на каква възраст бебето ви започна да "гу-ка "?

  • 1 673
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 089
петра изобщо не гука. а започна 8-я месец. но пък пищи - от удоволствие, за сън, за храна - има специфичен писък за всеко нещо. и е много подвижна. казват, че децата, които са заети да се движат, сиреч, опитват се да се тряснат някъде Simple Smile, "проговаряли" по-бавно. поне се надявам да е това...

# 16
  • Мнения: 8 917
от 2-я си гука....и пее - досега Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 362
Ми скоро каза "Ауу" ,но съм забелязала ,че не е традиционното "Гууу" при нас наподобява "Бууу"  newsm78  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 660
Шашнах се когато дребното онзи ден / мисля , че беше 15-тия !!!/ на мое обръщение към него / нещо от рода на " бебенце--ее--е--е " / ми отговори с аг-ъъъ !!! Видя ми се страшно рано , защото баткото започна в началото на 2-ия месец . Таткото дори не ми повярва , докато не започна и на него да му го произнася и сега всеки , който му заговори бива " възнаграден " с този сладък гърлен звук .

# 19
  • София
  • Мнения: 3 390
Беше на месец и половина като започна да казва агуу! Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 830
Фурор, ами вие сте втори месец какво се учудваш. Педи казал втори, вие сте направили един започнали сте втори. Развивате се чудесно. Браво, все така да сте.

# 21
  • Мнения: 4 621
В началото на втория месец почна да вика агуу Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 288
беше горе долу на вашата възръст когато се появиха рядки и единични гу-канки Wink
Peace

# 23
  • Мнения: 5 026
 Моят Бужи започна да гука към края на 1 месец.

# 24
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
започна на около месец и половина.гукаше само седмица и после започна да пищи,та до преди седмица две а сега вече бабосваме/за радост на бабите Laughing/

# 25
  • Мнения: 64
На 20-ия ден каза агуу, докато й сменях памперса.

# 26
  • Мнения: 1 146
Яна пък казва ГА - като врана е  Joy

# 27
  • Мнения: 1 559
   Малко след като навърши месец, преди това само "га"- кваше като е недоволен Grinning Вие вече сте си втори месец - навършили сте първия, карате втори. Много добре се развивате Grinning

# 28
  • Мнения: 3 760
На 5-6 седмици взе да гука, но после й писна. Сега почти не бърбори  Cry

# 29
  • Мнения: 2 663
Константин беше на месец и малко ,когато вече си гукаше.

Общи условия

Активация на акаунт