Седмичке - наситена с мечти, искаме по две черти / 5.06 - 11.06/

  • 9 009
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит ви петък, момичета!!!
Веселка, честити две чертички! Лека и безпроблемна бременност!
Силвър, Бог да прости майка ти Praynig Горкичката, как ли е да израснеш без майка?
Ив, стискам палци инсеминацията да е успешна Peace
А мъжете ги хващайте в полувремето  Wink И 15-минутен секс може да е от полза! Да видим, ще има ли бебета, заченати по време на Световното Rolling Eyes Аз лично ще го гледам с интерес! Много обичам да гледам мачове между силни отбори. И лично аз подкрепям "скуадра адзура". Някой друг фен на италианците да има?

# 196
  • Варна
  • Мнения: 3 903
Здравейте на всички  Hug

Веселка, честито и спокойна бременност!

Мариетка и на теб! Колко време след аборта ти е отрицателният тест?

Късмет на Iv и на всички останали  Peace

# 197
  • Мнения: 9 990
Леа-мойто мъж е фен.... Laughing
И аз искам футболни бебета Hug
Ив-успех, дано мине всичко добре и качествено.... Praynig

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит петък!
Честито Веселка леко бремеене!
Мариетка браво за теста!
Стискам палци на НЕ очакващите лелка

# 199
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честито на Веселка Simple Smile)

На останалите момичета притна почивка следващите дни Simple Smile

# 200
  • Мнения: 686
Веселка, честито! Лека и безпроблемнна!

Ив, и аз ти стискам палци!

И на всички много много хубав уикенд!

# 201
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
4естито Веселка Hugлеко бременеене
Мариетка много се радвам за отрицателния тест  bouquet
на вси4ки не4акащи -успех
приятно прекарване на по4ивните дни и дано излезете скоро от тези ваши дупки,4е много лошо така.не 4и и аз не бях до преди няколко дена ама се справих бързо и излязох Mr. Green
лек ден от мен и 4естит ви петък  bouquet

# 202
  • Мнения: 806
 Mr. GreenЧЕСТИТ ПЕТЪК Mr. Green
ВЕСЕЛКА,честито,лека и безпроблемна бременност baby_neutral
ИВ,стискам палци и аз-дано всичко е успешно Praynig
ЛЕИЧКА,чест ти завършил предучилищна и бъдещ ученик-да ви е жив и здрав и дай Боже да стане батко мнооогооооооооооооо скоро Hug
Късметлииски петък  и щастлив уикенд от мен Joy Laughing Grinning

# 203
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета,благодаря ви за подкрепата Hug!
Светли,на 20 ден след аборта е.
dididi,silver81,ние със сигурност сме от 21 до 31 юли в Балчик.Миналата година ходихме на Калиакра-вълшебно е! Тази мислим да отскочим до Яйлата и мидената плантация.Иначе не можем много да миткаме заради дребното...Така че ако вие успеете да отскочите до Балчик направо ще е супер да си спретнем една срещичка!Като наближи ще ви пратя телефона си на лични,да се уговорим евентуално...  phoneuu
Айдеееее,има ли други навити за морска срещичка  grinning039 cheers  bigdance2?

# 204
  • Мнения: 1 113
Здравейте, момичета!
За първи път пиша тук, въпреки че от началото на годината правим опити за второ дете. Сега ми закъсня доста и след като си бях правила тест преди 10 дни (беше отрицателен), реших да си направя още един и ако пак е (-), да пия нещо за да ми дойде (не на своя глава, разбира се). Да, обаче, тестът ми показа една черта и след 20 мин., като го погледнах отново, видях още една, слабозабележима втора черта. Сега съм в чуденка, бременна ли съм или ... newsm78 Стискайте ми палци!

# 205
  • Мнения: 9 990
Ако е сериозно закъснението-около 10 дена-отивай на видеозон, ще се види.Успех!

# 206
  • Мнения: 1 113
пенелопа, благодаря! Утре ще си направя пак тест и ако е положителен, или пък съмнителен като днешния, ще отида на лекар.
Желая на всички ви приятен и резултатен уикенд!  bouquet

# 207
  • Мнения: 1 925
Здравейте, сладурки !
Нямам много време, даже хич, но на бързо да напиша какви са ми вълненията то вчера. Виждам се с най-добрата ми приятелка любимото Гуру  Hug - и тя ми казва, че една нейна приятелка, която е най-голямата скитница и както тя самата си казва - не съм жена за един мъж - е бременна  Shocked Направо бях в шок. Не знам вие дали се ядосвате, когато чуете такава новина, но аз беснях 5 часа, по повод несправедливостта и за пореден път се обеждавам, че животът е несправедлив. Преди 6 месеца нямаше мъж, а вече е в трети месец  Shocked Уфф, много се ядосах, има жени, като нас, които искат бебе, могат да му създадат добра семейна среда и не става сумати месеци... Съжалявам, за поста си, но наистина ми стана много гадно...
  #Cussing out
Съжалявам, но не съм чела какво сте изписали, затова на виделите две чертички - едно ГОЛЯМО ЧЕСТИТО !!!!    bouquet
На чакащите - успех !  Peace
пенелопа, вече съм добре....  bowuu благодаря, че попита    bouquet
Относно футбола, моя мъж не гледа, ще гледаме заедно важните мачове, но определено ще имаме достатъчно време за лятно бебеправене   Wink
На довошлите - честито и право към отчетни !
  Peace

# 208
  • Мнения: 267
Айдеееее,има ли други навити за морска срещичка  grinning039 cheers  bigdance2?

И ние сме от 28 юли до 9-10 август на море в района на Балчик. Не се знае точната дата със сигурност, но ако сме там - пишете ни и нас за морската среща   grinning039 cheers

# 209
  • Мнения: 9 990
Страчателке, и аз беснея напоследък за подобни случаи около мен....не точно беснея, ама някак си не им се радвам.... EmbarassedРадвам се,че си добре.Иначе-лятно бебе е супер-тамън на пролет ще се ражда-за хубави разходки веднага, а не на студа да се чудиш как да си покажеш нослето навън... Wink

Общи условия

Активация на акаунт