Тест за овулация - въпроси / тема 8 /

  • 67 634
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 425
Скорпи, на мен вторият ми е най-клонящ, но пак ми изглежда по-скоро отрицателен.
Последният също е близко до истината, може би утре ще е положителен.
От кой ден си ги почнала?

# 646
  • Мнения: 19
Момичета теста ми за овулация според вас (+) или (-). Дъмжината на цикъла ми е 25 дена

# 647
  • Мнения: 1 998
Отрицателни са всичките, според мен.

# 648
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз мисля, че прекалено много се вглеждате в наситеността на чертите и от толкова чакаме може да изпуснете момента.
На скорпион за мен вторият тест е положителен.
Овулацията настъпва в рамките на 24 часа след положителен тест. Но секс може да се прави деня преди в деня на и деня след овулация. Така няма какво толкова да се тревожите за наситеността на чертата.
Повечето тук сте млади момичета наслаждавайте се на активен сексуален живот най вече.

# 649
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Йоанка пусни едно чхг Confused все ми е на ум че ще те подмине М.
Даянка честито тихичко и леко до финал и здрав бебо и леко раждане .Аз как ти се кефя не е истина лъп светлина за такива като мен с две и повече БХ.Heart Eyes

# 650
  • Мнения: 22
Здравейте отново Simple Smile  ето снимка и от днес от мен.. Малко ми е странно, тъй като на теста от вчера контролната е доста по-наситена,  а от днес са еднакви, но не ярки.. От следобяд имам силни спазми долу ниско и болки в кръста.. Според вас какво се чете на днешния тест?

# 651
  • Мнения: 5 425
Laura, за мен тестовете и двата са отрицателни.
Но нека и някой друг де включи с коментар.

Каква марка са?

# 652
  • Мнения: 22
Lady test,  утре ще взема Oview, пък същевременно  продължаваме с опитите. Simple Smile

# 653
  • Мнения: 532
Според мен също няма положителен все още. Успех!

# 654
  • Мнения: 22
Момичета, ако тестовете са отрицателни на какво се дължат останалите симптоми тогава, тежест ниско долу, обилно течение и болки в кръста?  Почти всеки месец ги усещам по това време и винаги съм си мислела, че е точно овулацията.

# 655
  • Мнения: 5 425
Laura, тестовете не са гаранция за наличието или липсата на овулация. Те са един вид ориентир.
Най-добрият начин за доказване на О. е фоликулометрия. Можеш да прочетеш повече в нета.

# 656
  • Мнения: 135
Момичета,здравейте! В случай,че е настъпило забременяване преди да се хване пика на ЛХ чрез тестове за овулация, самия ЛХ остава ли повишен или отново спада?

# 657
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета,здравейте! В случай,че е настъпило забременяване преди да се хване пика на ЛХ чрез тестове за овулация, самия ЛХ остава ли повишен или отново спада?
Преди пика на ЛХ няма как да има овулация, та няма как да се забремеенее!

# 658
  • Мнения: 135
Момичета,здравейте! В случай,че е настъпило забременяване преди да се хване пика на ЛХ чрез тестове за овулация, самия ЛХ остава ли повишен или отново спада?
Преди пика на ЛХ няма как да има овулация, та няма как да се забремеенее!


Разбира се, факт! Може би не се изразих правилно.

Изпуснала съм пика на ЛХ, който е бил преди да започна да правя тестовете, имах впредвид.

# 659
  • Мнения: 1 782
Отново спада.

Общи условия

Активация на акаунт