1 ЕГ Варна

  • 68 582
  • 800
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 14
На нас ни се падна за класна Цвета Дубаринова с АЕ за класна. Може ли отзиви?

# 496
  • Мнения: 1
k_savova, благодаря! Flowers Hibiscus И аз моля за мнения за Петя Желязкова.
Петя Желязкова е прекрасен преподавател. Работи със сърце и душа и влага изключително много старание и енергия в преподаването. Изключително спокойна, търпелива, учениците й я обожават. Немският й е безупречен, има ясно произношение и обяснява много разбираемо по начин, по който да събуди интереса на децата към езика.

# 497
  • Мнения: 2 757
Marina Zhelyazkova 702933, благодаря! Flowers Tulip Вчера имахме родителска среща и аз също останах с много добри впечатления от нея.

От осмокласната тема разбрах, че в 8 клас ще са само първа смяна и ще започват от 8:00 часа. Така ли е? Очаквах, че ще са от 7:30.

# 498
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Цялото училище започва в 8, по 45 мин часове, свършват 7-я час в 14.30. Учат само първа смяна.

# 499
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Аз пак да попитам - някой да има някаква информация за останалите класове от 9ти до 12ти? Чувам за разместени класни ръководители, т.е. нямаме класен, нямаме програма, няма информация за учителите, за профилите, за откриването на УГ, та даже и за учебниците - сегашните единадесетокласници с ПП мат и ИТ, единственият учебник, който е ясен, без езиците, е този по ГО. Школо е необновено. А остават два дни до училище. Какво се случва тази година?

# 500
  • Мнения: 3 877
Manzhelka, дали не са удължили ваканцията, че на моя син не му стигна Simple Smile
Предполагам в понеделник ще гърми сайтът и Школо, че и там още не е обновено.
Учебници тръгнах да набавям, после махнаха от списъка тези по математика и сега чакаме общите поръчки и точните изисквания на учителите Simple Smile..
Във Варна има ли борса за атари учебници?

# 501
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Във фейсбук има затворена група - Учебници втора употреба - Варна. Иначе на синия пазар мисля, че продават, както и в “Хирон 2000” до Руското училище.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Manzhelka,
Пуснали са ви профилите. Чакаме програмата сега Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 13:51 от Alexandra

# 503
  • Мнения: 145
Класните ръководители и стаите - https://www.1eg.eu/novini/2021-2022/Klasni-2021_2022.pdf.

# 504
  • Мнения: 378
Аз с един страничен въпрос - къде я откривате тази информация? Честно - в сайта нищо не открих. Добре че сте вие...

# 505
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
В "Ученици" - "Обща информация"

# 506
  • Мнения: 378
Zaek, благодаря.

# 507
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Manzhelka,
Пуснали са ви профилите. Чакаме програмата сега Simple Smile

Благодаря, видях ги по-рано следобед, но сега вече са свалени. Sad Явно ще има промени.

# 508
  • Мнения: 291
Толкова съм разочарована от организацията на гимназията,че не мога да не споделя.Днес 13.09.2021г още никаде не е съобщено в сайта им какво ще е разпределението за 15 септември.При запитване на телефона на гимназията от моя страна ми беше съобщено,че днес щяло да има съвет и да вземат решение,след което ще качат информация в сайта.До сега такава не се появи.Какво толкова решават не е ясно,но това е всяка година.Да не говорим,че учебници и преподаватели сменят през ден.

# 509
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Качиха информация за 15.09.

Общи условия

Активация на акаунт