"Системата - 60" - тема 53

  • 51 206
  • 752
  •   1
Отговори
# 90
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Дами, да ви кажа аз в момента в който си позволя повече Вгх веднага качвам....с ПКЯ съм нз дали и това няма значение...явно хормоните ми не са съвсем в ред. Отделно много шишкавея на корем, подозирам че може да съм завишила и КЗ, може и ИР да имам....ще ходя да си пусна едни кръвни, следя няколко теми в раздела....та колкото повече следя, все повече болести си намирам сама hahaha
Динята мисля не е Системна, та затова трябва да е задраскана, но пък такива хубави минуси имам от динени вечери, НООО само диня Rolling Eyes От утре започвам упражнения и планк....трябва да влезна в човешка форма, че много съм се окръглила.....бях забравила как всички в БГ са финни....скандинавките са "яки каки" и си бях добре там, даже минавах за нормално сложена, тук като излезна се чувствам като кит Blush Blush Blush
wastedsunset, как вървят килата, ако падат дори не е толкова фатално че В не е системна понякога Peace За щитовидната обаче май трябва да намалиш точно Вгх, виж само това не съм чела newsm78
Какво вино можеше: червено или бяло newsm78 Мазни сирена мога ли да ям(Бри и камамбер, а да и синьо?)

# 91
  • Мнения: 157
Genni, гледам да ги докарвам калориите поне до 1500, днес обядът ми дойде към 750. Закуската ми беше към 500 и две мляко с нес са 500мл така че и оттам идват още 250ккал. В обяда ми има 200гр свинско и 250гр крема сирене, общо взето порциите са ми солидни сутрин и на обед, но съм напълно съгласна че при висок калориен дефицит ще се стигне до застой. Аз липсата на вечеря я приемам като фаст(не гладуване).
За утре планирам две рохки яйца, наденичка, бекон и филия с масло. Само закуската ще ми е над 700ккал😂

# 92
  • Мнения: 78
Жени, във вариантите за вечеря пише, че може 2,3 парчета диня.
wastedsunset, със сигурност хашимотото и хипофункцията ми имат пръст в напълняването, но аз си признавам без бой, че и доста съм си похапвала и то точно тестяно и сладко. А, че животът е несправедлив и едни ядат и са слаби а други гледат и дебелеят е така, но няма какво да се направи Simple Smile
Costa, от многото четене и аз стигнах до този извод.Ако си консумираш необходимото количетво калории за деня няма значение колко пъти ядеш 1,2.3, 5 и пр. Друг е въпроса можеш ли в едно яднене да изядеш 1500 калории де.
Та щом си следиш макросите и калориите, допада ти и имаш резултат значи си намерила твоя начин.
Утре ще се тегля да видя как е изминала седмицата при мен.Менюто за днес:
З: орехови палачинки с плънка от извара, закв. сметана и 1 лъжица мед + 1 круша от дървото
О: пълнени гъби със извара и яйце + салата (тук вече не съм сигурна дали е системен обяда)
В: риба или варено пуешко месо.Зависи кое ще ми се яде повече.
Планирам за днес голяма разходка и каране на колело.

# 93
  • Мнения: 157
Ева, и 3000 мога да изям на едно ядене. Една пица и една кутия сладолед и съм ги направила Joy
З- мляко с нес, тренировка и после две препечени филии с масло, 2 рохки яйца, 2 наденички, 2 филийки бекон, та ги докарах 800ккал, мляс.
О- пуешки печен бут и салата
В е ясна

Момичета, припомнете ми дали може на обяд сирене и месо? Например с печеното ми пуешко дали мога да ям шопска салата. Имам спомен, че не може да се смесват, но все пак да питам.

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 13:14 от Costa

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Ева, и 3000 мога да изям на едно ядене.
Момичета, припомнете ми дали може на обяд сирене и месо? Например с печеното ми пуешко дали мога да ям шопска салата. Имам спомен, че не може да се смесват, но все пак да питам.

На обяд може.

