Да чакам ли още

  • 10 520
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Лампичките никога не светят без причина. Дори и когато не можеш ясно да я формулираш.

# 31
  • Мнения: X
Кажи му, че в събота ще отидеш с твоето дете в неговия град да се запознаеш с неговото дете и той с твоето.
Мотае те, ти си влюбена, но не и заслепена, ще намериш истината.

Влюбена съм да,но не искам да ме лъже,усеща се че има нещо,като ми приказва дори съм му казвала къде си завършил актьорско майсторство,стоя и го гледам до къде ще стигне.Опитвам се да разбера някой неща,за сега всички ми казват че е сам,жена му я няма.Не е искрен с мен и го усещам.А само как ми приказва,любов като в приказките,за първи път му се случвало такова нещо,нямал е такива силно чувства към никоя друга.Толкова силно съм му въздействала за всичко,не знаел какво прави ,не може да се концентрира за нищо,само за мен мислел..Казва ми че аз съм му била истинската любов 😂

# 32
  • София
  • Мнения: 17 285
Те точно тия дето най-сладко приказват, най-много лъжат Simple Smile

# 33
  • Мнения: X
Приказките са без значение. Такива сладкодумни под път и над път. Гледат се действията. Не ти стиска да го притиснеш, ще си карате така... докато се върне жена му от чужбина. С която е разведен, а може би не е. Сламен вдовец - пратил жена си да аргатува, а той до скоро бил свободен и запълнил времето с кръшкане.

P.S. Няма ли едно документче, което се дава от съда при развод? То пък голям зор да докажеш женен ли си или разведен.

Последна редакция: вт, 17 юли 2018, 16:02 от Анонимен

# 34
  • Мнения: 2 760
Загрижен баща, който оставя дванадесетгодишно дете самичко през нощта и отива в друг град при гаджето си??? Айде, бе. Или някой/някоя стои при това дете нощем, или татето хич не го е грижа.

# 35
  • Мнения: X
Загрижен баща, който оставя дванадесетгодишно дете самичко през нощта и отива в друг град при гаджето си??? Айде, бе. Или някой/някоя стои при това дете нощем, или татето хич не го е грижа.
Никога не го е оставял сам през ноща,когато е идвал за повече време , винаги е бил с някой ,но не и само..

# 36
  • Мнения: 1 544
На въпроси за бившата му не знаеше какво да каже,бил е хем женен,хем разведен с нея и уж заради детето се виждали,и че тя не е при него.

Питах го много пъти за бившата му,даде ми да разбера че живее сам с детето си,нея я няма,било му трудно и т.н .


Мотае те яко. Това, че може да не живее в момента с нея (ако изобщо е така), не значи, че е разведен.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 285
Хем няма кой да го гледа ; хем го оставя само (ти така каза няколко пъти); сега пък го оставя на някой за през нощта. Е, аз това те питам, кой е този някой?

# 38
  • София
  • Мнения: 13 173
Кой остава да спи при детето, когато той идва при теб с преспиване в хотел?

# 39
  • Мнения: 922
Значи мотаете по стандартен начин.
Отиди до неговия град щом е на 20 мин. и му се обади да се видите веднага, ако трябва да отидеш и до работата му. Ако те увърта или мотае, значи те лъже. Така ще разбереш. Не виждам причина двама разведени и свободни хора да не запознаят децата си, да се съберат. Тъкмо на твоя любим ще му е по-леко, няма да е разкъсан от работа, дете и път.
Манипулирате с това, да не искаш, да не настояваш за да си траеш, за да не искаш и да се примиряваш със ситуацията.
Пробвай го, блъфирай го, притисни го до стената. Отиди до града му и поискай да отидеш до бизнеса му (работата му) !

# 40
  • Мнения: 456
Обичащият мъж е честен. Той говори с очите, друго не му е нужно. Жената, желаеща да бъде обичана търси любовта. Тя може да разчете погледа на всеки мъж, с когото се разминава по улицата. Когато мъжкият глас трепери по телефона, това означава, че той приема жената със страхопочитание – като единствената на света.
Ако господинът те отсвирва с изрази: „сега не му е времето за тези мисли“ и др. подобни, то той не е за теб. Ако искаш интимни сношения бъди с него, но ако искаш обич – търси, не преставай да го правиш.

# 41
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Victoria, този мъж крие нещо. От собствен опит знам, че един мъж, ако крие нещо, то това нещо е жена. Разбери по-бързо, какво се случва, за да страдаш по-малко.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 956
Мисля, че има жена. Женен , разведен ... няма значение - има жена. Децата не ги дават набащите. Имах някога едно гадже, той се бил вихрил ИЗ сайтовете за запознанства. Не беше разведен и му идваше детето на гости. Ревеше на всички горкия. Колко му било трудно, детето дрън дрън ... майката какъв евтин човек е... пък те ... си били женени... ама уж в развод. Мъка мъкааа

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Дори да не крие жена, дългосрочно не прави планове за вас. Ако имаше такива за 6 месеца щеше да те запознае със сина си, щеше да търси друга "заедност" извън леглото. Може да  не е убеден, че иска се ангажира с теб в същинска, пълноценна връзка, защото освен да получава /секс/, трябва и да дава  - повече внимание, грижа и тн. Ти си му удобна, има страст, тръпка, няма отговорности, какво повече да иска?! Чакаш го, приемаш, разбираш, а той?! Въпросът е ТИ какво искаш и получаваш от тези отношения. Отговори си на тези въпроси.

# 44
  • София
  • Мнения: 10 825
Още един силно-женен лъжльо, който го е натиснал втория пубертет и си е намерил "шаранче" да си самодоказва че все още го бива

Общи условия

Активация на акаунт