Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 110 035
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 590
  • Мнения: X
Уиш, мани майтапа ма келеша яде по 2-3 пържоли с пържени картофи но блъска във фитнеса. Тоя няма изхранване, затва пуднах темата дали ще ме вземе някоя въпреки че съм с дете Joy
Скуба, откакто Говендър Мой в 9 или 10 клас измуца 12 (ДВАНАДЕСЕТ) пълнени чушки и попита какво има за вечеря, а е кльощав като глист, аз съм претръпнала. Шта взема, само да затрия Уишмастъров. Ама на 47 и с 12-годишна кифла, съсипител на банкови сметки, не съм ти оферта.  Confused

Емма, няма добри частни училища. Сериозно. Не и тук.

# 1 591
  • Мнения: X
Уиш, мани майтапа ма келеша яде по 2-3 пържоли с пържени картофи но блъска във фитнеса. Тоя няма изхранване, затва пуднах темата дали ще ме вземе някоя въпреки че съм с дете Joy
Скуба, откакто Говендър Мой в 9 или 10 клас измуца 12 (ДВАНАДЕСЕТ) пълнени чушки и попита какво има за вечеря, а е кльощав като глист, аз съм претръпнала. Шта взема, само да затрия Уишмастъров. Ама на 47 и с 12-годишна кифла, съсипител на банкови сметки, не съм ти оферта.  Confused

Емма, няма добри частни училища. Сериозно. Не и тук.

Лелеее, сладур той, какво има за ядене Simple Smile Simple Smile Simple Smile  Жив и здрав да ти е Simple Smile Моя не е слаб, здрав е, блъска във фитнеса, цялата лятна ваканция беше общ работник при мен, ще я помни тая ваканция, особено финансово Simple Smile Много е доволен но и много се озори

Ааа не, малката ти още сега ще ме фалира Simple Smile  Тамън на Уишмастъров малката не му оставя пари за любовници Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Уиш, момиченце по-скъпо ли се гледа?

# 1 592
  • Мнения: 2 749
Скуба, само едно момче ли имаш?

# 1 593
  • Мнения: X
Уиш, момиченце по-скъпо ли се гледа?
Не питай. Не искаш да знаеш.

# 1 594
  • Мнения: X
Скуба, само едно момче ли имаш?

Да. Защо?

# 1 595
  • Мнения: 2 749

Трябваше и момиче да си направиш, да видиш разликата. Grinning

# 1 596
  • Мнения: X
Уиш, момиченце по-скъпо ли се гледа?
Не питай. Не искаш да знаеш.

Благодаря Уиш Simple Smile Добре че ми е късно за деца иначе ако второто ми се беше паднало момиченце щеше да е Божие наказание Simple Smile

# 1 597
  • Мнения: 5 274
Ооо женските са ужас. Особено като започнат да пипат на майка си нещата...

# 1 598
  • Мнения: X

Трябваше и момиче да си направиш, да видиш разликата. Grinning

Да бе, та да не мога да спя щото ще дебна с пистолета на балкона и да кОпам по двора разни ухажори Simple Smile
Късно ми е вече, дърт съм Simple Smile

# 1 599
  • Мнения: 2 749
Две мацки си имам, не се оплаквам.

# 1 600
  • Мнения: X
Ооо женските са ужас. Особено като започнат да пипат на майка си нещата...

И с мъжките е същото ЗЛО. Първо почнаха да ми намаляват парфюмите, после направо изчезваха. Дойде ред на ножчетата за бръснене. После подкара ризите ми - типично по мъжки си купувам по 2 и нося само едната ма не сметнах че са неговия размер вече, сега имам по една. Научих го да кара само за да не ми открадне колата като аз невремето от баща ми и да направи някоя беля. Чакам след 2 години да ми я вземе като има книжка. Тамън дотогава ще е паднала цената на новата 8-ма серия. Изобщо подготвен съм... Simple Smile

# 1 601
  • Мнения: X
Две мацки си имам, не се оплаквам.

Олелеее, баща им успява ли да мигне или трОши кокали на разни навлеци? Simple Smile Да са здрави и щастливи девойките ти Simple Smile На колко са?

# 1 602
  • Мнения: 3 510
Да не говорим, че при момчетата има неписан закон да му осигурят къде да доведе снахата. Grinning

# 1 603
  • Мнения: 18 871
Моят син е спасител на плажа. Нека си поживее, после ще му мислим Simple Smile

# 1 604
  • Мнения: X
Да не говорим, че при момчетата има неписан закон да му осигурят къде да доведе снахата. Grinning

Дал съм му вече, сам си живее, сам си пере, сам си глади. Ма на 16 само девойки със силикон и 2 пласта гипс са му у тъпата кратуна. Как да му обясня че тия пачаври са грозни под кирпича...

Според мен наистина е задължително след 18 да си живее сам един млад мъж. Като си легне 3 пъти гладен ще се научи да си спретне нещо да не Умре от глад

Общи условия

Активация на акаунт