1 ЕГ Варна

  • 68 310
  • 800
  •   1
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 201
След като министерството си променя заповедите всеки ден, едва ли може да се очаква нещо друго.
https://www.1eg.eu/novini/otkrivane-2021-2022.html

# 511
  • Мнения: 5 246
С този новия сайт нищо не намирам, не знам кой го е измислил, но е много смотан. Ако не качвате тук това онова, нищо не откривам.
За поредна година смяна на учителите/класните, всяка година с нов. Сега тази госпожа даже не я знаем коя е, по какво преподава?!? Несериозно е, така си харесваха класния и се надяваха да си остане той до 12 клас, но не...Колкото до учебниците нищо не съм купувала, направих грешката в 8 клас, после се чудихме какво да ги правим и с кого да ги разменяме.

# 512
  • Варна
  • Мнения: 17 922
Хаха, хора отчайвате ме.
Не разбирам защо не могат да обявят учебниците преди 15.09. После в последния ден трябва да си причинявам стреса да издирвам учебници.
Сайта е ужасен, много труден за ориентиране.
Иначе от прекият ми контакт с училището и учителите съм много доволна.

# 513
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Учителите по БЕЛ и математика сменят ли се всяка година или като ги поемат от 8 клас са до 12 кл.?

# 514
  • Мнения: 378
Синът ми ще е девети клас и ще бъде с нов учител по математика. По БЕЛ още незнам / информацията от края на учебната година беше че ще останат с учителя /.
С нова класна ще сме, която никой не познава. И не зная по какво преподава / поне официално /.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 3 232
В секцията За нас/Колектив има информация за всеки учител по предмети, може оттам да се ориентирате.
Ние оставаме със същата класна по АЕ, до колкото знам ще ни изкара до края. По Мат е същата, по Бел нова. По Биология също нова, останалите мисля че остават същите.

# 516
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
Не всички учители са качени в сайта. Класната по АЕ - Йорданка Трифонова я няма. Вероятно има и други липсващи.
Изобщо стайта им е под всяка критика - нямам представа те ли си го поддържат или фирма, но..е трагедия.

# 517
  • Мнения: 378
Нашата класна ще е за първи път в това училище тази година, и я няма в колектива на училището.

# 518
  • Мнения: 290
Ние сме 10 клас,за трета година ще сме с нова класна.Като организация са под всякаква критика.

# 519
  • Мнения: 3 871
А от къде знаете кои ще са им учителите?
Йорданка Трифонова е стар кадър на училището, не знам защо липсва от сайта. На стария си я имаше в списъка - много мила жена.

# 520
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 595
На родителската среща (8 кл.) класната ги каза - по Добринка Станкова - БЕЛ, Стоян Неков -математика. Другите не ги помня.

# 521
  • Мнения: 378
Децата си споделят в чата на класа. Някои родители не издържат на информационното затъмнение и звънят в училището.

# 522
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Ех, Zaek, ревнувам за Стоян Ненков. Мислех, че ще поеме ПП на единадесетокласниците, но явно осмокласниците са печелившите. Чувала съм страхотни отзиви за него!

И нашата класна е нова, за четвърта поредна година. А в 10 кл имаха страхотен класен - и децата го харесваха, и той тях. Организираше им срещи в извънучилищно време, постоянно беше покрай тях. За мен е мистерия защо отново го смениха.

Иначе Й. Трифонова се беше пенсионирала и миналага година не преподаваше. Хубаво е, че е решила да се върне. Може би заради това не намирате информация в сайта. Иначе преподаваше на сина ми в 9 клас.

Иначе нямам никаква представа кой ще преподава на сина ми тази година освен обявените учители в трети и четвърти профил. Дано да си запазят учителите по АЕ и БЕЛ.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Правят нещо постоянно в момента по сайта, защото ми излизат разни табове, които после се скриват. Оххх Добринка Станкова, дано се падне и на щерката в 10 клас. Или Таня Колева, двете ми учителки от 4-та преди ехеее колко години. Просто знам, че ще се заинтересува от литературата с тях, а не проформа както беше 8 и 9 клас.

# 524
  • Мнения: 3 871
Eхаа,  Ст. Ненков в Първа... Страхотно попадение!


Програма до 26.09
https://1eg.eu/novini/2021-2022/sedm-razp-paralelki-do26IX.pdf

Последна редакция: вт, 14 сеп 2021, 11:36 от скаридка

Общи условия

Активация на акаунт