# 95
  • Мнения: 157
Гръмче, мерси.
Аз смених обяда след като може месо и млечни на обед. Направих си кето пица, но с обезмаслен кашкавал. Чак в 16:30 успях да сколасам да седна и да ям, направо слях обяда и вечерята
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 96
  • Мнения: 157
Добро утро!
Тъй като е неделя започнах деня с бисквити и кафе:joy: После добавих препечена филия с масло и две рохки яйца. За обяд имам печено пуешко и салата от печени чушки с чесън. Днес поне няма да готвя Blush

# 97
  • Мнения: 106
здравейте.
свалих добре, но два три от тичане по болници не ядох достатъчно и съм качила...Явна ще трябва да засиля закуската и обяда, но има дни с напрежение и не става. Дано поне малкото качене си замини бързо и безвъвратно. Сега ще прочета мненията ви, а моите менюта не ги пиша и не мога да се включа. пътувам и трудно ще ви следя, но ще се опитвам.

# 98
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Аз днес съм тотал щета...меню няма да пиша😉
Коста, дай рецепта за кето пицата😊

# 99
  • Мнения: 157
Джени, много е лесна пицата:
400гр месо от суров пилешки бут, смляно на кайма. Аз замених с пуешко
300гр настъргана зряла моцарела, става и с кашкавал. Аз ползвах обезмаслен кашкавал
1 яйце. Смесва се всичко в блендер и се разстила на тънко върху хартия за печене. 220гр на вентилатор до жълт загар. После редиш отгоре каквато плънка искаш и пак поръсваш с кашкавал. Аз сложих само пресни домати и листа от пресен босилек. Другият път ще добавя маслини...всъщност разрешени ли са за обяд с млечни и месо?

# 100
  • Мнения: 157
Отчет за днес, З - домашно брауни, четири малки парчета и 150гр малини
О- кето пица и кефир

# 101
  • Мнения: 884
Браво момичета!

Трябва да преизчисля дните и да се опитам да ги опиша, но няма да е днес.
Утре ще се кача на кантара да видя дали се е стопил този почти 10 кг + (за 15 дена... рекордьор съм, няма спор!). Надявам се да е изчезнал, въпреки сладоледите и многото тестени неща за закуска + пържена риба и палачинки с шоколад след 22:00 (и безнадежден оптимист, очевидно Simple Smile))) по време на кратката ни почивка, която беше изпълнена с много положителни емоции, слънце и море!

Costa, маслини можеш да комбинираш, с каквото си искаш на обяд, но да не са в голямо количество Simple Smile

Хубава вечер!

Последна редакция: вт, 14 авг 2018, 19:07 от Лебед

# 102
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Лебедче, ти ще ме умориш. Кога свали 30+, че вече качи 10+? Satisfied   Знам, че за нула време ще ги махнеш.
Аз се въртя около едни и същи, ще видим кой кого скоро.

Последна редакция: ср, 15 авг 2018, 10:31 от gpym4e

# 103
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утроо....
Лебедче, от хормоните хвърчат така килата при теб, ще паднат пак бързо Hug
Между другото дами, ако сте били дъъъълго време на едни килца тялото ги помни, и много бързо се връщат, затова и ако сте свалили много килца трябва няколко годинки да пробвате да ги запазите, много бързо се връщат при най-малките нарушения Peace
Аз вчера, почти системна - З-кафе с мляко, О-руло от тиквички с един мазалоч от извара и пръчици от месо,  В-малко цаца и две пилешки бутчета
Днес: З-кафе с мляко и малко кокосов тахан, О-салата и някакво месо/риба, В-диня Peace
Честит празник на всички празнуващи bouquet

# 104
  • Мнения: 157
Лебед, благодаря за отговора, ще добавя малко маслини следващия път. Твоите килца са най-вероятно дадържана вода заради хормоните.
И вчера бях режимна, но не ми остана време за форума. След работа тичах да отида на трейнинг, каква шведска маса имаше, да не ви разправям. Пих едно кафе и една минерална вода, изслушах си лекциите и после право в леглото. Мога да се потупам по рамото, че устоях на изкушението 😂
За днес закуската е сандвич от домашна запеканка с трици и хуск без брашно и домашна луканка.
О- салата със скариди, консерва риба тон и 3 яйца.

Общи условия

Активация на акаунт