Млечни продукти и кърмене?

  • 5 943
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 026
 Никога не съм се ограничавала от млечните продукти,дори наблягам на тях.Бебе се чувства добре,няма колики.Моя приятелка ми каза:"Млякото докарва мляко".И аз се придържам още към тоя съвет.

# 16
  • Мнения: 4 242
Млякото докарва мляко"

Поредния мит! По тази логика трябва да се яде най-вече мляко, особено ако кърмачето ти е пораснало и има нужда от по-големи количства мляко  Joy
Млякото покрива някакви нужди в организма ти, но няма общо с лактацията. Още повече че в по-големи количества може да причини на детето Алергия към Белтъка на Кравето Мляко!!!
Така че хапвайте, но умерено.
 Аз лично не съм била на никаква диета, не съм се лишавала от нищо и проблеми не е имало.

# 17
  • Мнения: 2 959
Аз също не съм си променяла диетата от бременността и съм консумирала млечни продукти- 250гр. прясно мляко и 175гр кисело мляко всеки ден. Peace Зависи си до детенце. Така че Малко майче, следи си бебчето, то ще Ти е най- добрият индикатор. Hug

# 18
  • Мнения: 185
Благодаря ви   bouquet . Опитах с малки количества, предпазливо и наистина не забелязвам разлика в състоянието на бебка. Всъщност тя не плаче много, само понякога не спи спокойно, чува се, че стомахчето й курка и като пръцне се успокоява. Мисля, че това са колики, нали? Взехме да опитаме един чай на Hipp за стомахчета.

# 19
  • Мнения: 1 737
След 3-тия месец не се ограничавах от нищо, хапвах здраво и боб, и леща, всичко. Не бих го препоръчала на никого, защото всяко бебе реагира различно. На моето не му се отрази никак, докато на "колежката" Ася и най малкото кривване от пътя  Laughing докарваше на щерка и големи неразположения.
Трябва да се пробва всичко постепенно и в умерени количества. Grinning

# 20
  • Мнения: 298
Аз наблягам основно на тях и не виждам никакъв проблем, но мисля че всичко е индивидуално.

Общи условия

Активация на акаунт