Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 9 024
  • 265
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 883
Здравейте,мацки  bouquet!
Уринният ми тест днес е 100% отрицателен Laughing!/Божееее,ако съм си мислела,че ще се радвам на една чертичка... Rolling Eyes/.Молете се за мен и кръвния да е така!За моренце вече гледам се настройвате,а?Ние сме от 21 юли в Балчик.Някой няма ли да е наблизо да се видим?
Аз реших да оползотворя 6-те месеца кекс-пости с диета...за две седмици вече съм -4 кг bowuu.
И стига там разни дупки, локви - я аз от каква яма излязох!/благодарение на вас, разбира се Hug!/ - айде,да знаете,че и вас съм повлякла на повърхността Wink!

Ние по това време най-вероятно ще сме на Кранево. Нашето моренце е по-дългичко, някъде един месец. И тая година имаме планувано посещение на Каварна. Но и до Балчик ще отскочим - колко му е! Нали е по път за Каварна... Ще се уточним като наближи, ако искаш.  Wink Поздравления за бързичкото оправяне!!! Дано това да ти е последния проблем по пътя към бебчо!

# 181
  • Мнения: 1 183
Честит Ви петък, момичета!  newsm44 newsm68 newsm44
Много се радвам за Лея и Мариетака! smile3521 newsm10
Ха така, лятото като ви гледам всички ще ми дойдете на крака!
На мен баба ми е от едно село до Каварна, и всяка седмица си ходим до там, така че като дойдете се обаждате да си спретнем една срещичка!
Утре ще правим помен на майка ми, 24 години, и от вчера съм хукнала по магазините да купувам разни дреболийки, а днес след обед ще готвя, а още не ям, ама няма как  smile3506
Приятен ден, момичета!

# 182
  • Мнения: 9 990
Аз си мислех,че ще съм първата честитила петъка, но не би... Hug
Хайде и от мен едно-бързо да минава....
Силвърче-незнам какво се казва за помен, но каквото и да е- Hug Heart Eyes
Мариетка-много добре,че теста ти е -
Нищо, че е дъждовно и студено за средата на юни-абстрахирайте се от локвите и излезте на разходка почивните дни!  bouquet

# 183
  • София
  • Мнения: 89
Не мога да се стърпя и да не се похваля. Имам 4-ри теста и всички са  EFP

# 184
  • Мнения: 9 990
Честито-лека и безпроблемна!

# 185
  • Мнения: 4 806
честито, Веселка!
Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам Simple Smile

# 186
  • Мнения: 235


   Честито, Веселка! Леко бременеене и здраво бебче след 9 месеца.
   
   Мариета, честито и на теб!
 
   Леа, да ти е жив и здрав сладура и само да те радва. А , изследванията да не мърдат и да са все така добри.

   Честит петък, момичета. Аз се стягам за доктор, да ме оплодят малко днес. Mr. Green
 

# 187
  • Мнения: 267
Добро утро и от мен!
Честито Веселка, леко и безпроблемно бременеене ти желая!   bouquet
И честит петък!
Гледам, за море се стягате, и ние го планирахме вече - края на юли-началото на август. Надявам се да не ни мине котка път, че и ремонт пак ще правим... дано успеем да отидем.
Днес откриват световното по футбол. Спретнали сме си барбекю по случая, само ме гложди една мисъл... моя мъж какъвто е запалянко, заради тези мачове да не стане така че да не мога да го отлепя от телевизора та да пропуснем момента  Confused

# 188
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Е хайде и аз да честитя петъка  Laughing

Веселка
честито! Лека и безаварийна  Wink

Ив77 успех! Стискам палци.

На мен тези първенства са ми много досадни, мъжът ми като залепне за тв и няма отлепяне. Е, поне няма да имам конкуренция за компютъра  Mr. Green

Аз пък ще гледам морето през крив макарон тази година, мъжотО не го пускат отпуска.

# 189
  • Варна
  • Мнения: 248
Честито на Веселка!!!

Лека бременност след 9 месеца едно здраво сладурче да държиш в ръце....

Момичета пробвах го и аз тоя лунен календар, но ми се струва крайно относителен... В действителност има един момент, в който ми съвпадат фазите и за голяма изненада сме бебеправили на този ден. В същото време е толкова близо до последния ден от последната ми М, че няма никакъв начин да е имало овулация тогава. Струва ми се несигурен този метод  newsm78
 Може би ако наистина някой си играе да изчисли математически би  било надеждно, но така  Rolling Eyes само ме замисли и мен дали може толкова рано да е станало бебе...
Толкова писане и не успях нищо конкретно да ви кажа, но вие действате по добрия стар начин /кекс на екс/
Еллица не се притеснявай за твоя запалянко-футбола може да отвори нови емоции и повече страст  Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 267
Iv77, успех, ще стискам палци на ръцете и краката!  Hug
И после да разкажеш и да се похвалиш!

# 191
  • Мнения: 883
Здравейте!!! Честит ви петък и от мен!   newsm44
Честито на всички с по 2 чертички!  stork-girl stork-boy Много бебета ще има да носят щъркелите напролет! Радвам се за вас, момичета!
Може и да не съм разбрала нещо, но как така ще ми изчисляват цикъла по някакъв си метод??? И кое го прави така относително универсално това нещо? Че той цикъла може да се мени (не говоря само за себе си!) и да се забавя или избързва по различни причини. А за един по-дълъг пелиод от време това си е направо чист късмет ако уцелиш нещо! А как стои въпроса с преносените или преждевременно родени бебета. Аз е трябвало да се родя на 04.07., но съм си почакала още 12 дена. А бретовчедка ми е седмаче. Но както и да е... едва ли ще го разбера тоя лунен метод.

# 192
  • Мнения: 195
Според мен лунният календар може да съвпадне само на жени с абсолютно редовен цикъл от 28 дни, толкова колктото е лунният месец.
При различна продължителност на цикъла има разминаване.

# 193
  • Мнения: 235

   Благодаря за подкрепата, момичета.
 
   А, за футбола  -  моят човек сигурно и не знае, че днес почва нещо такова. Не го вълнува този спорт. Обаче аз мога и да гледам някой мач.

# 194
  • Мнения: 456
Добро утро момичета. Петьк е!!!  Party

Честито, Веселка! Леко бременеене и здраво бебче да си родиш.

Iv77, ще стискам и аЗ палци За теб и много успех.  Praynig
   
Мариета, радвам се За реЗултата. Дано и крьвния да е така!
 
Леа, само радости да ти носи мьжлето.

Жабче, как така беЗ моренцето? Защо не пробваш една година беЗ мъжа? С приятелки, роднини...

За футбола  - и при нас аЗ май повече ще се Заглеждам по екрана...

Лек ден на всички.    bouquet   

Общи условия

Активация на акаунт