Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 965
  • 749
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 416
Аз мога да участвам.Имам 7 неуспешни опита.Калчев като ме види ще скочи от прозореца.

# 391
  • София
  • Мнения: 10 642
Има и изискване за липса на миоми. Коя ли жена няма поне един малък възел...
Аз нямам

# 392
  • Мнения: 1 033
Здравейте, не знам дали въпроса е за тук ако не е извинявам се. Възможно ли е след стимулация за икси /неуспешен опит/  в следващия месец да няма овулация

# 393
  • Мнения: 4 087
Айде аз се оказах леко бременна, а пък хич нищо не усещам, даже имам прилев на енергия и повече се чувствам небременна от колкото бременна. Странна работа

beta HCG -2025.0mIU/mL

# 394
  • Мнения: 1 521
Айде аз се оказах леко бременна, а пък хич нищо не усещам, даже имам прилев на енергия и повече се чувствам небременна от колкото бременна. Странна работа

beta HCG -2025.0mIU/mL


Честито,чери. На пук на всичките ти усещания ти пожелавам лека и спокойна бременност. (:

# 395
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Чери,честито още веднъж.Пожалявам ти една лека и прекрасна бременност до термин.Дали не са двечки с този резултат Hug

# 396
  • Мнения: 1 327
Има и изискване за липса на миоми. Коя ли жена няма поне един малък възел...
Аз нямам
Аз също нямам.Даже не знам какво представлява.

# 397
  • Варна
  • Мнения: 669
Еха, Чери, много се радвам! Май розето и синьото сирене ще почакат малко Wink.  Кога си на преглед?
Аз минах един предварителен, видя се една малка точица и съм безкрайно щастлива!
Освен нея,  обаче се видя и рояк от големи черни кръгове от неспукани фоликули, които се надявам съвсем скоро да изчезнат. Поне нямам кой знае какви болки и да не се притеснявам, че съм като балон, при един яйчник 10-ина см...
За миомите, аз имам няколко, една от които може и да пречи, ще трябва да следим...

# 398
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Има и изискване за липса на миоми. Коя ли жена няма поне един малък възел...
Аз нямам
Аз също нямам

# 399
  • Мнения: 73
И аз не отговарям на тези изисквания заради АМХ  Neutral Face

# 400
  • Мнения: 4 097
Чери, честито! Лека бременност и пухкав финал ти желая!

Изискванията им са безумни, друго нямам какво да кажа!


Нямам търпение да започнем опита ние, но и се притеснявам доста, понеже и двамата вече сме малко амортизирани. Дано успеем отново и малчо стане батко.
След почивката ще пуснем контролна СГ и ще видим как ще са нещата.

# 401
  • Мнения: 73
Успех на всички! Ние също се готвим за опит другият месец, надявам се успешен този път.

# 402
  • Мнения: 271
Cherry^Blossom, LittleDream не следя внимателно темата, но - ЧЕСТИТО. Бъдете здрави и до финал!

Аз от 4 месеца чакам да стартираме, но първите два беше завишен прогестерона, а вторите два ми ги дадоха за почивка - май и те да си починат от мен. При добро стечение на обстоятелствата се надявам в края на месеца да започнем. Ако пак ме отложат незнам какво да ги правя Simple Smile

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 16:33 от toppp

# 403
  • Мнения: 56
Здравейте момичета Simple Smile
Чери, честито! Само такива постове да има 🤗🤗🤗
Днес мина и моя трансфер на 2 свежи точици ♡  Какво правихте след трансфера? Да лежа ли? Да се движа ли и аз не знам Simple Smile

# 404
  • Мнения: 271
sweethoney87, от прочетеното разбирам, че не е нужно си нарушаваш начина на живот. Бебето няма да "падне". Но и без натоварване, много спорт и т.н. Балансирано хранене, малко разходки(не в жегите). Казвам го от прочетено, а не от личен опит.

Общи условия

Активация на акаунт