ВтОРА юНСка теМА ни ЗАВАри - и кРАй плаЖА коЙ щЕ разТОВари 5-11.06

  • 6 055
  • 196
  •   1
Отговори
# 90
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дидонке,страШно пар4е си,ей.   bouquet Много ти отива да си бременна  Hug

На болните де4ковци бързо да оздравяват и никакво боледуване пове4е  Naughty,само игри и Щуреене  Hug

Калида,ние Ще си ходим при бабите и дядовците на 11/08  Wink

Хора,уморихте ме с тоя холандски  Joy hahaha Joy

Маймун4е ама аз май съм изпуснала: да не би Ивана да е проходила  Embarassed

Нана Кул,добре си доШла  Hug  bouquet

# 91
  • UK
  • Мнения: 1 334
мерси, Звездичка  Heart Eyes
Макдирок, не е още. Опитва се  Grinning

# 92
  • Мнения: 2 959
Сърдечни привети и от мен, Момичета!

При нас днес малко дъждец има, но аз го обичам и така, важното е слънцето да е вътре в нас, а и моето слънчице си е до мен, така че няма значение какво е навън. Разходка винаги ще има! Peace

Добре дошла сред нас Nana Cool! Че си cool се вижда от аватара, а за Нана- добре звучи! Но и Габи Ти е голям симпатяга! Hug

Дидка, знаеш Ти как да привличаш нови членове в скромното ни виртуално общество, я бухтички, я хубава горска картинка, я ново сексапилно аватарче. Hug

...и аз си имам няколко от далечната 89 година! ...
Джорджа, желая Ти скоро да обновиш старите архиви, Борянка няма да се сърди предполагам.  Hug Честит Ти нов аватар, къде изчезна старата романтика, отстъпи място на лятният сексапил ли? Hug Дано да изкарате 3 незабравими "лични" месеца с Масимо. Hug

Звездичка, отново закуската е на ниво. Много ти благодарим! А за тез 6- дневни салатени диети- само на зеленчуци ли ще го караш, или и плодове може? Според мен, това е тежко изпитание за организма, ако е еднократно/ за пречистване/- Да, но пък цяло лято?! Но Ти си знаеш най- добре! Милите Ти юначета, представям си как Ви чакат до вратата, като наближи времето да се прибирате с мъжът Ти. Заслужават си утрешният почивен ден, а и Вие също. Докъде ще ходите, нали казваше че няма наблизо около Вас голями паркове? Thinking

Майка, ако е само обедното хранене проблема на Томи, Той ще свикне. Важното е, че другото е добре и съвпада с търсенията Ти за добър и квалифициран персонал, които да се занимава с всичките дечица. Hug

Маймунка, явно сте се справили с дневното спане, а как сте със нощното, буди ли Ти се Иваната, /защото ние сме от тези които не спим по- цяла нощ/? newsm78 А за отпускането да ходи сама, вече е въпрос само на часове, така че скоро ще има да организираш и прощъпулник. Hug

...ходих няколко месеца на китайски масажи курсове,...
Ели, това е страхотно! Доволна ли си? Практикуваш ли още, най- малкото познанията които си получила за спец. човешки точки са полезни? А колкото до филмчето Dora The Explorer, ни го препоръча моят гинеколог/ има щерка на Данината възраст/, но за момента се опитвам да я уча че може да се живее и без ТВ, поне в нач. възраст и не съм много склонна да я приучвам отсега. Peace

Мама Б, къде си днес? Явно доста работа пак Ти се е събрала, шефовете пак ли невъзможни срокове се опитват да налагат? Hug

Мамо Щтрумпф, Мариакара, как сте френските дами?  Hug

Зайченце, къде си? Да не би Татито да Ви се прибра или много работа Ти дава шефа и Ти нямаш време за нас? Целувки за малкият Ти гимнастик! Heart Eyes

mcdirock, а Вашият Тати ще бъде ли с Вас, или само двечките с чаровната Джулка ще бъдете?  Hug

Етка, къде се загуби пък Ти? Времето в Сиатъл май се пооправи и Ти ни позабрави. Върви ли Мениджмънта? А Никито вече тръгна ли на градина? newsm78

Татянката, как мина разходката, Миленката спинка ли вече по- добре?

Лек и слънчев ден Ви желая, с много усмивки и приятни емоции, а на чакащите резултат от яйчицата Си, дано скоро да имат приятна изненада!


