Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Синът ми на 14 г изкара много тежка варицела и се сдоби със себореен дерматит.За четири години обиколихме всички налични дерматолози в града,да не ви казвам що пари сме дали за мазила и шампоани-всички действащи за около 2 седмици и всичко започва отначало.Имаше огромни плаки по скалпа,по челото,по носа и зад ушите.Абе нещо страшно чак се плашех на моменти.Съвсем случайна жена в аптеката ми каза да пробвам с нистатин.Счуках 4 хапчета сложих ги в малко крем бочко /тя ми каза в някакъв бебешки крем/ и понеже стана много гъсто прибавих бадемово масло.Само след две намазвания лицето му се изчисти,за три месеца още само веднъж ми се наложи да го мажа на едната вежда.И косата си слива след като се измие със счукан нистатин разтворен във вода.Много съм доволна от резултата,лицето му е чисто ,дано не се активира отново

# 16
Моля името на Лекаря и адреса ако може.Благодаря

# 17
Синът ми на 14 г изкара много тежка варицела и се сдоби със себореен дерматит.За четири години обиколихме всички налични дерматолози в града,да не ви казвам що пари сме дали за мазила и шампоани-всички действащи за около 2 седмици и всичко започва отначало.Имаше огромни плаки по скалпа,по челото,по носа и зад ушите.Абе нещо страшно чак се плашех на моменти.Съвсем случайна жена в аптеката ми каза да пробвам с нистатин.Счуках 4 хапчета сложих ги в малко крем бочко /тя ми каза в някакъв бебешки крем/ и понеже стана много гъсто прибавих бадемово масло.Само след две намазвания лицето му се изчисти,за три месеца още само веднъж ми се наложи да го мажа на едната вежда.И косата си слива след като се измие със счукан нистатин разтворен във вода.Много съм доволна от резултата,лицето му е чисто ,дано не се активира отново

Здравейте... Писах ви на лично, мога ли да получа отговор, благодаря

# 18
Чух за два варианта, които действали добре за себореен дерматит на лицето- спирт" анти Мико ацид"( само върху засегнатите участъци няколко намазвания) и масло от чаено дърво( което е специално за употреба върху кожата), някой пробвал ли е и имате ли мнение по въпроса?

# 19
Може ли информация за лекарствата?

Здравейте,искам да ви споделя моята дълга борба с тази ужасна болест!Преди 5-6 години почнаха да се проявяват леки симптоми като мънички люспи по лицето и скалпа,но го отдадох на различните козметични продукти,които ползвам.С времето леките симптоми вече не бяха толкова леки,особено след употребата на алкохол дори и в много малки количества,стана непоносимо състоянието.След,което реших да потърся дерматолог.Поставиха ми диагноза себореен дерматит (нелечим) при което аз направо премалях,лекарите в кожния диспансер в град Пловдив ми казаха,че ще се проявява до живот.Използвала съм почти всички продукти,които има на пазара без особен успех,след две години неуспешно лечение,и адски мъки реших да потърся частен дерматолог март месец тази година.Дерматоложката ми обясни ,че лекарствата,с които са ме лекували са подтискали гъбичката,но не да я лекуват,точните и думи бяха :"те я хранят  и за това не те сърби известно време ,на нас целта ни е да я изкореним".И започнахме 6 месечно лечение.Най важното,което ми каза ,че трябва да се изчисти организма отвътре на клетъчно ниво,за това ми предписа пробиотик панда естествено и мазила,но понеже за 6 месеца ги сменяме постоянно да не стана резистентна не мога в момента да цитирам марки ,към днешна дата се чувствам отлично,няма го гадния сърбеж,няма нищо ,ако някой се интересува ще напиша като отворя шкафчето с мазилата всички подробно,и също така името на лекарката ,която за мен стана спасител.Иска се търпение и всичко се постига . Поздрави 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт