Какви са любимите ви червило и молив за устни?

  • 2 358
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Ами аз си казах  Wink Лореал Peace

# 16
  • Мнения: 111
Любимите ми червила са много и са се в розовата гама Flutter, а любимия ми молив е на max factor, който обаче е за вежди ,но аз го ползвам за устни Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 6 967
Червилата на Лореал,хидратиращите са много хубави Peace.А молив не ползвам

# 18
  • Мнения: 231
От червилата не мога да кажа дали имам любимо - в различни периоди си имам различни фаворити. Също така понякога предпочитам гланцове, а понякога червила. За молива, обаче съм категорична - Bourjois Glam sage 24. Не слагам винаги молив, но от няколко години задължително си нося в чантата от този. Flutter

# 19
  • Мнения: 302
Ползвам всякакви видове и цветове, в зависимост от облеклото и всички са ми любими Peace

# 20
  • Мнения: 2 241
Молив не помня от колко години не съм ползвала вече, а червила предимно ползвам на L'Oreal, от сериите Crystal Shine или Glam Shine cream  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 147
Най-различни течни челвила ползвам в розовата или кафяво-бронзовата гама, така че нямам любимо. Молив никога не съм ползвала те моите устни са достатъчно големи по- наследство от баща ми Laughing и нямат нужда Party

# 22
  • Мнения: 927
Падам си повече по блясък за устни. Любими са ми ДЖУСИ ТЮБС на ЛАНКОМ и ДИОР АДИКТ #612

# 23
  • Мнения: 1 100
Най разли4ни марки, а като цвят перлено/матирано пепел от рози и разни подобни нюанси.

# 24
Любимото ми червило е на Dior №155 с комбинация на същия гланц( но когато имам средства ) иначе  много харесвам на L'Oreal

Общи условия

Активация на акаунт