариант да се опита да извърти нещата в негов ущърб и /на Емко/ и в последствие вероятно щеше да спомогне да се насочи вниманието към Емко с въпроси около смъртта на Линда  Thinking. Е да , ама не  Mr. Green и по-добре  Joy че така гледахме един доста динамичен и интересен 2-ри сезон на Кара Севда  Flutter
Много са ти подредени мислите Мамси дори  Peace

# 78
  • Мнения: 1 042
Мамси Hug Емир много добре знаеше, че щяха го тикнат в затвора за убийството на Карен, та той затова си оплете предварително кошницата, като възложи тази задача на абдала Търо  :
КотеHug, аз имах предвид убийството на Линда, ама като пиша посред нощите и бързам все нещо обърквам. Yum Та ето това убийство, около което се завъртя целият сериал, остана ненаказано, при все че имаше сума ти записи и копия на записите, и какво ли още не….

НадеHug, и аз съм така. Всеки следващ сериал, който започна, го меря с аршина на КС. И досега не съм успяла да попадна на нещо оригинално. Все ми се струват познати неща. Thinking

 Летвата наистина се вдигна високо. Но не я вдигна само финалът.  Не мога да се съглася, че без този финал сериалът по нищо нямаше да се различава от поредната сапунка с красиви актьори. Защото какво са 20 минути финал на фона на 74 серии по два часа и половина игра. Искам да кажа, че сценарият на КС по мое лично мнение е най-богатият на изразни средства и всякакви литературни похвати. Всеки герой си имаше свой изказ, с който се отличаваше. Особено  Емир.  Чаках всеки път с нетърпение превода на серията, за да разбера по-добре какво е искал да каже. Сценаристките демонстрираха голяма литературна образованост и богата обща култура, а режисьорката – невероятен професионализъм. Евалла..! Hands Plus1  Тази вечер например беше един от любимите ми епизоди – когато Кемал предложи брак на Нихан. Думите, които си казаха, бяха по-въздействащи и от най- страстната целувка. Тук чух най-романтичното „Ач! (Отвори очи!)” от Кемал.(Ах, тоз Бурак, понякога надминава себе си даже, дори и само с една изречена дума…. Cupid) А целувката и прегръдката им след това бяха толкова нежни и толкова искрени, че за миг пак забравих кое е реалност и кое игра. Flushed

Но всъщност аз така и не разбрах тя защо отрови Озан. Тя предварително едва ли е предполагала, че Зеза и Търо  ще се омешат в играта, за да е подготвила да нарани Нихи, така че да я раздели с Кемал. Нещо ми издиша тоя момент

Да ви кажа и аз до сега не съм много наясно. Thinking Smirk Ето и моята мисла по този въпрос:
Асу не е очаквала нито Зеза, нито Търо. Тя преди всичко искаше да натопи Емир, защото по това време тя все още изпълняваше плановете на чичо си и се стараеше по всякакъв начин да го вкара в затвора. Туфи прати компрометиращите снимки на Озан без знанието на Асу и така предизвика Емир. Асу след това е била сигурна, че Емир ще предприеме нещо спрямо Озан, щом като е успял да го натрови с храна и да го преместят в болница. Емир научи, че Нихан е бременна и вече Озан не му беше нужен, особено след като Озан разбра за връзката на жена си с него.  Асу и Туфан са знаели кога ще бъде акцията, щом са сложили камери точно тогава. Тя и затова до последно го изнудваше Емир, че той е убиецът. И за да не би Емир само да отвлече Озан, за по-сигурно го е отровила и при свършен факт хората на Емир да го представят поне като самоубийство.  Обаче Емко пак се застрахова, като изпрати Търо на тази акция. Странно, ако Търо беше видял, че Озан е още жив какво щеше да направи? Или пък ако Нихан беше поискала аутопсия? Ама филм….
А бе, омотани са ми мислите, ма тя и ситуацията докрай си остана малко омотана. Дано сте разбрали какво искам да кажа! Stuck Out Tongue

Алекс, Боби Hug, и аз този финал повече няма да си го причиня, още повече, че за мен си беше малко неестествен, колкото и логичен да изглежда. Ама след две седмици като дойде, тогава ще пиша за него. Head Band Yum

