Как тренирам - 22

  • 65 532
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Уфффф, много мразя пълни зали  Crossing Arms

Ветрена, ти в деня за кардио и корем кое правиш първо?

Още имам МТ на задното бедро и дупето от неделя. Днес ми е ден за кардио, надявам се да не ми се натоварят допълнително и да  мине до събота.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 08:53 от ani_d

# 571
  • Мнения: 1 545
Ветрена, ти в деня за кардио и корем кое правиш първо?

Първо правя кардиото - така ми е написано изрично в програмата.
Предполагам, логиката е, че с 40-45 минути бързо ходене под наклон коремът се стяга, загрява добре и леко се натоварва, което е чудесна подготовка за същинската работа с упражненията до "изцеждане".

# 572
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Ветрена, ти в деня за кардио и корем кое правиш първо?

Първо правя кардиото - така ми е написано изрично в програмата.
Предполагам, логиката е, че с 40-45 минути бързо ходене под наклон коремът се стяга, загрява добре и леко се натоварва, което е чудесна подготовка за същинската работа с упражненията до "изцеждане".
Точно така е и при мен, обаче аз винаги съм много уморена след 40мин бягане  Tired И после са ми зор пресите, ама каквото такова  Twisted Evil

# 573
  • Мнения: 10 012
Момичета, кардиото на Шон Т от Т25 е страхотно. Точно с абс насока е, а зарежда на макс, без да изцежда. Heart Но е за домашна обстановка.

Тичането го броя отделна тренировка.
Днес точно това ми е плана- Шон кардио+ корем.

# 574
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Момичета, кардиото на Шон Т от Т25 е страхотно. Точно с абс насока е, а зарежда на макс, без да изцежда. Heart Но е за домашна обстановка.

Тичането го броя отделна тренировка.
Днес точно това ми е плана- Шон кардио+ корем.
Дези, къде може да я видя тази тренировка?

# 575
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Отчитам се с 10 Мин крос , тренировки с дъмбели за ръце и рамо , и коремни преси 300 БР . На финала 30 Мин Вело . Поизпотих се , краката ме мързеше да тренирам , напоследък ги пренебрегвам и дупето също .... лошо ама ще трябва да ги почвам че губят форма Wink

# 576
  • Мнения: 10 012
Аni_d, или на първа страница в темата за тренировки в домашни условия, или в Пиратите.

# 577
  • Мнения: 1 231
Здравейте, момичета! Четох малко от темичката и ще помоля за съвет. От година и половина "тренирам" в къщи. По цял ден съм на стол пред компютър и реших, че доста се заседявам. Плюс това сложих малко мазнини на паласките и корема, от които няма оттърване. 52кг съм 158см. Правя почти всеки ден интензивно кардио 27мин-9км, 150 коремни, някакъв комплекс от нета, отскоро правя и планк х минута и половина. Но нищо от моите мазнинки не мърда. Затова започнах от няколко дни НВ-ВМД и си купик днес пудовка. Исках 10кг, но мъжа ми ме разубеди за 6кг. Искам да правя суингове с нея. Според вас малка ли е тежеста и къде бъркам в тренировките, че не дават резултати. За фитнес зала нямам време и нерви, затова предпочитам в къщи.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте, момичета! Четох малко от темичката и ще помоля за съвет. От година и половина "тренирам" в къщи. По цял ден съм на стол пред компютър и реших, че доста се заседявам. Плюс това сложих малко мазнини на паласките и корема, от които няма оттърване. 52кг съм 158см. Правя почти всеки ден интензивно кардио 27мин-9км, 150 коремни, някакъв комплекс от нета, отскоро правя и планк х минута и половина. Но нищо от моите мазнинки не мърда. Затова започнах от няколко дни НВ-ВМД и си купик днес пудовка. Исках 10кг, но мъжа ми ме разубеди за 6кг. Искам да правя суингове с нея. Според вас малка ли е тежеста и къде бъркам в тренировките, че не дават резултати. За фитнес зала нямам време и нерви, затова предпочитам в къщи.
Дай меню за няколко дни назад.
А за пудовката: аз правя суинг с 24 или с 32кг,без да съм много тренирана или мускулеста, даже напротив (че и 40 подминах)

