Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 927
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Ами ако имам готвачка, чистачка и гувернантка за 10 деца време ще намеря. То като няма да си губя времето в пране, готвене и чистене, няма да се налага да набивам уроците на на някой в главата. Остава достатъчно време да си прекарвам времето с децата по най-пълноценен начин.
Да, ама пак не е нормално много деца. Показва липси. Не знам какви.
От колко нагоре става ненормално? Защото за различните хора е различно. Ние както сме с три също търпим укори.

# 1 186
  • София
  • Мнения: 19 355
За мен 5 са приемливата граница. Янтра, отпускам ти още малко гювеч  Mr. Green

# 1 187
  • Мнения: 30 802
Моето ненормално започва някъде към 7-8 деца и нагоре. Особено ако става въпрос за "колекциониране на бебета" или някакви религиозни причини за раждане. Пет са нормално голямо семейство, нагоре вече бие на престараване.

# 1 188
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
За мен са 6-7 и нагоре. Лично аз мисля, че мога да отгледам максимум 4. Близо съм до лимита си.

# 1 189
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пет по три - 15 години от живота си да прекарам в търчане след бебета, ставане по нощите, детскоградински сополи и укротяване на безпричинни бесове... оууу не, тенкс.

# 1 190
  • София
  • Мнения: 19 355
Големите ще помагат, колкото и еретична да е тази идея тук

# 1 191
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Големите ще помагат, колкото и еретична да е тази идея тук
И на мен ми е еретична. Не е честно спрямо големите.

# 1 192
  • София
  • Мнения: 19 355
Да помагат не означава да гледат изцяло.
А честно ли е, че първото дете е било единствено известно време, а следващите - не са?

# 1 193
  • Пловдив
  • Мнения: 23 822
Е, поне моето не е било единствено дълго време. 3 деца за 4 години и малко.

# 1 194
  • София
  • Мнения: 19 355
Щом имаш капацитет за още 1, ще чакаме...

# 1 195
  • Наблизо
  • Мнения: 6 221
Защо големите трябва да гледат малкото?Супер нечестно е,все пак не то го е родило второто.Като бяхме деца,се грижех за брат ми,но родителите никога не са ми го трупясвали за да ходят да се забавляват самостоятелно.А и ние имаме малка разлика и беше един вид по собствено желание.
Обаче много мои приятелки имаха като задача малкото си братче и сестриче и нищо не можехме да правим,без малкото да е залепено за нас.Еми някак лишава голямото от част от детството му.

# 1 196
  • Пловдив
  • Мнения: 14 733
То е нечестно и егоистично и да родиш второ дете след първо с увреждане, както знаем от теб, ама на, лоши и нечестни хора сме, правим го.

# 1 197
  • Мнения: X
Мами, темата е за жена с дете а не дете с майка му...

# 1 198
  • Sofia
  • Мнения: 7 024
Онзи ден ми предложи брак един симпатичен по-млад мъж, искал ме с трите деца. Ама аз и съпруг имам.

# 1 199
  • Мнения: 15 619
Онзи ден ми предложи брак един симпатичен по-млад мъж, искал ме с трите деца. Ама аз и съпруг имам.
Ти какво сега!?
Искаш да се пукаме цяла нощ през стриите от черна завист ли!? Grin

Общи условия

Активация на акаунт