Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 859
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 327
Естрадиола ,говори за много фоликули .Повече са от 9 .

# 241
  • София
  • Мнения: 7 495
При стимулация и много фоликули е нормално Естрадиол да и в небесата. Всичко е наред.

# 242
  • София
  • Мнения: 1 358
При мен май хич не са добре нещата. Е2 е висок, защото кистата се е възобновила! Не знам вече, какво да я правя! Cry Cry
Нямам и много фукита. Сега се видяха 4/5 между 8-12 мм,  един 22мм (кистата) и няколко малки. Продължавам по същата схема + вечер Цетродит ( още не съм прочела за какво е) и в понеделник пак при док.

# 243
  • Мнения: 1 416
Аз последния път бях с 15 пунктирани Ф и Е2 ми беше 3600 преди пункция

# 244
  • Мнения: 1 327
Заради нея е толкова висок.Аз в началото на стимулацията имах 25 мм задържан ,но изчезна на следващия преглед.В началото нямаше ли я?

# 245
  • София
  • Мнения: 1 358
Два месеца се борих с нея с лекарства и не се махна. На 10.07 я пунктираха, а на 24 почнах стимулация. Лекарката ми каза, че може да се възстанови, но не очаквах толкова бързо и толкова голяма да стане. Кистата беше еднометриозна.

# 246
  • Мнения: 1 327
Ендометриозната киста се храни от тези хормони които слагаш сега.Като забременееш ,ще изчезне.

# 247
  • Мнения: 141
Здравейте! Подарявам естрофем медрол и мериоферт, витамин ка-вит за преди пункция, но-шпа и упаковка витамини за бременни.

# 248
  • Мнения: 1 592
Само не мога да разбера ЗАЩО ми е изтрит коментар ???

Кой трие коментари ?

# 249
  • Мнения: 277
Момичета предстои ми инвитро, днес си взех резултатите от АМХ и положението ми е трагично 0,3. Много ми е тежко.
Да добавя, на 33 съм:cry:

# 250
  • Мнения: 1 742
Мила Скарлет, в подобно положение съм, но ще продължавам да се боря Sad...Не се отчайвай...Незнам на колко години си (сега видях,че си добавила на колко си),но лекарите май предпочитат по-млади пациентки с ниско АМХ, отколкото по-възрастни с ниско АМХ Sad, защото шансът да изкарат по-качествени Я е по-голям.... Е, аз съм от по-възрастните с ниско АМХ... Така,че бори се.

# 251
  • София
  • Мнения: 7 495
По-важно от АМХ е колко антрални фоликула имаш на 2-3 ден. Няма страшно!

# 252
  • София
  • Мнения: 1 358
Момичета, колко трябва да е прогестерона преди пункция? Нали е хубаво да е под 2? Нещо се обърках, преди пункция или преди трансфер трябва да е под 2? Мен ме гласят за пункция четвъртък или петък, днес пак пусках хормони,  като прогостерона е 3.13
Скарлет няма страшно, и моя док. каза че разликата между АМХ -1 на жена на 30 и АМХ - 1 на жена на 40+ е много различно.

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 22:15 от Axenia

# 253
  • София
  • Мнения: 7 495
Преди пункция прогестеронът трябва да е нисък, а преди трансфер - висок.
Не се притеснявай, следящия те лекар ще знае какво да прави.
Можеш да го попиташ за всеки случай.
Успех!

# 254
  • София
  • Мнения: 1 358
Мерси, Дели. Щях, просто резултата излезе след прегледа, а на предния беше 1.5. Ще питам в сряда, като отида.
Как го свалят и въобще може ли да се свали?

Общи условия

Активация на акаунт