6 г.с. и два дни, а нещо кафеникаво се появи:(

  • 2 965
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 309
При мен точно в този период имаше такова течение.Казват ,че било нормално.Ако съм на твое място изобщо няма да чакам сряда.Извени ме,но би било безотговорно след всичко това,което си преживяла...

# 31
  • Мнения: 348
Аз през първите 7-8 седмици редовно си получавах кафеникаво течение, поне по веднъж на седмица. Слагах си по една свещичка Папаверин, дори не съм лежала и един ден и отшумя. Нямаше как да се прегледам, защото тук на леко кървене в началото му обръщат внимание само ако е спонтанен аборт. С малко повечко спокойствие и късмет нещата сами отшумяха - дано и при теб да стане така  Peace

# 32
  • Мнения: 348
Ако съм на твое място изобщо няма да чакам сряда.Извени ме,но би било безотговорно след всичко това,което си преживяла...


 Peace и с това съм съгласна

# 33
  • Мнения: 667
Вземи си болнични. Няма незаменими хора. Не страдай от излишни скрупули. Сега имаш една важна задача - да износиш твоето бебче. И се консултирай на всяка цена с доктора.
Желая ти леко бременеене. И едно прекрасно бебе.

# 34
  • Мнения: 3 405
Какво стана, Мими, ходи ли на преглед?
Не съм давала мнение по темата, но я прочетох и се надявам всичко да е наред Hug

# 35
  • Мнения: 242
Аз имах също кафеникаво зацапване в 6 г.с. Отидох на лекар, видя се че ембриончето си е на място и лекаря каза че може би е от инплантирането, но за всеки случай ми изписа Дустафон и Утрогестан.
Дано и при теб всичко е наред!  Praynig

# 36
  • Мнения: 1 029
Аз също смятам, че трябва задължително да отидеш на лекар. Дано вече да си го направила и скоро да пишеш какво е станало. При мен също се появи такова кървене в 5-6 г.с и първоначално не предприех нищо, но мъжът ми като разбра ми се накара и веднага ме отведе в болницата. Там ме прегледаха и веднага ме приеха за задържане, лежах 2 седмици и бях на хапчета и инжекции. Така и не разбрах точно каква е била причината, но слава Богу всичко отшумя след време. Надявам се и при теб всичко да е наред.  Praynig Стискам палци!

# 37
  • Мнения: 1 146
Мими  bouquet, чакаме новини Grinning
Дано са добри  Praynig

# 38
  • Мнения: 451
i az prokurvih po tova vreme, pih 2 mes utrogestan i tova beshe.moito daje ne beshe kafenikavo a napravo cherveno, no postepenno otshumia. sega sum v 19 g.s. i niamam nikakvi problemi. nai dobre e da otidesh na lekar i ne se pritesniavai ima mnogo takiva sluchai. za rasteja sushto ne go misli i ne cheti mnogo knigi zashtoto samo shte se poburkash. uspeh

# 39
  • Мнения: 172
Какво стана, Мими, ходи ли на преглед?
Не съм давала мнение по темата, но я прочетох и се надявам всичко да е наред Hug

Здравейте!!! Cry Cry Cry
Няма сърдечна дейност, почнах да кървя, още един преглед днес ще мина за да установят най лошото, понеже се установява минимум от двама лекари, не е пораснал плодния сак  изобщо за цели зве седмици, дадох тази сутрин кръв за изследвания, сигурно ще ми правят абразио/кюретаж/ и ще изледват генетично самият емрион Cry Cry
Явно трябва да се преборя и стова, единственото което ми дава надежда е че за толкова години поне се получи бременост, понеже не можеха да установят причините защо не се получава, ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ, БЛАГОДАРЯ ВИ!

# 40
  • Мнения: 1 840
О, мило момиче, ужасно съжалявам! Не унивай и не губи надежда, пак ще забременееш и дано тогава всичко да мине добре! Горещо те прегръщам!

# 41
  • Мнения: 5 391
Не губи надежда,знам колко боли, особено когато си чакала толкова дълго. Аз също съм имала една неуспешна бременност, завършила по сходен начин в първите седмици.Бях се отчаяла, но една лекарка, при която бях отишла по-скоро за морална подкрепа, отколкото на преглед ми каза, че щом една матка е забременяла веднъж-ще забременее и втори път Peace

# 42
  • Мнения: 191
Много съжалявам мила знам какво ти е, аз също загубих едно ембрионче точно по този начин Sad
Знам, че сега каквото и да ти кажа няма да има много смисъл, но с времето ще го преодолееш!И на мен ми се струваше, че нищо не е в състояние да ме извади от отчаянието и болката, но скоро ще се възстановиш всичко ще се оправи и ще си направите друго бебе убедена съм и всичко ще е наред Hug 

# 43
  • Мнения: 1 210
Много съжалявам за случилото се. Друго не мога да кажа. Tired Face

# 44
  • Мнения: 1 277
Много съжалявам за случилото се Cry .

Общи условия

Активация на акаунт