Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 56 024
  • 749
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 277
Благодаря Ви момичета за куража и подкрепата Hug
Днес ми е много тежко, но утре се стягам, защото колкото и да плача, няма да променя реалността.
Ще се борим до край,така ми каза моят мъж ,голяма опора ми е, макар че има две деца от предишния си брак, страшно много, много иска да си имаме детенце....... Гледах колко му е тежко днес,  като видяхме резултата и ме видя как рухнах....

# 256
  • Мнения: 3 903
Акси, за прог зависи от мерните единици. На мен ми искаха прог. под 1 ng/ml, мисля че при теб бяха други единиците. Важно е в деня на тригера стойността да е ниска, ако скочи може да се отложи трансфера. Аз лично стигнах до бх като прогестеронът ми беше 1.5. Тогава док каза, че много бременни и родили е имало и така и рискувахме, но не се получи. Малко ме е яд, че не отложихме. Но прог. тръгне ли да расте няма какво да го спре и е възможно да скапе лигавицата, за това по преценка на лекар може да се отложи трансферът.

# 257
  • Мнения: 74
Момичета днес ми е 15 ден от цикала и бях на преглед уж да стартираме ин витро но пак има киста  до сега бех на схема с регулон от 2ден на цикал 21таблетки пауза и пак от 2ден до  14/15 преглед
Сега ми изписа (ако съм разбирала както трябва) регулон по 1т.до 18 таблетка после пауза и на 2 ден от ц.пак по една до 14/15 ден
Въпроса ми е сега съм 15ден от цикал ако продължа да пия 18 таблетки нямали да ми пропусне тоя цикал  много се обърках

# 258
  • София
  • Мнения: 1 358
Гледам го сега : в понеделник беше 1.54 nmol/l, а днес е 3.13 nmol/l, в каквато и мерна единица да е, расте. Ще се побъркам вече... в сряда ще пускам отново и тогава съм на преглед, ще питам аджеба какво и защо. Днес малко се издразних, защото имах въпроси, а ни преглежда две жени едновременно...
Дописвам.... сметнах с някакъв калкулатор, че 3.13 nmol e равно на 0.98  ng

# 259
  • Мнения: 277
Момичета, днес говорих с доки, във връзка с АМХ-то ми, ясно е какво положението с стойност 0,34 но предимство било възраста ми. Притеснява ме единствено, че все пак ще има стимулация и много ме е страх........ да не се изчерпа напълно. Дали при при тези показатели, не трябва на естествен цикъл само от тук нататък. Офф незнам
Все пак вяравам, че доки си знае работата и , че правилно ще прецени какво да предприеме според моят случай.....ноо има винаги едно,, Но,,
От снощи съм надута от рев....
Вие какво ще ме посъветвате мили момичета?

# 260
  • Варна
  • Мнения: 669
Момичета, днес говорих с доки, във връзка с АМХ-то ми, ясно е какво положението с стойност 0,34 но предимство било възраста ми. Притеснява ме единствено, че все пак ще има стимулация и много ме е страх........ да не се изчерпа напълно. Дали при при тези показатели, не трябва на естествен цикъл само от тук нататък. Офф незнам
Все пак вяравам, че доки си знае работата и , че правилно ще прецени какво да предприеме според моят случай.....ноо има винаги едно,, Но,,
От снощи съм надута от рев....
Вие какво ще ме посъветвате мили момичета?
Разбирам те много добре, и на мен това ми е основното притеснение при всички тези процедури и перипетии. На моята майка МЦ й спря на 36, аз вече съм на 38 и съм ок, имам там по 8-9 антрални фоликули. Но както много момичета тук казаха, това АМХ не е фиксирано и не е задължиелно да пада след стимулация. На някои не е мръднало. Други казват, че се повлиява от разни добавки, ако ти се правят експерименти, имаш време. Успокой се, и направи каквото трябва, пък да става каквото ще Wink.

# 261
  • Мнения: 892
skarlet, в друга тема прочетох, че пиеш противозачатъчни, а те подтискат функцията на яйчниците и не смятам, че АМХ ти е обективно в момента. Според мен след месец почивка трябва пак да пуснеш, а и да си видиш броя антрални фоликули на 3-ти до 5-ти ден.
Освен това аз с 0,1 АМХ си забременявах, но при мен проблемът е качеството, заради годините. Та в никакъв случай не се стресирай, ами вижте с какво разполагате и действайте Simple Smile

# 262
  • Мнения: 277
skarlet, в друга тема прочетох, че пиеш противозачатъчни, а те подтискат функцията на яйчниците и не смятам, че АМХ ти е обективно в момента. Според мен след месец почивка трябва пак да пуснеш, а и да си видиш броя антрални фоликули на 3-ти до 5-ти ден.
Освен това аз с 0,1 АМХ си забременявах, но при мен проблемът е качеството, заради годините. Та в никакъв случай не се стресирай, ами вижте с какво разполагате и действайте Simple Smile
Благодаря ти за окуражаващите думи Hug. Обаче аз пуснах първо хормона и след това започнах хапчетата и все пак разбира се, продължаваме смело напред.

# 263
  • Мнения: 199
Здравейте момичета, днес ми беше кръвния тест ЧХГ и май е отрицателен. Доктора е втора смяна за да види резултата. 0,337mU/ml?

# 264
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Много съжалявам,pipiiv Sad

# 265
  • Варна
  • Мнения: 669
pipiiv, на кой ден е това? Какво каза док?

# 266
  • София
  • Мнения: 1 358
pipiiv, съжалявам. Стягаш се и продължаваш (hug)
Аз днес бях на преглед и пуснах хормони.
Имам 6 АФ по около 15мм и няколко малки 10-12мм + кистата.
Хормоните днес ( 9 ден от стимулация - 10ти от МЦ) :
- ЛХ 5,37 IUI
-E2 11070 pmol
- progesterone 3.42 pmol ( което е 0,93 pg )
Продължавам на Бемфола 2х150  + Цетротид и утре пак на преглед и хормони. Обаче ще пускам само Е2... , питах за другите, каза ми че не било нужно вече, но все пак... нали се следи преди прегнила, който си мисля че ще е утре вечер?!  За сега пункция в събота.

Чери, какво стана с теб?

Последна редакция: ср, 01 авг 2018, 15:40 от Axenia

# 267
  • Мнения: 1 327
С какво те стимулират? 9-ти ден стимулация с такива размери?

# 268
  • София
  • Мнения: 1 358
Сутрин и вечер по 150 Бемфола и от 6ти ден Цетротид

# 269
  • Мнения: 1 327
Поради някакви причини ли е лека стимулацията?

Общи условия

Активация на акаунт