Нова лятна седмичка започва! (5.06-11.06)

  • 3 806
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 320
Лали,
много, много съжалявам за неспуканите фоликули. Но в никакъв случай не си мисли тези неща-рано или късно всички ще имаме деца.

Леа,
аз също имах малко температура след лапарото. Махането на конците не боли, не се притеснявай.

Копринкова,
стискам палци.

Както и на всички останали, де!

# 16
  • Мнения: 1 029
Леичка, наистина конците се махат безболезнено.Вярвам, че след три месеца ще ни изненадаш, успех!

пкопринкова, благодаря, както все по-често се замислям и доста момичета го казват...важното е да имаме деца и да бъдем родители.
Може би ни трябва просто време за да го осъзнаем, че това е много повече, отколкото да не остане никой след теб и да продължаваш да страдаш години, мислейки и броейки се всеки ден...
Май наистина вече започвам да приемам нещата по-спокойно, знаейки, че ще бъда страхотна майка и без биологично дете.

Успех, пкопринкова!Дано са се спукали!!! Praynig
Лали, пиши как ще действате нататък.
Стискам палци на всички и хубава седмичка ви желая!  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 329
Лейчка,
страшно се притеснявах за теб, но се радвам че всичко е минало успешно. Поне сте намерили причината за неставането и сега ще действате в тази посока. Дано лятото мине по-бързо за теб и скоро се похвалиш. Стискам ти палци и те гушвам. Моля те, прати ми тела си на лични, че отдавна искам да го имам Mr. Green

Даниданче,
миличка - не се отчайвай. Нали наеш че надеждата умира последна. Моля те, не се предавай. нека усмивката не слиза от лицето ти. А ти - това го умееш доста добре Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 029
Дари, благодаря и на теб, но не сте ме разбрали правилно.Аз не се отчайвам...просто започвам да приемам по-спокойно реалността и даже като че ли се успокоявам по този начин, че един ден мечтата ми ще се сбъдне, дори да не съм родила децата си.Някак вече не ми се струва толкова страшно това.
А ти как си?Докъде стигнахте?
Хубав ден на всички! Wink

# 19
  • Мнения: 957
успешна седмичка, момичета!
Тук е такъв студ, че съм си пуснала печката дори. Вън е към 12/13 градуса и се скъса да вали тия дни. Много, много депресиращо!
При мен нищо интересно. Реших да изчакам да мине лятото и ако не стане до тогава- инсеминации, стимулации и каквото там трябва още.

Исках да ви питам при вас М колко време продължава и колко от дните е интензивен. При мен се получава следното- 1ви ден нормално до силно кървене, 2ри ден много обилно, тогава пада и лигавицата, 3ти ден слабо, понякога съвсем слабо, само цапащо (кафяво на цвят) и толкова. Рядко М  ми трае повече от 3 дни а ако продължи 4 само зацапва бельото ми и е кафевеникаво. Това не е ли много кратък цикъл? Как мислите?

И още нещо се чудя - има ли някакво обяснение, когато БТ е постоянна( искам да кажа, че се задържа еднаква през отделните фази на цикъла, напр. почти всяка сутрин 37,1 през повечето дни след ову)

# 20
  • Мнения: 547
Здравей Елфльо!Аз сигурно бия рекорда по кратък цикъл.Цикъла преди операцията имах една капка жълто-кафява на цвят.Този месец две кафеви капки.Изприщих се от страх да не е станала киста,въпреки че пия противозачатъчни и днес бях на преглед.Оказа се че двете капки са си цикъл и днес на 5 ден от новия имам фоликул 13.5 мм и мат. лигавица 5.4 мм.Направо ме е яд че от тази вечер пак сън противозачатъчни,но няма как.Страх ме е да не стане киста и ендометриозата да се завърне,нали от РЗОК не ми приеха док. и се "лекувам" с противозачатъчни.Куриоза е че последните 5 дни от приема на противозач. имах по-засилено кафяво цапане отколкото така наречената менстр.Док. каза че било някакво функц. смущение,но преди кистата не съм имала нищо такова.Като си спомня какъв редовен цикъл имах..

