"Системата - 60" - тема 53

  • 50 923
  • 752
  •   2
Отговори
# 645
  • Лондон
  • Мнения: 403
Много моля , дайте идеи за мотивация . Не мога да започна и това си е. Нямам воля , а имам огромна лакомия . Ей , все от утре или от не знам кога си. Нервна , не доспала , ядосана и дебела. Не знам вече.  newsm61
Имали он лайн , я курсове , я терапия , я срещи със себеподобни . Ако има някой като мен , да ми пише , та да се на оплакваме и после да се подкрепяме и надъхваме . Язък на хубавия режим , значи . Да не се лишавам и ... . Пууу....

# 646
  • София
  • Мнения: 616
Много моля , дайте идеи за мотивация . Не мога да започна и това си е. Нямам воля , а имам огромна лакомия . Ей , все от утре или от не знам кога си. Нервна , не доспала , ядосана и дебела. Не знам вече.  newsm61
Имали он лайн , я курсове , я терапия , я срещи със себеподобни . Ако има някой като мен , да ми пише , та да се на оплакваме и после да се подкрепяме и надъхваме . Язък на хубавия режим , значи . Да не се лишавам и ... . Пууу....
Трудна работа. Аз трябва спешно да отслабна, искам да забременея отново, но съм качила много кг. С дъщеря ми забременях 70кг и родих 86кг. Сега тръгвам от 83кг и просто трябва да вляза в допустими и здравословни граници, за да не стана 100кг с нова бременност и да съм сигурна, че мога да я износя. И пак трудно намирам мотивация - все от понеделник започвам, и все нещо ме демотивира. Лакома история Sad Мислих да спирам сладкото и тестото, но тук е позволено сутрин и затова се насочих към този режим. Освен това исках да правя 16:8 фастинг и ми звучи добре да бъде в рамките на този режим. Стискам палци и на теб, и на мен! Дано успеем!

# 647
  • Варна
  • Мнения: 1 885
ЕМСИ, не си само ти така. Аз започнах Системата от онзи ден/ за кой ли път/, но постепенно. Спрях газираното, вечер много ранна и лека вечеря, но засега на обяд си хапвам добре - супичка +1. Все пак гледам да съм строго системна след 2 ч. Скоро ще включа и гимнастика. Килограмите пречат на забременяването, това си е факт при мен. Някои хормони са ми много ниски и това допълнително ме мотивира. Хайде, почни го, но не от утре, а от днес. Откажи се от нещо, вечерай леко и постепенно включи и другите правила от режима. Не си повтаряй , че си на диета. Поне на мен ми действа натоварващо на психиката. Казвай си: "Е, хубаво е да хапна нещо полезно - салатка, плодче. Е, ще си взема и 2-3 хапки от това хлебче, не е болка за умиране". Simple Smile

# 648
  • Мнения: 848
Здравейте момичета!

ЕМСИ, според мен, не е нужно да имаш някаква конкретна причина, нещо което да те мотивира. Трябва сравнително бързо да скочиш, на ръба е най-страшно, колкото повече стоиш там, толкова по-трудно към невъзможно става да се решиш и да започнеш. Ако от много време се опитваш и не става, отдръпни се от мисли за режим за известно време. Щом усетиш, че си се успокоила, започни да пиеш много течности и спри да се храниш след 19:00. Неусетно ще си вече системна - вечер ако прегладнееш, усмихни се широко! Системата е почнала да си върши работата, направи си кана ароматен чай и пий!
При мен най-важно е да ям и да пия много течности! Много ми е лесно да пропускам закуска, обяд, ранна вечеря... и да забравям да пия вода... така след два дена "лесно", без да мога да се удържа, ще унищожа всичката храна в радиус от няколко пресечки Simple Smile)))

Ден 03:
з(11:30): бисквити
о(16:00): гръцка салата с рукула + свинско с ориз и броколи
в(18:00): плодово-зеленчуков фреш (лесен вариант за дните, в които съм до късно на работа, но твърде "солен")

А.., щях да забравя най-важното! Минах с леко стискане на зъби, но без обезболяващи днес!

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 00:15 от Лебед

# 649
  • Мнения: 1 421
Здравейте момичета. След два системни дни има 500 гр минус. Вчера обаче съм си го върнала. Както и да е. Продължавам напред. Менюто за днес:
З: филийка пълнозърнест хляб с лютеница. Кафе с мляко.
О: пилешка пържола със салата.
В7 Ще бъде салата Снежанка.
Усмихнат и минусов ден на всички.

