Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 41

  • 34 073
  • 756
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 891
ЗдравейтИ, голямо обикаляне беше днес, а откакто се върнахме почти 3 часа права стоях- да готвя пиУешко, салати правих, мих (ама който снощи скри чиниите във фурната....)
Менюто:
з- банан и кафенцИ
о- фпх, 5 супертънки резенчета салам, пилешко бутче, салата зеле и чери домати
в- шопска салата и таратор....който беше почти айрян
А писах до късно, защото и без това в леглото само се въртях, викам поне да съм полезна InnocentInnocentInnocent Толкова е хубаво да има групичка за 90дд, да си даваме съвети, да се подкрепяме.....напомня ми за "старите времена"...
Вангоби, браво за решението, почини си сега и после нека новото е такова каквото искаш! Малката расте, добре е.
Инджи, много хубаво момче си имаш, Що си го крила досега...? Нека е успешен в професията, а и във всичко друго! Аз защо си мислех, че е лекар, и по-точно пластичен хирург? Тамън си виках, че се уредихмИ всички от темата......Yum
Сиси, а децата къде ги бяхте оставили? И не отговори за братчето.... Innocent
Мамекс, ми много лесно ако е само наспиването.....ТМ взима дечицата и те оставят да се наспиш! Като искат да си все усмихната Innocent

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 20:28 от dolce miele

# 676
  • Мнения: X
И на мен ми пада мн косата, пиши после Вангобче, дали има ефект.

Долче, майка гледа децата.
Ааа стига с тия братчета, ако се навия някога (след 100г) предпочитам женско, барбита да купувам. 😆
И аз ви се радвам на започналите 90дд. Успех! 🤗

Бела, искам снимчица и аз!

Лека банда, тук има страхотен вятър, кеф! 😍

# 677
  • Мнения: 27 891
За косопада, а и за по-малко бели косми майка ми си втрива у...а, стои около половин час и после изплаква. Има ефект при нея, повече тъмна коса и расте и спира косопада, обаче явно при мен не са чак толкова зле нещата, още не съм пробвала... Innocent
Сиси, то Барбита, ама.....ако го знаеш моето как рита топка и играе с клони.....а и на моменти как ги тормози куклите....ММ все вика, че е момиче и момче две в едно! Иначе си се конти, гримове, лакове, рокли, поли, бижута....а сега се разхожда вкъщи с токчета и много се кефи, много важничи.... SmileSmile А най-новото и занимание е да си осиновява охлювчета, от онези белите мъници, вкъщи ги слага в кутия, "храни ги" със зърна грозде и мащерка, вода им дава.....ама дали са живи кой знае.... Rolling Eyes

# 678
  • USA
  • Мнения: 2 165
Инджи, страхотен синеок младеж си имаш, пък и пилот❤ Ако не знаех, че е зает, щях да се кандидатирам за сватя😁
После ще ви чета по-подробно
❤❤❤

# 679
  • Мнения: 2 844
Благодаря ви още веднъж за прекрасните думи, страхотни сте всички  Heart Eyes  Heart Eyes
Долче  Heart Eyes племеницата ми е пластичен хирург, а приятелката на моят син учи китайска медицина  Heart Eyes
Белла  Heart Eyes искам и аз да те видя  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Хванала съм се да готвя и за утре, че се каним да ходим на плаж  Sunglasses
Прекрасна вечер, вън щурчетата свирят, седнала съм под асмата, кеф  Sunglasses
Лека и мека , бандичка любима  Heart Eyes Simple Smile

# 680
  • Русе
  • Мнения: 4 776
Привет, бандичка Simple Smile
У дома съм си.
Видях, че Гени и Деми са се появили. Вангобчето отново е тук Hug
Инджи, чуден младеж си имаш Hug
Мамексче, усмихни се Hug
Иринитко, я дай тези за ръце Wink дали вече не ми ги дава веднъж  newsm78 ама сега съм нахъсана, че всяка сутрин правих гимнастика, само дето ми няма басейнааааа Cry
Сис, не чакй до 100 години, най-много 1  Flutter
Долче, радвай ѝ се на хубавицата, че и рита топка Hug
На всички много  Hug Hug Hug

# 681
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
   Привет от мен и сецнатия ми кръст 😩. Как стана, не разбрах, предполагам, че е от жегите,  спането голи и течението 😟😟😟.
   Днес сутринта в 8 бях сготвила и с малчо в басейна. После имах 15 минути в джакузито, с ударни и силни струи в поясната област, но и това не помага. Сега ще обядвам, ей това:



    Вчера сутринта бяхме в парка от 7.40 до 10.00. Забравихме новата топка на малчо от България. В 3.30 тръгваме с него за библиотеката и се сещаме. Реших да отидем до парка (публичен, на централно място, много посещаван) и да проверим. Топката БЕШЕ ТАМ 😊,чакаща си собственика самичка;  той се спусна да си я вземе и едно дете го пита негова ли е. Нашия си я гушна и вика ДА. Онова дете му се извинява, че е играло с нея без разрешение преди това. И други дечица дойдоха да “ си признаят”, че са играли с нея. 😝😝😝 Разбирате ме какво казвам, нали? Дай Боже и у нас такива случки да се случват.
   Ничия, тук ако няма проблеми с институциите, не те търсят и не се обаждат. Това, че никой още не ме потърсил или звъннал, е добър знак, надявам се.
    Танче, нудулсите от елда въобще нямат гадния вкус на някои сортове елда, пак ще си направя.
    Инджи, страхотно излъчване има този нлафеж, на кой ли се е метнал 😘? А взел ли е и твоите тръпчинки?
    Скай, 🤗🤗🤗.
    Мимко, тез бутчета ме оплюнчиха, добре, че имам телешко за вечеря. 😘
    Емка, лека отпуска. 🤗
    Бандичка, гладна съъъъм, нападаааааам. 🍳🍳🥗🥗🍅