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета Grinning
Днес ми махнаха конците. Не болеше, но си беше доста неприятно Confused Диферелина сигурно утре ще ми го бият, защото Стаменов беше на операция и след обяд ще говоря с него за инжекцията. За днес преживяването с конците си ми стига Embarassed Утре може и инжекцийка...
Dji-djo , много е гадно, че така ти се е объркал цикъла. И все едно ли е да вземаш противозачатъчни и лекарства от рода на Золадекс или Диферелин newsm78 Разликата в цените е огромна...
elfljo , мисля, че 3 дни цикъл си е съвсем нормален. И аз преди бях с такъв. Но май от ендометриозата ми се увеличи на 5 дни.
danidan , хубаво е, че не се отчайваш! И аз се научих да приемам нещата по-философски и да съм по-търпелива. А ти ще си прекрасна майка Hug

# 22
  • Мнения: 2 120
elfljo, цикъл от 3 дни си е нормален. Аз съм с такъв от както се помня - силен 1 и 2 ден и трети ден по-слабо, 4 ден само много малко зацапване.

# 23
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Ех, момичета, в неделя бях толкова щастлива, защото видях, макар и след 30-40 мин. бледа втора чертичка, а днес ми се плаче с глас. Бях на лекар (препоръча ми я ELIMI-много съм доволна и   love001) и д ми каза, че лекарят, който ми е лекувал кондиломите си е оставил ръцете - само ме гореше и нищо. сега са стигнали до шийката на матката, а освен това имам ужасна анаеробна инфекция и някакви изменения по шийката. Лекарката иска да направим биопсия, но след като излекуваме инфекцията и кондиломите. Ще се гръмна. каза, че не е хубаво да се забременява, когато има подобни проблеми. Мамка му, ще го убия този лекар. Каза, че това течение си е нормално bash. Днешният ден направо ми се стовари отгоре! Ужас!!!

# 24
  • Мнения: 553
Ето ме и мен най-сетне  Simple Smile
Вчера фоликулите още не се бяха спукали. Направо не бях на себе си от притеснение, та чак не ми се връщаше на работа  Sad
Днес потретихме инсето. Единият фоликул се беше спукал най-сетне, а другият явно няма да се спука, казаха ми че лутеинизирал. Сега започва голямото чакане. А съм толкова уморена от емоции тези дни, че ми е все едно какво ще стане  ooooh!

Успех на всички и благодаря за стиснатите палци  Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 381
...... казаха ми че лутеинизирал.

pkoprinkova, какво означава това? Беше ли фоликула достигнал 18 мм?

Спокойно чакане и хубав резултат накрая ти желая Simple Smile

# 26
  • Мнения: 553
...... казаха ми че лутеинизирал.

pkoprinkova, какво означава това? Беше ли фоликула достигнал 18 мм?

Спокойно чакане и хубав резултат накрая ти желая Simple Smile
Благодаря Ники  Hug
Ами обясниха ми, че не може да се очаква от този фоликул яйцеклетка. Иначе и на мен не ми е много ясно в подробности. А фоликулът си беше 20 мм днес.

# 27
  • Мнения: 856
...... казаха ми че лутеинизирал.

pkoprinkova, какво означава това? Беше ли фоликула достигнал 18 мм?

Спокойно чакане и хубав резултат накрая ти желая Simple Smile
Благодаря Ники  Hug
Ами обясниха ми, че не може да се очаква от този фоликул яйцеклетка. Иначе и на мен не ми е много ясно в подробности. А фоликулът си беше 20 мм днес.


Значи, че фоликула е претърпял обратно развитие и няма да се спука.
Петя, колко големи бяха фоликулите, когато ти сложиха прегнила и колко единици? Имам предвид фоликула, който се е спукал и другия, който е лутеинизирал.
Стискам палци след негативните емоции от инсетата, накрая все пак резултата да е положителен  Hug

# 28
  • Мнения: 2 381
Това си помислих, но как са разбрали, че 20 мм фоликул търпи обратно развитие. Хормоните ли показват това? Или фоликула е бил по- голям и е намалил размера си? (не ми се смейте само Embarassed)

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
pkoprinkova, стискам палци за теб! Дано ти се усмихне щастието  ylinfant!!!

Общи условия

Активация на акаунт