Предсватбени вълнения ....

  • 2 582
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Наслаждавай се  на всеки миг, дори и на притеснението! Peace

 и ще чакаме снимки! Hug

# 16
  • Мнения: 1 202
Не се притеснявай а се радвай на всеки миг от това щастие!
После ще разказваш как е минало радостното събитие! married
И снимки непременно! smile3509

# 17
  • Мнения: 451
Нормално е не се притеснявай !
Всичко минава и заминава и само хубавия спомен от сватбения ден остава Simple Smile

# 18
  • Мнения: 147
          Предсватбените притеснения са нещо нормално  Simple Smile. И аз ги изживях скоро - през октомври 2005 г. Сгодихме се с бъдещия ми съпруг на Нова година, но все не намирахме време да определим дата за сватбата. В септември решихме да не чакаме повече и .... си харесахме дата за след 1 месец! Сами организирахме всичко. Бях много притеснена да не забравим нещо важно в бързината, не можех да спя нормално, нямах апетит..... Laughing Но на самия ден бях много спокойна и се насладихме заедно със съпруга ми на хубавия празник Grinning
          Желая ти незабравим сватбен ден!   bouquet

# 19
  • Мнения: 806
Аз също мисля че е нещо нормално.На нас сватбата ни е септември,но май и аз не съм от най спокоините ooooh! newsm78 Mr. Green
На всички бъдещи булки-желая една незабравимо хубава сватба и щастлив семеен живот Heart Eyes Grinning Heart Eyes

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 35 950
Нормално е да изпитваш такива смесени чувства.
Просто се отпусни и не му мисли много-много. Наслаждавай се на мига.
Пожелавам ти много щастие!

# 22
  • Мнения: 2 723
Може и да е нормално, ама аз лично не съм изпитвала такива чувства (и двата пъти).
Бях толкова заета с организация и подробности, че нямах време за размисли.
Вълнувах се, ама чак пък топка в корема... знам ли може би пък аз съм някакво дърво Thinking

# 23
  • Мнения: 1 065
когато прочета подобен притеснен постинг и на мен ми се свива стомаха  Grinning. остава ни малко повече от месец и притесненията ми са от друго естество- както е видно от лентичката ми отдавна живеем заедно.
ще се присъединя към пожеланията на другите- насладете се!

# 24
  • Мнения: 6 618
ха-ха моята сватба ми мина като на сън слава богу -прекрасен сън.Всичко си организирах и избирах сама като същевременно и работех роклята поръчана два месеца преди дата стана един ден преди нея.Сладки вълнения ...искам пак! Hug
На всички бъдещи булки да се чувстват специални красиви и много щастливи през сватбения си ден!  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 111
Верити, как няма да ти "кове" под лъжичката. Нали после цял живот все омъжена ще бъдеш Wink

Общи условия

Активация на акаунт