# 682
  • Мнения: 29 158
Прибрах се от РД!
Имаше торта, не съм яла, аз торта не ям!
Менюто бетон
З фреш
ВЗ смокини
О две бутчета с тиквички,/Занатка, да тиквички са/, морков, чесън, копър и доматка, салата краставици и ФПХ
В същото, но с едно бутче и без хляб
Толкова е хубаво да си отпуск! Слушах Стефан Вълдобрев тази вечер "с бели маратонки и изтъркани джинси"! Wink
Лягам, уморена съм но доволна! Simple Smile
От дупки вадим всичко, както е казала Иринита, затова, идвайте! Hug
Ирчооо, чак ми се приядоха яйца! bouquet

# 683
  • Мнения: 27 891
Аз да си задам пак въпросчето за соевия протеин (изолат)- за ден варива или протеини, 90% протеин е...?
Кой каза за домашната заквасена сметана.....тъй като Иринита беше казала, че цената от три лева е намалена, а има и редовна някъде под 4 лева, аз реших, че я има постоянно в асортимента.... Нищо, поне да знам да не търся в Л за нея Innocent

# 684
  • Мнения: X
Според мен е за ден протеини.
Обаче нз дали е вкусно и полезно, по - добре си хапни месце.

Ир, да минава кръста.😘

Мими, снощи и в Созопол пя Ст.Вълдобрев.

Деско 🤗🤗

# 685
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749

Имаше торта, не съм яла, аз торта не ям!

   
     Аз пък ям, ама нямаааааа, само на картинка  Crossing Arms.

             

   Сис, мерси! Вие още ли сте младоженци?  Wink

# 686
  • Мнения: 27 891
Ир, френска селска торта изглежда на снимката, но без сладко от боровинки....моята беше С и дъщеричката каза, че това била най-вкусната торта, както и брат ми всъщност. Запазила съм си едно парченце за сладката вечеря, странно, като знам, че си ме чака някак не ме изкушава.....
Междудругото, в магазините тук съм ужасна, на всяко нещо чета състава, дебна особено за палмови мазнини, за разни консерванти и добавки....И със съжаление установявам, че почти няма бисквити които да стават за ядене. Мен не ме изкушават особено, но не искам напълно да ограничавам детето, а и невинаги сама мога да правя.  Кренвиршите и шунката малката обича много, там също е голямо четене на етикети.....А бутилки с доматен сос (гъсто доматено пюре, не готов сос) които обичайно купувам за около 1 евро тук (БГ) са на космичната цена от 3 лева...То транспортни разходи, ама чак толкоз. Направо ми се струва, че в сравнение с миналата година има още повече "палмови" продукти...? Mask
Сис, за полезното уж е полезно, нали веганите така набавят протеини, за вкуса не знам, не съм опитала още. Мислех като добавка да го използвам към варивата, нали може да се смесват варива.....и да ми притъпява желанието за прясно мляко. Rolling Eyes

# 687
  • София
  • Мнения: 2 009
Добро утро bouquet
Ир, радвам се, че е наред всичко. Впечатлена съм от децата. Браво на родителите. Ние си бяхме забравили раничката и ни чакаше . Все още има надежда  Heart Eyes
Дано имате прекрасна събота  Hug

# 688
  • София
  • Мнения: 4 145
Добро утро,
Ир,  Heart Eyes дано минава бързо кръста, а за дечицата и топката съм възхитена Hug
ДесиHeart Eyes Heart Eyes релаксирай  Hug
МимиHug Hug представяш ли си и дебела и без коса Joy да съм.
Долчеbouquet това за у...та съм го чувала, но май от малко дете трябва да е  newsm78 ще пробвам първо с това пък после ще го мисля.
СисHug ще споделя  Hug Hug
БелаHug и аз искам снимка  Hug Hug
Днес не съм се мерила, ще е след плодовия. Започвам днес с нектарини и стягам багажа, че отиваме при свсеки. Там ще видя днес каква ще я къдря, но няма начин да няма нещо режимно.
Прекрасен ден, бандичка любима  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 29 158
Добро утро!
Отивам на фреш, днес няма да се къпя, защото има облаци!
Вангоби ще ти кажа една маска за която ще ме благославяш! Загряваш зехтин, мажеш косата, стоиш половин час и миеш! Става лъскава, гъста и жива! bouquet И още един съвет, колкото по малко помади по касата, толкова по добре.....ни балсами, ни пяни, ни вакси, ни гелове....! След изкъпване може "погалване" с арганово масло, но качествено, примерно като на Нюкс! Heart Eyes
Сис, явно обикаля по морето! Wink
Меню днес
Фреш
ВЗ диня
О ще правя май леща
В не е ясна  chef

Общи условия

Активация на акаунт