Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 41

  • 34 003
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28 487
Зачезна Мими потопена у инглиша, таз жена сърце няма....123453245678943 упражненияяяяя newsm45
Деми, честит имен ден, бъди здрава, щастлива, успешна и удовлетворена от живота!

# 76
  • Мнения: 1 617
Деми, да си здрава и честита! Щурава, забавна, с пламъче в очите! Много късмет и радост!  bouquet Hug Весел празник!  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 347
Деми честит имен ден сладурке!!!Щура и обичана да си HugKissing Heart!
Сис вчера не беше такава жега като днес,перфектно беше!

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 16:46 от Мамекс

# 78
  • Мнения: 2 084
Голямо затишие тук ! Ядете ли ? Давайте по някой отчет, че и Другарката липсва. Grinning
Моето беше : З - кафе с мляко и 1 ПФХ с извара и пил.филе, О - салата Цезар, В - диня и бира

# 79
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Привет от Русе Simple Smile
Ничия, Курдов, Сис, благодаря ви Hug
Деми, да си жива, здрава, все такава щура сладурана и мноооого щастлива!
Мамексито, Дюраселчетата презаредиха ли вече Wink
Тези дни понаблегнах на морски деликатеси и салати, но ... имаше и малко Р освен Ф Grinning
Хубава вечер, слънчеви Hug

# 80
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
     Деми, честито да е името ти - поднасям ти саморъчно набрано букетче полски цветя.



    Днес си направихме екскурзия - видях се с рода, ковто не съм виждала от пет години; посетихме планинското селище,  в което прекарах първите си единадесет години. Показах на сина си истински гори и езера.
     Надвечер след дъжда изкачихме един паметник и се любувахме на залеза, а сега ви казвам “Наздраве” с един Облак и отивам да взема един душ.


Последна редакция: пн, 23 юли 2018, 08:27 от ir74

# 81
  • Мнения: 28 487
ИРРРРРРР, чудни сте! Hug
След два дни учене по инглиш госпожата днес беше много доволна....сега с чиста съвест си апнах сьомгичка със салата и половин чашка узаки! Мноу ми е добре и ич не ми се оди утре на тръстиката! Cry

Последна редакция: нд, 22 юли 2018, 22:19 от mimi.7299

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Седнах си и аз на Д-то, с изключение на времето, което прекарах легнала Mr. Green
 NaughtyБях на плаж!!!! hahaha
През времето, което не писах активно,бях дисциплинирана, с едно малко нарушение, което си изстрадах.
Петък вечер: - без обяд, вечеря - сьомга на тиган и салата
Събота:
З - кафе
О -  салата домати, краставици, чушки, лук, магданоз, авокадо и козе сирене
В - шопска салата, свинска пържола на скара и ...домашно пържени картофи, едно панирано сиренце със съвсем малкко сладко от боровинки.Бяхме на юбилей...и като смесих храната и като ми стана лошо Sick
По едно време ми размина и трябваше да изтропкам погълнатото...
Днес
З - кафе
О - същата салата и козе сирене
В - мишмаш

Д'митричеееее, Честита да си!
" Казват, че човек се ражда два пъти: веднъж когато изплаче и втори път - когато му дадат име. Някои индиански племена дават името на потомците си едва, когато проличи характерът им. Името е пожелание,но и отговорност."
Желая ти да осъществиш най-доброто от посланието на името си и да го свържеш с още куп благочестиви значения! Не случайно се казваш така, така да знаеш!!! Аз знам Wink Heart Eyes

Ирко, колко ми харесва как звучиш и как изглеждаш Heart Eyes Ванко, мамин, сладък малък мъж Hug

Друго не помня...
Бъдете добре, скъпи мои! Heart Eyes




# 83
  • Мнения: 1 617
Ирко, прекрасни сте!  Hug Hug Много, много ви се радвам!  Hug

# 84
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ирко, чудни сте HugHeart EyesHeart Eyes

# 85
  • USA
  • Мнения: 2 150
Ех, Ирка, колко е хубаво всичко- и вие с Ванко, и букетчето, и облака Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Деми, честит имен ден, щурачко весела Heart Eyes bouquet
Деси, голяма работа си, да знаеш! И аз се гордея с теб Heart Eyes
Двете бургаски хубавици и Мамексчето също ги видях, много сте сладки Heart Eyes

...

Последна редакция: пт, 03 авг 2018, 05:04 от SkyBlue

# 86
  • Мнения: 2 084
BlushHugHeart Eyes
Деси го е казала

# 87
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро, банда

ИРка ама много сте хубави, бе! - пу, пу дан` ви е уроки!

Тази сутрин, както обикновено, малкото се събуди в 4.30 - наспан, и готов за подвизи. А аз гледам на кръв и урина!
Така и така не спят, тръгнахме рано и за градина, и за ясла и вече съм в редакцията.

Днес до вечерта съм на вода и кафета, а вечерта смятам да хапна останалите парчета свински език и едно постно зеле, което жената сготви със свинска мас.

То аз съм си за бой. Нали не мога да отказвам и тази седмица поех да ходя на павилиона за скара от 20 до 23 часа. А в неделя от 10 до 22. Не за парите, просто не искам да оставям затворени врати след себе си. Така че, дупе да ми е яко.
Но пък от понеделник - релакс - на моретоооо, в Китен. То колко ще е релакс с тези две деца, но все пак....

СКАЙ  Какво ще учи твоето момче, нещо съм пропуснал.

ИРИНИТА Мамче, туй прилошаване ще да е било от авокадото- Хич не го понясям, не ми харесва под никаква форма Money

Приятен ден и успешна седмица на всички! Носете си чадърите, казват че щяло да има порой! дано не познаят!


# 88
  • Мнения: 2 844
Добро утро и прекрасна седмица ви пожелвам  Heart Eyes Бъдете щастливи и знайте, че след всяка затворена врата има нова отворена, но ако прекалено дълго се вглеждаш в затоворената, ще пропуснеш новата отворена врата  Sunglasses Sunglasses
Ир  Hug Heart Eyes звучиш прекрасно, направили сте си страхотна разходка, пропуснах ви със сладък Ванко  Heart Eyes Heart Eyes
Курдов  Hug Heart Eyes ти ако не си натоварен с повече отколкото можеш, не си ти - лека седмица приятелю  Hug
Мими  Hug Heart Eyes и аз трябва да записвам английски  Mr. Green
Скай Hug Heart Eyes много познато това с кожата и бъбрека  Mr. Green Mr. Green, дано скоро изберете стая.
Днес хапвам :З - кафе с кокосово и краве масло; О - броколи със сирена и пармезан;В - мусака с тикчивки;таратор.
Ваички много ви гушкам, много  Hug Hug Hug Hug

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет!
По повод моята "О.......а" валя като из ведро  Mr. Green
Явно времето ми дава сигнали, че трябва да се спра, да си взема книжката и да се излегна на дивачето. Twisted Evil

Курдов, не е от авокадото. Аз го ям във всякакъв вид, дори правих шоколад. А и то беше на следващия ден.
Стана ми тежко от смесването на храните.

Ще се включа после по-адекватно, че сега малко по задачки..

Общи условия

Активация на акаунт