# 579
  • Мнения: 1 231
Закуска - 1/2 домат, 1 яйце, 50гр сирене.
Обяд - пилешка или свинска пържола.
Вечеря - салата с пиле, втора вечер шопска салата със зехтин и свински пържоли, трета вечер свинско със зеле и салата. Горе-долу така ги редувам. От 5 дена.
Ще сменям значи пудовката. Но я взех от Лидъл, голямата е 10кг. Ще карам с нея известно време с повече повторения. Не искам мускули, просто да пооформя малко тук-там. На 40г съм вече, не е толкова лесно да изглеждам добре, като преди 10г 😟

# 580
  • София
  • Мнения: 1 047
Така де, оформянето е стягане на мускулите, това става с усилия, да ги караш да работят извън зоната ти на комфорт Wink Казваш, че седиш много - опитай  и да се движиш повече, освен тренировките, примерно 30 мин бързо ходене пеша сутрин и вечер.

# 581
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Здравейте, момичета! Четох малко от темичката и ще помоля за съвет. От година и половина "тренирам" в къщи. По цял ден съм на стол пред компютър и реших, че доста се заседявам. Плюс това сложих малко мазнини на паласките и корема, от които няма оттърване. 52кг съм 158см. Правя почти всеки ден интензивно кардио 27мин-9км, 150 коремни, някакъв комплекс от нета, отскоро правя и планк х минута и половина. Но нищо от моите мазнинки не мърда. Затова започнах от няколко дни НВ-ВМД и си купик днес пудовка. Исках 10кг, но мъжа ми ме разубеди за 6кг. Искам да правя суингове с нея. Според вас малка ли е тежеста и къде бъркам в тренировките, че не дават резултати. За фитнес зала нямам време и нерви, затова предпочитам в къщи.
Според мен не бъркаш никъде. Щом вече си коригирала храненето, вероятно скоро ще се радваш и на резултати. За съжаление само трениране понякога не е достачъно, а иска и храненето да е под контрол. 10кг е много добре, мисля че ще правиш достатъчно повторения с нея. С пудовката можеш да правиш и клекове и да натоварваш хубаво както долната така и горната част. https://www.youtube.com/watch?v=RjnyMfZb00M

Вчера кардио и корем. За разлика от предишния път днес коремът ми е съвсем добре, но този път пресите бяха само на земя. 4 упражнения завъртяни едно след друго и повторени по 4 пъти и 2 мин планк.
Днес почивам и ще излизам с приятелки, та смятам да отпусна душата и да хапна и да пийна  Mr. Green Joy

# 582
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Пак съм аз  Mr. Green
Вчера правих крака, този път обаче само със свободни тежести. Мислех, че няма да усетя много натоварването, но се изненадах, че доста добре ми се отрази. Днес дори имам лека МТ. Явно тренирането на една група веднъж седмично при мен работи добре. Има време за пълно възстановяване и после за максимално натоварване.
Успях да направя една-две снимки на гърба и мисля, че и там се вижда вече напредък. Гърбът като цяло ми е най-слабата част и всяко едно мускулче там ме радва много.
Скрит текст:

# 583
  • Мнения: 1 545
Явно тренирането на една група веднъж седмично при мен работи добре. Има време за пълно възстановяване и после за максимално натоварване.
Успях да направя една-две снимки на гърба и мисля, че и там се вижда вече напредък. Гърбът като цяло ми е най-слабата част и всяко едно мускулче там ме радва много.

Ани, изглеждаш страхотно, поздравления!
Аз също съм доволна от тренирането на всяка група веднъж седмично. Е, малко ми идва сякаш на дупето, но помолих инструктора да има това предвид в новата програма. Очаквам я до края на седмицата.
Твърде подценяваното от мен кардио също се оказа ефективно и искам - не искам, ще си го правя, когато се налага.
Вчера си изпратих резултатите от първия месец. Доволна съм - свалих 2,300 кг. за един месец без никакво напрежение и глад. Сега съм точно 54 и много се харесвам. Имам нужда да махна още от корема и паласките, но да видим първо какво ще каже Белчо Христов и как ще продължим по-нататък.

# 584
  • Мнения: 10 012
Уха, АНи, чудесно изваяна горна част, браво!

Ветрена, честити свалени килогами!

Пиза, добре дошла! Нищо ти няма на пудовката. Постепенно ще си направиш колекция според нуждите.

Днес на мен ми е почивен откъм тренировки, ще направя една йога като се прибера. Но ако ми дойде музата, може и кардио с Шон да направя.

Ани, ти намери ли го?

Общи условия

Активация на акаунт