Хотел в Кюстендил

  • 1 376
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
не съм ходила в района на гр. Кюстендил и ми се иска да го посетим за 2-3 дни.
Препоръчайте ми хотел и места които непременно трябва да се видят в града и околностите.
Желая на всички една прекрасна година изпълнена със сбъднати желания!

Последна редакция: ср, 04 яну 2023, 09:32 от yoana2

# 1
  • София
  • Мнения: 28 567
Градът е КюстЕндил. Възможно е с търсачката да излязат препоръки за хотел.

# 2
  • Мнения: 3 730
Отваряш Букинг и веднага ти излизат местата с най-висок рейтинг. Вече каква цена те устройва, ти си знаеш.

# 3
  • Мнения: 7
Благодаря за препоръките!
И двата начина ги пробвах, но попитах за лични впечатления. Има време и ще продължа да търся информация.

# 4
  • Мнения: 1 401
Здравейте, аз мога да ви препоръчам хотел Парк. В него има и външен минерален басейн. Била съм там служебно и всичко според мен беше много добре. Била съм и в хотел Ралица, храната в него беше много вкусна и хотелът е добър. Намира се в централната част на града, но няма басейн. За хапване мога да Ви препоръчам Friends .
За разходка градът е много приятен - има Исторически музей, малък, но според мен си заслужава да се види. Има и няколко къщи музеи - на Димитър Пешев и Ильо войвода. В града има няколко църкви - внимание заслужават Св. Георги - Колуша - стара средновековна църква и Се. Богородица - възрожденска. Има римски останки, джамия, Лифтова кула. Над града и много приятна разходка и за пеша, и за кола е крепостта Хисарлъка. Там има заведение, била съм в него преди доста години, тогава беше добре.
Около града има различни села, в които има запазени църкви. Има и манастир край с. Граница. Може да се разходите и до Македония - Осоговски манастир и градчето Крива паланка.
Освен това ако искат по-различно изживяване може да посетите градската баня с минерална вода и да си вземете семейна вана.
Ако Ви интересува друго питайте.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 5 530
В Кюстендил има галерия с картини на Владимир Димитров Майстора. А в село Шишковци има негова къща музей.
Другото място, което ни хареса беше зоопарка. Намира се над града.

# 6
  • Мнения: 7
gigi-gagi и Despina - Благодаря ви много!

# 7
  • Мнения: 499
Хотел Стримон- за нас е най-добър. Хубаво и голямо СПА, много вкусна храна.

# 8
  • Мнения: 59
В Кюстендил има галерия с картини на Владимир Димитров Майстора. А в село Шишковци има негова къща музей.
Другото място, което ни хареса беше зоопарка. Намира се над града.
Зоопаркът отдавна вече не работи, но къщата музей в Шишковци е много красива, обаче и за нея не съм сигурна дали още е достъпна.

# 9
  • Мнения: 59
В Кюстендил има галерия с картини на Владимир Димитров Майстора. А в село Шишковци има негова къща музей.
Другото място, което ни хареса беше зоопарка. Намира се над града.
Зоопаркът отдавна вече не работи, но къщата музей в Шишковци е много красива, обаче и за нея не съм сигурна дали още е достъпна.
Малко късно се включвам отново, но къщата музей е достъпна за посещение, макар че вече едва ли се интересувате..

# 10
  • Мнения: 111
Хотел Стримон- за нас е най-добър. Хубаво и голямо СПА, много вкусна храна.
с минерален вътрешен басейн ли е и има ли Фитнес ?

# 11
  • Мнения: 1 401
Хотел Стримон- за нас е най-добър. Хубаво и голямо СПА, много вкусна храна.
с минерален вътрешен басейн ли е и има ли Фитнес ?
Има вътрешен басейн - минерален , но за фитнес не съм обърнала внимание.
Между другото на нас храната не ни хареса.

# 12
  • bg
  • Мнения: 44
Хотел Стримон- за нас е най-добър. Хубаво и голямо СПА, много вкусна храна.
с минерален вътрешен басейн ли е и има ли Фитнес ?
Има вътрешен басейн - минерален , но за фитнес не съм обърнала внимание.
Между другото на нас храната не ни хареса.
Има и фитнес.

Общи условия

Активация на акаунт