Кога и къде ще почивате лятото?

  • 11 450
  • 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 106
От 10 до 24 юли сме на Созопол. Ако на някой друг почивката му е там или наоколо, и  съвпада с нашите дати, ще се радвам да се видим, чуем и наприказваме  Grinning.

Иначе ние винаги тръгваме 1-2 дни преди датата и отсядаме в някое хубаво родно кътче. Тази година сме избрали Стара Загора за на отиване и нещо около Карловско или Хисаря за на връщане.
ами май ще се засечем с тебе ми се струва Joy за сега ако няма промени в плановете сме там по същото време Laughing

Непременно ще си драснем по някой ред като наближи  Hug.

# 76
Попринцип обожавам Златни пясъци,но миналата година се разочаровах и може би ще пробваме как е в Гърция

# 77
  • Мнения: 1 113
Малко ми трябва. Ама вие не сте сериозни Crossing Arms Wink
Всъщност няма от къде да си взема направление, според доктора ни, детето няма нужда Tired
Иначе и ние мислим да сме в Албена, но не знам дати още.
Дуци, и ние ще сме без направление. И нашето джпи каза, че трябвало някакво сериозно заболяване (като асма), за да ни даде направление. Ще отседнем в някой хубав хотел и ще дишаме чист въздух Grinning
И да знаЙш много сме сериозни! Тъй, че готви се за септември да ми кажеш откъде знаеш що е то бабалюга и има ли то почва у нас! bouquet

# 78
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
през юли в Свети Влас или Китен - пред дилема сме newsm78

# 79
  • Мнения: 188
Станцията е на бившето УБО сега НСО, а мъжът ми работи в министерството на вътрешните работи.

Станцията на МВР е много близо до тази на НСО, но плажът на НСО е отделен от всички, това му харесвам аз, оставяш си всичко и няма кой да ти го пипне, даже и пари!!! Hug

# 80
  • Мнения: 4 390
Юли и август в Панорама форт бийч (между Влас и Елените).

# 81
  • София
  • Мнения: 2 859
Roll Eyes от 15ти август в Германия на фест  ..... цялото пътуване 20тина дена отпуска /пу-пу да ми е наред всичко/

# 82
  • Мнения: 7 837
Вече си отпочинахме  Grinning
Ама искам пак  Mr. Green

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
от 18 август поне до 25 август-х-л Грийн парк,между Приморско и Китен

# 84
  • Мнения: 1 666
Не сме уточнили дати, но някъде в края на юли-началото на август ще сме в Приморско.

# 85
  • Мнения: 188
И ние сме долу-горе там,но във вила Сандрово.Дано да са ми здрави децата до средата на юли. Praynig
Франческа,да не излезе,че мъжете ни са колеги?[/quote]

В станцията на НСО ли?

# 86
  • Мнения: 2 978
от 10 юли до 1 август във Варна

Засега и ние го плануваме така...да сме  по това време във Варна  Wink

# 87
  • Мнения: 4 473
от 10 юли до 1 август във Варна

Засега и ние го плануваме така...да сме  по това време във Варна  Wink

Тази година възнамерявам още от юли да се изнесем във Варна Heart Eyes, та чак до септември Grinning
Да видим само на какво мнение е половинкатаSimple Smile

# 88
  • Мнения: 2 255
 Joyи ние сме от 17 до 26 юни на Евксиновград ... до Варна   grinning039

# 89
  • Мнения: 2 529
Първата ни сигурна почивка с детето до този момент е от 15 до 24 юни в къщата на една приятелка в Бяла между Бургас и Варна. За първи път ще бъда там Simple Smile. За по-натам ми се очертават евентуално една семейна почивка в началото на август някъде по курортите и доста пътувания в чужбина без детето от края на август.

Общи условия

Активация на акаунт