Последна редакция: чт, 08 юни 2006, 17:56 от Kalida

# 93
  • Italia
  • Мнения: 4 492
И тримата в комплект Ще си ходим Калида  Wink

Татянка много Ще се радвам ако успеем да се видим. Като тръгнем Ще ти пусна телефона ми  Hug Grinning

# 94
  • Мнения: 7 430
Дидонке,страШно пар4е си,ей.   bouquet Много ти отива да си бременна  Hug



По този повод - тук, където се събираме в парка и все ме питат как съм имала смелостта да ги родя едно след друго и то без да имам или да получа помощ и повече от българите, понеже имат по едно детенце все ми викат (особено мъжете) да им износя по едно бебе, че техните жени не искали Mr. Green

Джорджия, аз сега като писа Калида се сетих - не иска ли каката едно братче или сестричка да има newsm78

...ох  ooooh! аз да се оплача - сега говорихме със свеки и ми ръси сол на главата защо не съм давала всеки ден ябълка на Вики Tired

# 95
  • Мнения: 5 476
Дидка,какво да ти кажа..каката е вече много голяма за да е заинтересована от бъдещ брат или сестра.Говорили сме по този повод,тя знае,че си е наше право да решим да имаме дете..така,че няма нищо против,а и нейните планове са да отлети догодина от семейното ни огнище.. Peace
  Аз естествено искам друго дете(за мъжа ми съм първа и надявам се последна,  Wink съпруга)така че дай боже да стане! 
  Иначе той е доста плашлив-смята,че е още млад за баща (на 39 год.  #Crazy ),чака да се преместим в новия дом(това поне трябва да стане до месец!),и куп други оправдания...но работим по-въпроса! Wink

# 96
  • Мнения: 7 605
Здравейте мацки,

ето ме и мен. Да се похваля, Миленка е по добре, виждам първи ресултати от остеопатията. По спокойна е, спинка добре, о4и4ките са по добре, а най иzумителното е дупенцето, което до преди 2 дена беШе цялото в пъпки, а какви мехлеми не съм пробвала, малее ужас, беz ресултат и ги спрях. И сега, няма никаква следа от тях  Shocked  А това е само от един сеанс, не е zа вярване колко е ефикасно. По добра инвестиция не съм правила отдавна.

И времето най после се оправи в наЩи Ширини, та днес пак бяхме на раzходка  Sunglasses  Утре сутринта 4акаме татито да се върне от Орландо, Флорида, и да ни донесе Мики Маус  Mr. Green

Мариякара, да ти е жива и zдрава бъдеЩата кака  Hug  

Нана, добре си ни доШла тук  Hug  И аz в на4алото не смеех да пиШа в седми4ната, но много хубаво ме приеха и станахме приятелки  Wink

Дидкееее, Дидкеееее, снимката е трепа4  Peace Как е корем4ето? Приготвихте ли вси4ко zа Мики?  Wink

Милена, много Ще е хубаво ако можем да се видим, ние zа последно Ще бъдем у френско и после, когато сме в Германия, по трудно Ще можем да се видим.....

Калидка, как е Дана? А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите?

Ели, раzбирам ви...... Шапка ти свалям как се справяШ сама преz седмицата, аz тия дни видях как е  Wink  А от януари месец и ние Ще я караме така  Sad  Sad   Sad  но се надявам мъжът ми да се прибира оЩе в 4етвъртък ве4ер а не в петък. Ша видим  Wink

Отивам да 4истя малко, докато госпожицата спинка тъй сладко  Wink  Лека ве4ер/лек ден zа хамериканките  Hug

# 97
  • UK
  • Мнения: 1 334
Калида, тя спи от 19:30-20:00 до към 4-5 сутрин и после се мести при мен и някой път придремваме до 6:30 някой път направо ставаме. Пробвах да я сложа да спи по-късно- в 21:30-10 и на другата сутрин стана в 5  Rolling Eyes Според мен се буди от светлината или от зъби. Аз обаче винаги съм ставала рано и сега вече и с този режим свикнах, къде ще ходя. Тъкмо имам повече време да си изпия кафето на спокойствие, докато тя се катери по главата на баща си  Grinning
Ели, ние правихме снимки само на децата, ние какво да се снимаме - дъртите магарици  Laughing Понеже четох, че ще викаш за чехите, та се сетих-мъжът ми още не е преживял загубата им от предното европейско  Mr. Green Беше абсолютно убеден, че стават шампиони. Сега не съм сигурна, че ще ги гледа  Laughing
Дидка, на мен също аватара ти много ми харесва  Heart Eyes Както и заглавието на темичката-ние няма да ходим на море тази година, затова само плаж ми е в главата  Twisted Evil
Поне сега в неделя се надявам да стигна до там. Вики не яде всеки ден ябълка,а моята госпожица вече изобщо не ще ябълки. Аз нарочно ям пред нея, но без успех-не предизвиквам никакъв интерес.
Вие мажете ли малките с нещо слънцезащитно?

