Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 67

  • 55 800
  • 749
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 56
Ето ме и мен пак Simple Smile
Днес звъннаха от щерев 4 от 8 са се оплодили. В петък съм на преглед и ще разбера дали ще има свеж трансфер. Притеснявам се, че все още си кървя от пункцията...не ми прилича да затихва, само е станало по-тъмно. От днес съм на Кринон. Дано се изчистя до петък.
Лека вечер от мен момичета 🤗

# 376
  • Мнения: 1 416
щом е по тъмно и започне да става кафеникаво,мисля до 2 дни ще спре.Но все пак ако нещо те притеснява звънкаш на док.

# 377
  • Мнения: 118
Момичета,моля за помощ.Утре ми е пункцията,но от вчера имам болки ниско долу и леко бяло течение.Възможно ли е да са се спукали фоликулите:-$

# 378
  • Мнения: 1 592
СуиитХъни,

Успех ! При кой лекар си в Щерев и пункцията с венозна упойка ли беше ?

Аксения,

Съжалявам за резултата    Praynig , но трябва наистина да се направи един опит ( първия) и според резултата се доназначават изследвания.
Няма как предварително да се изследва всичко под небето ..
Вторият път ще смените вероятно препарата , начина на стимулация и пак няма гаранция за успех.

Аз също съм с някакви дефекти по яйцеклетките и мисля, че имам проблем- ембриолога каза, че не му харесват. Но понеже сме и с мъжки фактор , става манджа с грозде.
Моите се оплождат ( половината) и почват да се делят неправилно , което е функция на яйцеклетката. И нямам имплантация. Иначе го докарваме до 2 броя бластоцисти , но не се имплантират засега.

А имам и естествено забременяване - така че "божа работа " в пълния смисъл Simple Smile

# 379
  • София
  • Мнения: 1 358
Мая, съгласна съм с теб и напълно разбирам ситуацията. Като излязат изследванията ще видим, дано не е нещо сериозно, а просто сегашния път са бил лош късмет.
В Щерев са с венозна упойка пункциите.

# 380
  • Ловеч
  • Мнения: 328
https://invitro.bg/skapi-priyateli-davame-vi-oshte-mesets-shans- … ata-ni-kampaniya/

Имат много условия, но все пак е надежда за някоя двойка. Аз не мога да участвам, заради спермограма, но желая успех на всички

# 381
  • София
  • Мнения: 10 642
Тя таз клиника... ако покриеш изискванията, значи не ти трябва ин витро

# 382
  • Мнения: 1 327
Ее аз ги покривам ,но без инвитро не мога .Двустранно запушени тръби имам .Физически е невъзможно естествено забременяване  Simple Smile

# 383
  • София
  • Мнения: 10 642
Ее аз ги покривам ,но без инвитро не мога .Двустранно запушени тръби имам .Физически е невъзможно естествено забременяване  Simple Smile

Миличка, не съм искала да обидя някое момиче.
Просто до сега като съм чера изискванията на въпросната клиника (поне като става въпрос за подарен опит)... май искат млади двойки със тубарен фактор само.

# 384
  • Мнения: 1 433
Големи условия! Или даваш безплатна процедура или не даваш...то са егати рестрикциите.

# 385
  • Ловеч
  • Мнения: 328
Големи условия! Или даваш безплатна процедура или не даваш...то са егати рестрикциите.
И аз се възмутих, но го видях във фейса и го пуснах. Аз заради СГ не покривам, но наистина са прекалили.

# 386
  • Мнения: 1 669
Има и изискване за липса на миоми. Коя ли жена няма поне един малък възел...

# 387
  • Мнения: 3 902
Ааа, аз нямам, ама имам всички други възможни видове проблеми, че да не мога да кандидатствам JoyJoyJoyJoy

# 388
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Ние покриваме всичко с изключение  на спермограмата, но ако не беше тя нямаше да сме за инвитро...

# 389
  • София
  • Мнения: 1 358
И аз ги покривам, ама като ми видят предишния опит,  едва ли ще ми приемат документите Grinning

Общи условия

Активация на акаунт