Редно ли е според вас?

  • 17 941
  • 161
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 28 868
Няма да му дам пари в плик,абсурд!
Аз ще си му взема колело ,надявам се после да не стане като с надуваемия замък...


Много ли са ти близки?
Какъв е този подарък - колело?!? Да дойдеш и на нашия РД тогава.....Trollface /шегичка/

# 61
  • Мнения: 3 076
Е плик и за бабата вече ми е съвсем прекалено.......

# 62
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Много ли са ти близки?
Какъв е този подарък - колело?!? Да дойдеш и на нашия РД тогава.....Trollface /шегичка/
Да направим списък Mr. Green
Колело даже от сестра ми не очаквам.

# 63
  • Мнения: 5 047
Много ли са ти близки?
Какъв е този подарък - колело?!? Да дойдеш и на нашия РД тогава.....Trollface /шегичка/
Да направим списък Mr. Green
Колело даже от сестра ми не очаквам.
Горе долу колкото наудваемия замък ,който след като го подарих получих намръщена физиономия и упрек-"да беше попитала,можеше друго да вземеш"
Не мога да ви опиша колко тъпо се почувствах,но пък детенцето се радва много,това е най-важното! Simple Smile

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Ами очаквай същата физиономия и за колелото. Гаранция.

# 65
  • София
  • Мнения: 12 653
Вервам, аз не бих пазила това приятелство.

Защо?
Тя е така само с подаръците,иначе не е толкова претенциозна,даже напротив,в повечето случаи няма мнение или не знае какво иска.
Просто е на максимата-по-добре нищо,отколкото някой ненужен боклук.А пък аз съм просто по-различна,аз се радвам на жеста,на вниманието,че някой се е сетил,дори да го прибера в шкафа после.Гледам да разбирам и другата гледна точка,ама точно пък за детски подаръци....

Не заради претенциите толкова, колкото заради емоциите, които ти носи. Щом цяла година ти "пили" за един надуваем замък. Сигурна съм, че тази година ще има претенции относно избраната от теб марка, цвят и т.н. на колелото.

# 66
  • Мнения: 3 542
Значи, колкото и да ми е близка някоя приятелка, ако вземе да ми се  муси на подарък или пък да иска скъпи такива, ще е "Чао".
А като получи замъка благодари ли ти? Хем е хубав подарък, хем не е много евтин, та затова питам.

# 67
  • Мнения: 71
Pina, защо пък за сватба това да е проява на лош вкус?!
Защото е проява на лош вкус да изискваш подарък, че и писмено. Ако те питат какво искаш ОК, кажи, че предпочиташ пари. Ама да го напишеш в поканата, извинявай много! Супер, супер грозно. Подаръкът затова е подарък, защото е дар от подаряващия. Не е такса вход или нещо подобно, че да си го изискваш, че и да определяш какъв да бъде.

Е, глупости сега. Какво значи да изискваш подарък? Ти без нищо ли ходиш на сватба? Пари или подарък ти трябва да занесеш нещо. Не виждам лошо ако си улеснен. Това се прави в 90% от случеите и не виждам нищо нередно. Това никога не ме е шокирало.

# 68
  • Мнения: 3 076
Защо си го причиняваш? Ти се стараеш да и угодиш на нея , но на вечно недоволен човек угода няма.
Тази година ще купиш колело,  а догодина..



# 69
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не, не ходя без подарък. Колко пъти да повторя едно и също? ГРОЗНО Е в покана, с която каниш някой да сподели мига ти да НАТЪРТВАШ, че без подарък, и то паричен е НЕЖЕЛАН. ГРОЗНО Е!!!! Ако някой иска да бъде улеснен - пита и го улесняват. Да ме улесняват предварително ми е грозно, глупаво и просташко. И го пиша за последен път, щото ми писна. Който разбрал - разбрал. Който не - толкоз по-зле.

# 70
  • Мнения: 71
Не, не ходя без подарък. Колко пъти да повторя едно и също? ГРОЗНО Е в покана, с която каниш някой да сподели мига ти да НАТЪРТВАШ, че без подарък, и то паричен е НЕЖЕЛАН. ГРОЗНО Е!!!! И го пиша за последен път, щото ми писна. Който разбрал - разбрал. Който не - толкоз по-зле.

Това е прието вече сред хората, сред сватбените агенции и къде ли. Но няма нищо лошо да живеете във времетона соца щом желаете. Въпрос на избор.
Но ако някой приема това улеснение за "или пари, или не идвай" значи е много зле.

# 71
  • Мнения: 11 253
То на 5 ако не може детето да получи подаръци, какво ще е на 12, когато с облекчение мяташ пари?

Според мен, майката обсебва празника на детето. Пука му на него за играта и яденето - всеки ден яде и играе. Виж обаче ПОДАРЪЦИТЕЕЕ  bowuu

# 72
  • Мнения: 5 047
Значи, колкото и да ми е близка някоя приятелка, ако вземе да ми се  муси на подарък или пък да иска скъпи такива, ще е "Чао".
А като получи замъка благодари ли ти? Хем е хубав подарък, хем не е много евтин, та затова питам.

Не,написах го ,намръщи се,почна да мрънка нещо и когато я попитах какво и е,каза:"защо изобщо взимаш нещо,можеше да попиташ поне и да вземеш нещо друго"
Тогава много зле се скарахме,обясних и ,че това е подарък,че не и купувам на нея нещо,че човек като получи подарък просто благодари ,а ако иска после го изхвърля,щом толкова не му харесва.

И аз съм сигурна,че ще мрънка за колелото и няма да и хареса,но почва вече да не ми пука.Познавам достатъчно добре детенцето и на мен ми е важно то да е щастливо,защото го обичам като свое.Сестричката му също Simple Smile Пък майката да се оправя Stuck Out Tongue

# 73
  • Мнения: 11 253
Не, не ходя без подарък. Колко пъти да повторя едно и също? ГРОЗНО Е в покана, с която каниш някой да сподели мига ти да НАТЪРТВАШ, че без подарък, и то паричен е НЕЖЕЛАН. ГРОЗНО Е!!!! И го пиша за последен път, щото ми писна. Който разбрал - разбрал. Който не - толкоз по-зле.

Това е прието вече сред хората, сред сватбените агенции и къде ли. Но няма нищо лошо да живеете във времетона соца щом желаете. Въпрос на избор.

Брех, че и соца намеси  Crazy Само тогава ли бяхме кЮлтурни?
Не сравнявай рожден ден на дете и сватба.

# 74
  • Мнения: 71
Дорис, ако се върнеш 2 страници назад ще видиш, че не аз го сравнявам рд и сватба. И точно аз казах да не се сравняват, но след 2 страници хората губят нишката и пише всеки разбрал-неразбрал.

Общи условия

Активация на акаунт