Ох, дълго стана, ама сори! Нали не пиша много често...
Лека ви нощ! Kissing Heart


Манди, супер си изказала ситуацията, аз неправилно съм го написала за финала, сега го препрочитам. Исках да кажа че друг сладникав финал щеше да окепази сериала. Естествено че всяка серия е класна от край до край

# 79
  • Мнения: 8 098
 newsm09 Weary

⚡По утверждению издания Güneş Gazetesi в настоящее время Бурак Озчивит лечится от синдрома выгорания. Актеру пришлось обратиться за профессиональной помощью после того как он потерял вкус к жизни. Он больше не может радоваться самым простым вещам. Его супруга Фахрие Эвджен полностью поддерживает мужа. Именно поэтому пока Бурак и не появляется на экранах, так как напряженные съемки в сериале могут негативно сказаться на его психическом здоровье.

# 80
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Алекс Hug ще кажеш ли накратко за какео иде реч че нищо не схванах.

# 81
  • Мнения: 8 098
Kote, Heart Eyes според медиите Бу се лекува от синдрома емоционалното изгаряне, изгубил вкус към живота и  престанал  да се радва на обикновените неща. Фефа го поддържала напълно.
Това е причината да не го виждаме на екран, защото напрегнатите снимки в сериалите могат да се отразят негативно на психическото му здраве.

Никак не е лесно да си звезда!

Ето симптоматиката.

Скрит текст:
Първите симптоми на синдрома на емоционалното изгаряне могат да бъдат често главоболие, обща умора, физическо изтощение, безсъние. Вниманието и паметта са нарушени. Има проблеми със сърдечно-съдовата система (тахикардия, артериална хипертония). Несигурността, недоволството от другите, истерията се появяват в период на депресия, безразличие към семейството и приятелите, животът е изпълнен с непрекъснато отрицание.
Синдромът на емоционалното изгаряне прави човешкото тяло уязвимо за много болести, особено хронични, като бронхиална астма, псориазис и други.

За да се справят с проблемите, които се предполагат да облекчат емоционалното си състояние, някои започват да злоупотребяват с алкохол, да свикнат с наркотици, да увеличават броя на пушените цигари на ден.

И точно за неговата професия

Синдром на емоционалното изгаряне на сцената
Трябва да обърнем внимание на теорията на Дж. Грийнбърг за емоционалното изгаряне, чието развитие разделя на пет етапа:

Първото е удовлетворението на служителя от неговата работа, но с повтаряща се работа подчертава, че намалява физическата енергия.

Вторият е нарушение на съня, умора и интерес към работа.

Третата работа - без почивни дни и почивки, опит, чувствителност към болести.

Четвърто - увеличаване на недоволството от себе си и работата, развитието на хронични заболявания.

Пето - психо-емоционалните и физическите проблеми предизвикват развитието на болести, които могат да застрашат човешкия живот

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 21:43 от alex_94

# 82
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Добро утро Hug

Kote, Heart Eyes според медиите Бу се лекува от синдрома емоционалното изгаряне, изгубил вкус към живота и  престанал  да се радва на обикновените неща. Фефа го поддържала напълно.
Това е причината да не го виждаме на екран, защото напрегнатите снимки в сериалите могат да се отразят негативно на психическото му здраве.

Никак не е лесно да си звезда!

Ето симптоматиката.

Скрит текст:
Първите симптоми на синдрома на емоционалното изгаряне могат да бъдат често главоболие, обща умора, физическо изтощение, безсъние. Вниманието и паметта са нарушени. Има проблеми със сърдечно-съдовата система (тахикардия, артериална хипертония). Несигурността, недоволството от другите, истерията се появяват в период на депресия, безразличие към семейството и приятелите, животът е изпълнен с непрекъснато отрицание.
Синдромът на емоционалното изгаряне прави човешкото тяло уязвимо за много болести, особено хронични, като бронхиална астма, псориазис и други.

За да се справят с проблемите, които се предполагат да облекчат емоционалното си състояние, някои започват да злоупотребяват с алкохол, да свикнат с наркотици, да увеличават броя на пушените цигари на ден.