# 98
  • Мнения: 7 430
Дидка,какво да ти кажа..каката е вече много голяма за да е заинтересована от бъдещ брат или сестра.Говорили сме по този повод,тя знае,че си е наше право да решим да имаме дете..така,че няма нищо против,а и нейните планове са да отлети догодина от семейното ни огнище.. Peace
  Аз естествено искам друго дете(за мъжа ми съм първа и надявам се последна,  Wink съпруга)така че дай боже да стане! 
  Иначе той е доста плашлив-смята,че е още млад за баща (на 39 год.  #Crazy ),чака да се преместим в новия дом(това поне трябва да стане до месец!),и куп други оправдания...но работим по-въпроса! Wink

Мила Джорджи  Heart Eyes те мъжете не се лъжат, но ние пък понякога не могат да устоят на жените - повярвай ми Wink
Миро също не искаше второ дете, но много бързо си промени мнението - надявам се и Масимо да го направи, а и щом каката иска да се изнася за вас ще е супер да си отгледаш още едно отроче сладко Hug
Пожелавам ви го от сърце...както и на Зведичка  - тя да не се крие Mr. Green  bouquet

Маймунка, ние също няма да ходим на море - ами само по пикници и барбекюта, но и на това съм доволна Wink

....аз отивам на чичо доктор да види дали нямам разкритие Joy

# 99
  • Мнения: 2 959
...сега говорихме със свеки и ми ръси сол на главата защо не съм давала всеки ден ябълка на Вики...
Брей, Дидка, много властна свекървичка си имаш. Отдалече, ама пак съвети дава. Hug Не можеш да й избягаш, май?! Hug А иначе за ябълката, защо не пробваш настъргана? Дана така я яде, настъргана в общият й плодов микс/ по половин сутрин и половин следобяд/, ако я чакам сама да изяде едно парченце, има да чакам цял ден. Peace

...  Аз естествено искам друго дете...
Джорджа, важното е че Ти го искаш.  Hug А каквото поиска жената, това става рано или късно. Те мъжете рядко взимат инициативата за такива неща, но после като стане са много горди. Но Ти и самата го знаеш добре от опит дори! Peace

...А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите? ...
Татянка, не сме още. Още изчакваме за чартъри да пуснат до някъде в Европата. А за ЛОТ, се отказах, защото не летят оттук и трябва да летим до Торонто или Монтреал за да ги хващаме, а пък и съдейки от недотам добрите отзиви за тях... Peace А Ти много от рано се тормозиш за нещата от Януари. Имай вяра на Татито Ви, той ще направи всичко възможно по-вече време да е с двете си момичета. Hug

Маймунка, аз все още не слагам слънцезащитен крем на Дана, нямаме толкова силно слънце, все още. А на какъв език говорите на Ивана? Тя разбира ли всичко и на двата езика? newsm78

# 100
  • UK
  • Мнения: 1 334
ми не знам дали разбира, надявам се  Grinning на БГ и говоря, а мъжът ми уж на английски, ама и той учи български с нея и вкарва по някоя дума. Освен това с баща си говори на украински, та и техни думи използва понякога  Rolling Eyes само ми обърква детето  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 7 914
Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

mcdirock , хич не се оплаквай, смехът е здраве! Hug

Kalida , имаме тук една горичка на близко(10 мин с кола) и там се разхождаме, ама утре май ще пропуснем, че мъжа ми трябва да работи   Sad ... няма как! ама аз ще си отспя! bowuu

maimunka , не знам как си свикнала на този режим, ама аз ако не си отспя съм половин човек. ooooh!.. Hug


Giorgia , страхотен аватар! smile3521 smile3503




# 102
  • Мнения: 7 605
...А вие вzехте ли си билети до БГ? С ЛОТ ли Ще летите? ...
Татянка, не сме още. Още изчакваме за чартъри да пуснат до някъде в Европата.

Гледала ли си при Кондор? Имат 4артъри между Франкфурт и Калгари от 99? в едната посока. По евтино от това на дали има  Wink  А са добра авиокомпания, дъЩерна фирма на Луфтханzа  Peace

# 103
  • Мнения: 1 049
Калида, нашия Тати се прибира утре за 2 дена не съм писала защото ме болят очите не знам какво съм хванала  #Crazy 
малкия е добре все ме пита кога ще го водя на фитнес  hahaha ама ще чака до септември  Peaceнаш тати каза че в неделя пак ще замине за 3 седмици  Whistling

Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

и аз се надявам да ви правя компания  Peace Crazy
лека вечер  Peace  bouquet

# 104
  • Мнения: 7 430
Мила ДидКа лЮбопИтКа, хич няма да се крия, само да стане , ще се пъча повече от теб! smile3521  love001
 Обаче нали знаеш не винаги става това което искаш, по времето което искаш...но ние си работи по въпроса  Embarassed newsm08

Аз ти казвам, че точно, когато най-малко се очаква - тогава става Peace

Зайченце - и на теб ти го пожелавам - хайде, аз съм вече на финала - ама ти , звездичка и Джордито може да си спретнете една бременлийска раздумка - а аз ще помагам Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт