1 ЕГ Варна

  • 68 744
  • 800
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 760
k_savova, благодаря! Flowers Hibiscus И аз моля за мнения за Петя Желязкова.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 202
Според мои познати Петя Желязкова е много добро попадение - спокойна, ангажирана, добър немски.
Юлия Александрова е нова и нямам познати при нея. Проверих в нета - идва от основно училище в Аспарухово. Липсата на негативни коментари определено е в нейна полза.

# 482
  • Мнения: 2 760
schwester, много благодаря! Flowers Rose

# 483
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Някой спомня ли си миналата година кога обявиха програмата, класните ръководители, учителите и списъците на деца в профилираните паралелки? Нещо ми се струват, че закъсняват тази година Simple Smile.

# 484
  • Мнения: 34
Дъщеря ми също ще бъде при Петя Желязкова. Дано се потвърдят впечатленията за нея.

# 485
  • Мнения: 2 760
Neve, значи в петък ще се видим на родителската среща. Simple Smile

# 486
  • Варна
  • Мнения: 72
А някой с впечатления за Станимира Мирчева

# 487
  • Варна
  • Мнения: 202
Тази година при класните с немски език няма къса клечка.

# 488
  • Мнения: 2 760
Аз да попитам нещо - това, че един преподавател по език поема класа сега, означава ли че до края на обучението ще е класен и ще преподава на същия клас, т. е. за всички 5 г.?

# 489
  • Варна
  • Мнения: 640
Не, не означава! За съжаление в нашият случай, прекрасната ни класна Ивалина Петрова поема 10-ти клас тази година. Предполагаме, че класен ще бъде преподавателят по математика или информатика, заради  профила, но това са само догадки.

# 490
  • Мнения: 2 760
ЛюбОff, а часовете по немски език друг преподавател ли ще ги води вече? Или пак ще е тя, просто няма да е класна?

# 491
  • Варна
  • Мнения: 640
Разбирам, че друг, тя вероятно ще преподава и на горните випуски - 11 и 12 клас.

# 492
  • Варна
  • Мнения: 78
Г- жа Станимира Мирчева беше класна на голямата ми дъщеря преди девет години  и на малката ми дъщеря миналата учебна година.Невероятна като преподавател и човек, бъдете сигурни че детето Ви е попаднало на страхотен преподавател!

# 493
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 642
Някой има ли мнение за г-жа Йорданка Трифонова с АЕ?

# 494
  • Мнения: 5 254
Някой има ли мнение за г-жа Йорданка Трифонова с АЕ?

Преподава по АЕ на синът ми в 9 клас. Той я харесваше, но каза на децата, че ще се пенсионира и в 10 клас ги пое друга госпожа, която нещо не му допадна.

Общи условия

Активация на акаунт