# 650
  • Мнения: 848
Днес вече с нарушения, но съзнателни. Доволна съм! Ако бях в същата ситуация без Системата, щях да съм изяла всичките бонбони докато изтъргвам остатъците от тавата на сладкиша...


Ден 04:
з(11:30): овесена каша с пшеничен зародиш
о(14:00): шопска салата, паниран шаран - без панировката със зелева салата
сз(15:00): ябълков щрудел със стафиди + 3 различни бонбона
в(18:40): овесена каша с пшеничен зародиш

# 651
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Доволна съм - дотук тази седмица нямам нарушения вечер, което за мен е най-важното. Утре сме канени на вечеря, така че планирано ще хапна, но дано да е само утре така. Снощи ми беше много трудно да не се нахвърля на нещо и пратих мъжът ми сам да си топли вечерята. Laughing
Лебедче, ти си просто неповторима Smiley

# 652
  • Мнения: 848
gpym4e, а... тц, не съм съгласна Simple Smile))) с теб сме едни от най-добрите повтарячи на този клас Wink))

Още един шашав ден, но отново съм доволна! Храната е малко, но ме засити много добре. Пих доста течности цял ден и съм приятно изморена от деня.

Ден 05:
з(11:00): купешки бисквити
о(14:00): ябълка, кисело мляко, райска ябълка
сз(17:00): малко кашкавал
в(19:00): авокадо със сол

# 653
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 737
Тази вечер започнах системaта-60,т.е. не вечерях. Всъщност изпих чаша мляко с куркума и канела, четвърт ябълка и също четвърт райска ябълка. Дано утре не изпадна в делириум. Покрай празниците си лепнах около три килца и сега се кандърдисваме с моето тяло да ги зареже, ама нещо не ми се получава. Не ме слуша и туй то. Преди ми беше лесно, не ям два дни и си възвръщах формата. Сега нещата са много различни. Качването е лесно, но свалянето хич не ми се удава.
Успех на всички!

# 654
  • Мнения: 1 421
Здравейте момичета!  Менюто за днес:
З две филиики пълнозърнест хляб с руска салата, портокал.
О: гъби с ориз.
В:Активия със сухар.

# 655
  • Мнения: 848
Влизам на бързо - не съм системна, но не прекалявам. Доволна съм от себе си. Мина една седмица по-нормално хранене. Другата седмица ще е още по-добре!

# 656
  • Мнения: 1 421
Здравейте момичета! Аз вчера бях едно абсолютно несистемно прасе и естествено днес се сдобих с плюс. След като си поплаках, днес се взех в ръце.
Менюто за днес:
З: парче синьо сирене, една ябълка, маслини, кафе с мляко.
О: две вурстчета и салата от домати и краставици.
В: кисело мляко с ябълка.

# 657
  • Мнения: 1 421
Здравейте системки! Аз днес пак с малък плюс, въпреки, че вчера бях системна.
Менюто за днес
З: кус-кус със сирене, кафе с мляко.
О: две кюьфтета с малко туршиа, портокал.
В: ще бъде абълка с кисело млякол Хубав ден на всички.

# 658
  • Мнения: 848
Привет момичета!

Лоритта, задържала си вода, спокойно. Плюсът е от предния ден + соленото месо от вчера. Ако не беше след преяждане, щях да ти кажа, че е твърде оскъдно менюто ти. Днес звучи по-добре, но ако пак има + гледай за ден, два да намалиш солта на обяд, но да увеличиш количеството на приемната храна и водата да е поне 2 литра и половина за деня (странно звучи, но при мен работи).

Продължавам да не съм системна, но за сега, всичко е добре. Леко променям правилата, но се стремя да се въртя около Системата.

Изобщо не съм хищна, ям, защото трябва да се храня, сита и доволна съм. Почнах да следя килограмите за да не стане беля.

До тук от над 86,5 днес бях 82,5. Утре знам, че ако се претегля ще съм с 1 кг +, защото още не съм си легнала, а трябва да съм излязла след 5 часа... Малкото сън, при мен, води до по-лоши резултати. Та, следващото претегляне ще е във вторник.

Лека нощ!

# 659
  • Мнения: 1 421
Здравейте момичета! Аз три дни се борих с някакъв вирус и не бях системна, но днес вече ми светна пред очите и влизам в строя.
З: кафе с мляко, две яйца и чери домати.
О: имам пилешкапържола, ще си приготвя и салата.
В: мисля да е ябълка с кефир, защото това мога да ям на работа.
Много минуси и щастлива седмица!
Лебедче, поздравления за резултата!

Общи условия

Активация на акаунт