Паническо разстройство - 33

  • 72 605
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • София
  • Мнения: 1 549
Хмм нещо не се отваря...

# 377
  • София
  • Мнения: 1 549
Разпознава линка като спам. Може да напишете в гугъл ПРОТОКОЛ ПРИ ХРОНИЧЕН СТРЕС И ADRENAL FATIGUE сайт на Надя Петрова. На мен ми беше интересно, покривам много голяма част от симптомите, да не каза 100%.

# 378
  • Мнения: 1 780
Много е хубаво vencho82 и аз го прочетох.
Аз понякога си мисля, че всичко ми става, така като се наблюдавам от години от преумора. Някакъв рефлекс на организма да ме накара да спра и почина. Дори днес се усетих, заради вчерашното пътуване и емоции, че ми идва нанагорнище и се прибрах на обяд, полегнах и малко по малко се освестих, но и съм в цикъл, а тогава ми е много уморено по принцип. Ако се заинатя и кажа и още малко и още малко- и става обратното правя паник атака и идват гадните състояния.
Но доста години минават докато го осъзнаеш. Има и друго аз съм на 40г организмът си казва думата, в смисъл на моята възраст само преди години жените са ставали баби а само след години и пенсиоерки. не мога да очаквам да правя нещата които правех на 20 за същото време и без да усетя умора, дори малко недоспиване ми се отразява с дни.
Cather in the rye и аз мислех на 20-25 години като теб. Много е готино да мислиш така и ако си на повече браво, че си успяла да го съхраниш.
Всъщност има теория, в която се казва, че всяка болест сме си причинили ние сами с начина си на живот. Ако на един приятел начина му на живот и стреса му е докарал диабет, на друг астма, на трети- сърдечни проблеми, на нас ни докарва тия състояния. Няма разлика, поне за мен, но за близките ни е трудно да го разберат. Моите също. При първите ми състояния майка ме караше да ходя, да излизам насила ме изкарваше от дома, викаше ми, опитваше какво ли не, в общи линии все тая докато не отминеше. И тя го осъзнава вече.
Години наред пък аз й се сърдех, че се е държала така и не ме разбира.
Лека вечер.

# 379
  • Мнения: 5 459
Днес ходих да си подписвам договора за работ и "О, чудо", оказа се, че е за година. А аз мислех, че ще е само за 3 месеца. Ми то вече свикнах като ромите да живея -ден за ден-та година е мноооооооооого време. Но този път ще си работя само  като кариерен консултант, няма да съм психолог. което маааалко ме успокоява. Само се чудя как ще свикна да ставам в 6 часа.....Така като гледам, май пак ще си търся квартира. Като няма сняг-няма проблеми. Но зимата и влакове закъсняват, автобуси също-никой няма да ме търпи да ходя по обяд на работа.  Работата е много и натоварена. Надявам се това да ме извади от черните мисли.....

# 380
  • Мнения: 4 406
Али, чудесна новина Sparkling Heart Ще живнеш, ще отминат лошите мисли. Много се радвам!
Аз, че съм на 6 км от Благоевград, като си намеря работа (брей какъв оптимизъм) ще си взема квартира. Лека и успешна работа.

Чакам днес да се постопли да излезна, лежа и ме нападат паниките. И ако не си намериш работа откъде пари за здравни осигуровки, лекарства, къде ще ходиш без пари, непрекъснато съм с ПА, все ми изтръпват ръцете, все  едно имам нещо в главата, боли лявата половина. Почвам да нямам и физически сили. Уф, аман от загубеното устройство на държавата, то да е само в нашата...

# 381
  • Мнения: 37
А нещо за деанксита да ми кажете ? Кардиолога ми го прдписа, каза че ми няма нищо...сърцебиене само. Също и невробекс. Невролог пък ми предписа ксанакс, а личния лекар - селеногин....В момента пия магне B6 и от днес невронекса и седорелакс...Ксанакса и деанксите  - не. Този деанксит някой пил ли го е, лесно ли се спира и има ли последици ? Да не стана по-зле...

# 382
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Пия и ксанакс и деанксит и селеногин в момента.

# 383
  • Мнения: 17 616
ако продължавате да се чувствате зле не е лошо да попиете малко деанксит. той действа с натрупване. другите неща са успокоителни. по цял ксанакс ли са ви дали да пиете ?

# 384
  • Мнения: 37
ако продължавате да се чувствате зле не е лошо да попиете малко деанксит. той действа с натрупване. другите неща са успокоителни. по цял ксанакс ли са ви дали да пиете ?
Не, по половинка.

# 385
  • Мнения: 17 616
нормално значи

# 386
  • Мнения: 490
Как приемате деанксит ?Имате ли странични реакции от него?И възможно ли е да се приема с него мента,глог и валериана?

# 387
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Как приемате деанксит ?Имате ли странични реакции от него?И възможно ли е да се приема с него мента,глог и валериана?
В началото по две на ден-1 сутрин, едно на обяд. Вечер не се пие. Вземала съм с него валидол и Анервина при нужда.

# 388
  • Мнения: 37
И аз питах. Има ли странични ефекти, като напълняване или нещо друго? Как е, когато се спре, има ли последици ? Не знам дали да го започвам...

# 389
  • Мнения: 490
Валидол и аз съм приемала,но дали ще може вечер валериана примерно да приемам?Защо не се пие вечер?Аз питам за сърцебиене най вече дали се получава от деанксита,защото в някоя друга група така бях чела

Общи условия

Активация на акаунт