И точно за неговата професия

Синдром на емоционалното изгаряне на сцената
Трябва да обърнем внимание на теорията на Дж. Грийнбърг за емоционалното изгаряне, чието развитие разделя на пет етапа:

Първото е удовлетворението на служителя от неговата работа, но с повтаряща се работа подчертава, че намалява физическата енергия.

Вторият е нарушение на съня, умора и интерес към работа.

Третата работа - без почивни дни и почивки, опит, чувствителност към болести.

Четвърто - увеличаване на недоволството от себе си и работата, развитието на хронични заболявания.

Пето - психо-емоционалните и физическите проблеми предизвикват развитието на болести, които могат да застрашат човешкия живот

ScreamScreamScreamScream
леле дано не е вярно само. Оххх горкия Буболин Confused. Дано скоро го видим на екран.
Алексче Hug благодаря за превода Kissing Heart

# 83
  • Мнения: 8 098
Привет! Hug Hug

Опровержение за заболяването на Бу! newsm44 newsm44

Здраво си е момчето , опровергало е жълтурковците!  Laughing
Успокоява феновете си и казва, че е зает с преработката на детайли от сериал на  Star TV ,производство на  Ay Yapim.

Обещава, че сериалът ще е един от най-ефектните през новия сезон Crazy Crazy.  

⚡По традиции после громкого заявления турецких СМИ о том, что у Бурака Озчивита синдром выгорания, последовало не менее громкое опровержение от самого актера. Чтобы убедить своих поклонников, что с ним действительно все хорошо, актер немного приоткрыл завесу над своими дальнейшими планами. В настоящее время Бурак полностью занят проработкой деталей будущего сериала телеканала Star TV и телекомпании Ay Yapim, который обещает стать одним из самых громких в этом осенне-зимнем сезоне.
 

Хубавото ни момче!

# 84
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 462
Ох,голям хубавец е тоз Буболино!

# 85
  • Мнения: 1 042
Привет! Hug Hug

Опровержение за заболяването на Бу! newsm44 newsm44

Здраво си е момчето , опровергало е жълтурковците!  Laughing
Успокоява феновете си и казва, че е зает с преработката на детайли от сериал на  Star TV ,производство на  Ay Yapim.

Обещава, че сериалът ще е един от най-ефектните през новия сезон Crazy Crazy.  

⚡По традиции после громкого заявления турецких СМИ о том, что у Бурака Озчивита синдром выгорания, последовало не менее громкое опровержение от самого актера. Чтобы убедить своих поклонников, что с ним действительно все хорошо, актер немного приоткрыл завесу над своими дальнейшими планами. В настоящее время Бурак полностью занят проработкой деталей будущего сериала телеканала Star TV и телекомпании Ay Yapim, который обещает стать одним из самых громких в этом осенне-зимнем сезоне.
 

Хубавото ни момче!

Бях абсолютно сигурна, че са глупости на Жълтурковците. Еее, Алекс, тая пък снимка откъде я измъкна. Страхотен е тук... айде чакаме сериала, дано и нашите скъпи преводачки от askim-bg бързо се спретнат и с превода,

# 86
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И аз предчувствах, че новината е измислена.
Айде по скоро да започне да снима Бу, че ми липсва играта му. Дано сериалът бъде някой не по малко успешет от Севдата, че иначе ще ме разочарова 😃

# 87
  • Мнения: 8 098
Бурак Озчивит был замечен на днях журналистами.
Журналисты спросили, что он думает насчёт новости о синдроме выгорания, на что актер сказал, что возможно давно от него новостей нет вот и придумали.




https://vk.com/video179668671_456240105

# 88
  • Мнения: 8 098
Не само журналистите са успели да хвнат Бу, а и феновете! Blush




# 89
  • Мнения: 1 042
добре де, нещо не мога да го схвана тоя Бурак,
след като така изглежда превъзходно

защо се е изоставил в момента??!!!
Ааа, само да не си пуска дълга коса и да я вързва на опашка. Леле, ако това ще му е визията в новия сериал втасахме я!!! Как ще му се любувам аз?Disappointed Relieved

Общи условия

Активация на акаунт