Омъжена съм. Общувам с друг мъж.

  • 10 879
  • 344
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте, пиша тук, защото по стечение на обстоятелствата няма на кого да споделя следния казус..за съжаление...

Имам мъж и малко детенце. Всичко е страхотно, нищо не ми липсва от страна на мъжа ми. Адски е подкрепящ, вярва в мен когато аз не, помага много с детето, с домакинските задължения.  Обръща ми внимание, може би не достатъчно, защото все го бъзикам да ми каже нещо мило, да ме закачи. Ей, такива прости неща, които жените харесват.
Той пътува извън страната, преди беше с по - големи отсъствия, сега направи така, че да се прибира по - често вкъщи.  Ии тук идва казуса.

Преди буквално няколко дни, когато бяхме излезли на разходка с детето един познат ме поздрави и ми направи някакво приятно впечатление, аз усетих нещо. Знаех, че ще ми пише.Прати ми покана, хареса ми снимката и се започна едно чакане. Чаках и си мислех как искам да ми пише... Докато една сутрин се събудих и видях, че ми е писал. Почнахме да си чатим, той явно е мислил, че не съм семейна, защото както казах мъжът ми отсъства, но аз му казах, че живеем тримата. Покани ме на кафе, естествено не отидох. Прави ми комплименти, разпитва за детето.  Вчера му казах, че отивам до магазина и той дойде там, изчака ме на пейката докато пазарувам, разменихме си буквално 2-3 приказки и се прибрах...
 Обаче покой не ми дава това нещо. Казах му, че държа на семейството си, че е най - добре да не общувам с него по този начин. Че и за него е най - добре да не му  давам надежди и накрая да са напразни...., Защото наистина е добър човек.
Споделих му тези неща, той каза, че ги е усещал и че няма за какво да ми е гузно, при положение, че нищо не е станало. Обаче постоянно проверявам дали имам съобщение от него, разхождаме се и се оглеждам да го засека някъде....
Не знам какво е това нещо. Със сигурност не бих излязла с него, но и това чатене не го усещам правилно, въпреки, че ми харесва...
Най - вероятно липсата на мъжа ми влияе най - много. Лутнали се в ежедневието и свикнали един с друг, не усещаме тази тръпка, която може да даде един комплимент, един поглед..
Не знам и какъв въпрос да ви задам.
Грешно ли е? Аз знам, че е.
Моля, споделете мнението си. Звуча като ученичка, но наистина е хаос в главата ми.

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 01:43 от NancyNancy

# 1
  • Мнения: 18 848
Не го познаваш в бита ,та те ласкае   и си мечтаеш. Някога харесвах едно семейство и по-точно държанието на мъжа, свободно и  без да мисли кой ги гледа си глезеше жената, прегръдки ,закачки.
 Случи се да общувам от близо и ми мина харесването, не бих го търпяла всеки ден.
 Каквото да ти кажат, то те  ровичка , постъпваш  както решиш и си носиш последствията като всички.

# 2
  • Мнения: 1 264
JoyJoyJoyJoyJoy ама ти си хлътнала яко. Обяснявай колко не искаш нищо с него, докато не легнеш с него. Малко си лесна и наивна.

# 3
  • Мнения: 9 931
Всичко е страхотно и нищо не ти липсва … мхм. Добре, че е така. Иначе как ли щеше да се развие това общуване!?!

# 4
  • Мнения: 1 264
Всичко е страхотно и нищо не ти липсва … мхм. Добре, че е така. Иначе как ли щеше да се развие това общуване!?!

Крийпи пича я "следи" и изчаква пред магазина, и ѝ обяснява как всичко е в рамките на нормалното. Беге прованс 2024.

# 5
  • Мнения: 7 087
Опитай да оправиш нещата с мъжа си. Ако нещо ти липсва, а то очевидно ти липсва - сядате вкъщи и говорите. По майчинство ли си? Ако си, нормално да забиеш в рутина и да ти се иска някаква тръпка, нещо ново да ти се случи.

# 6
  • Мнения: 2 224
Честно казано те разбирам, на мен също много ми липсва понякога това да пофлиртуват с мен, да ми кажат колко съм красива.
И моя приятел, както повечето ми гаджета не се сеща много какво бих искала да чуя за съжаление.

Най-вероятно ти липсва внимание, знам че звучи много тъпо отстрани, но за мен си е важно партньорите да си казват хубави думи, да поддържат връзката хубава.

Аз бих говорила с мъжа си за това как се чувствам, пък може да се подсети.

# 7
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
Преди буквално няколко дни, когато бяхме излезли на разходка с детето един познат ме поздрави и ми направи някакво приятно впечатление, аз усетих нещо. Знаех, че ще ми пише.Прати ми покана, хареса ми снимката и се започна едно чакане. Чаках и си мислех как искам да ми пише... Докато една сутрин се събудих и видях, че ми е писал.
Да, да, точно така е станало. Unamused

# 8
  • Мнения: 3 303
Преди няколко дена го срещна, пък после една сутрин ти писал, това време за нищо го нямате. По-дълго ли се развива тази история, много неестествено е написано.

Не искаш да му даваш надежди за какво? Иначе е много добър човек, просто се опитва да бодне една обвързана жена, нищо работа. Blush

# 9
  • Мнения: 507
И аз да добавя моите две стотинки:
1. Добрите хора не задяват настойчиво женени жени.
2. Липсва ти внимание.
3. Всички са много прекрасни, докато не те прекарат през леглото си. Отвори си очите.
4. Не бъди поредната глупачка, която заради едно начесване си съсипва семейството и живота. Като те засърби, повтаряй си следната мантра: Гъз глава затрива, гъз глава затрива...
Ако и това не помогне, прочети стари теми в семейни отношения. Сценариите са играни.
Късмет!

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 07:41 от metal.vixen

# 10
  • Мнения: 86
Оставам с впечатлението, че половината жени ги бият, тормозят, изневеряват им, съсипват им психиката, а другата половина имат свестни мъже до себе си и започват да се чудят къде да се чешат...

# 11
  • София
  • Мнения: 13 081
Внимание и да се чувства обект на желание, това й липсва. Този й дава това, но и само това ще й даде, под формата на един... Даже не е сигурно дали ще я повтори, а тя яко хлътнала. И според мен трябва да поговори с мъжа, да му каже какво й липсва. Липсите лесно ще ги запълни, но трудно ще замени съпруга, ако я хване в крачка.

Иначе жените си имат нужди и не е добре мъжете да занемаряват задоволяването им, че се стига до такива нелепици.

# 12
  • Мнения: 19 317
Гледай да не те хване мъжът ти, ако се прибере неочаквано, докато си "общуваш" с този.

# 13
  • Мнения: 1 469
Момиче, що си търсиш белята?

# 14
  • София
  • Мнения: 13 762
Опитай се да си върнеш тръпките в семейството или се разведри и после тръпни с други.
Гледаш на мъжа ти като на нещо временно - подкрепя ти, помага ти, отсъства често. Ми той като на гости, щом съседите дори те мислят за самотна майка.
А този звучи като столкър.

Общи условия

Активация на акаунт