1 ЕГ Варна

  • 68 918
  • 800
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 2 443
Някой знае ли как ще стане обявяването на това кой в кой клас е?
При големият ми син в МГ научихме преди първата родителска среща. Имаше залепен списък на входа и там родителите търсихме в кой клас е детето и в коя стая да влезем.

Следете сайта на училището. В края на август обявяват и списъците с ученици по паралелки, и класните  ръководители на всички паралелки.

# 466
  • Варна
  • Мнения: 203
Родителските срещи обикновено са след 15.09., а паралелките не вярвам да са готови преди 10-ти. Малко вероятно е да са на сайта - съдържат личните данни.

# 467
  • Варна
  • Мнения: 3 271
По някое време обаче свалиха имената на децата от сайта, сега няма никакви паралелки. Ако си спомняте преди година ги имаше със сигурност.

# 468
  • Варна
  • Мнения: 641
Дъщеря ми е обикаляла днес за учебници за 9-ти клас. Търси биология, химия и физика. Всъщност видяла ги е на Синият пазар, но очаквала, че ще намери втора ръка до Руското. Реши, че няма да е проблем да ги ползва онлайн. Останалите обща поръчка.
На осмокласната екскурзия до Румъния се разболя и още пие антибиотик. Беше казала, че не е единствена. Тук никой не е споделил, дано са здрави всички!

# 469
  • Мнения: 5 258
ЛюбОff имаме два учебника по Химия за 9 клас, какъв точно Ви трябва?

# 470
  • Мнения: 145
Моят син също се върна от екскурзията болен /чревни неразположения/, дори предпоследния ден го бяха оставили сам в хотела. Много ми беше притеснено, защото и той е дебела глава и не си пиеше лекарствата, но мина Simple Smile

Ако някой продава учебници за 9ти клас /немска паралелка/, ще бъда благодарна да сигнализира.

# 471
  • Мнения: 2 765
На сайта на училището са публикували информация за осмокласниците относно разпределението по класове и родителските срещи:  https://www.1eg.eu/novini/8-klas-2021-2022.html

# 472
  • Мнения: 3 926
Аз нали купих всичко, без тези с общите поръчки и необявените.. Е сега математиката не се знае дали ще е  на Архимед.. Ще си изчакам 15.09 и ще заделя едни 100лв за останалите учебници (дано стигнат).
 Униформата му малее, но не знам колко време ще са в училище и за сега се въздържам, предполагам има наличности

# 473
  • Варна
  • Мнения: 641
ЛюбОff имаме два учебника по Химия за 9 клас, какъв точно Ви трябва?

Химия и ООС за 8-ми и 9-ти клас на Просвета.

# 474
  • Мнения: 2 765
Цял ден проверявам на сайта на 1ЕГ за разпределението по класове за 8 клас и нищо няма публикувано.

# 475
  • Варна
  • Мнения: 18 118
Цял ден проверявам на сайта на 1ЕГ за разпределението по класове за 8 клас и нищо няма публикувано.
И аз, но някой го прати на дъщеря ми, аз още не мога да се ориентирам.

# 476
  • Мнения: 2 765
Т. е. вече е публикувана информация някъде?

# 477
# 478
  • Варна
  • Мнения: 18 118
Благодаря!
Да питам за мнения за Юлия Александрова.

# 479
  • Мнения: 407
Сега остава да дадат информация и за родителските срещи на другите класове, както и кои ще са класните ръководители на  9 клас.

Общи условия

Активация на акаунт