Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 611
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 19 025
E  то те всичко живо риджектват...

Не ми казвай, че момата от мини-брака, която го зарязала и го е освободила, не си е намерила друг. Цъкна ли ѝ профила във фейсбуката, за да видиш как е новият?

# 2 206
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Вече ми иде да иджектна амазонския си лък втора употреба, голямо надцакване тук станало, цялата тема за смешките просто.
Само четеш,не се ядосваш и не вземаш участие!

# 2 207
  • Мнения: 30 802
Нямам навик да столквам във Фейсбук, а и не съм питала за името й. Може да има и пет деца, може и нула, нямам идея.

По принцип не си говорим за бившите, само най-общо. Каквото е нацелила, халал да й е. Общо взето в тоя живот еднорози-мъже няма, всичко е носорози, от различни породи. Искаш да кажеш, че хипотетично е взела по-висок, по-платен и по-красив? Може. Може и да е нещо съвсем друго.

Иначе повечето хора си намират по някой, въпросът е какъв е крайният резултат и какви са общите цели, извън безкрайно хронично опознаване и живеене като двойка.

# 2 208
  • Мнения: X
E  то те всичко живо риджектват...

Не ми казвай, че момата от мини-брака, която го зарязала и го е освободила, не си е намерила друг. Цъкна ли ѝ профила във фейсбуката, за да видиш как е новият?
Ей тук така се изсмях, че за малко да си разлея кафето Simple Smile Къде ги измисляш все на място?

E  то те всичко живо риджектват...
Simple Smile
Аз си признавам, че бях и съм много капризна и много мъже и момчета съм отхвърляла реално, но всеки, който ме познава знае, че съм претенциозна. Още не могат да повярват, че въобще се събрах с мм Simple Smile

Но сега ако ми се наложи да излизам с мъже за неангажираща връзка ще е друга бира. Въобще не виждам за какво ще съм на мъж без деца, а такъв с деца не ми трябва на мен и дотам.

Последна редакция: сб, 22 сеп 2018, 21:55 от Анонимен

# 2 209
  • Мнения: 5 248
Бе защо гаджето ми е с мен почва  да се чудя? Не стига, че парясница ми и по-голяма. А да, стих се - обича ме.
Въпросът е, ти защо си с него и какви компромиси правиш?
Щото, мома ще ги прави известно време и ще тръгне да си търси еша.
Гърмяната с дете, ще си пренареди приоритетите.
Почти никакви компромиси не правя.  Именно защото си преподредих приоритетите и вече не се съобразявам първо с друг човек. Когато бях на 22 много търпях БНД, сега на 32 съм станала коренно нетърпяща и безкомпромисна. Забележи темите, в които често разписваш и ти самата - 22,23 годишни момичета как се жалват от  мъжете с които са и стоят и търпят, пък гърмяната зайкиня със зайченцата не е изтърпяла един па камоли втори, трети и пети дето не и е ежката...

# 2 210
  • София
  • Мнения: 24 839
Нямам навик да столквам във Фейсбук, а и не съм питала за името й. Може да има и пет деца, може и нула, нямам идея.

По принцип не си говорим за бившите, само най-общо. Каквото е нацелила, халал да й е. Общо взето в тоя живот еднорози-мъже няма, всичко е носорози, от различни породи. Искаш да кажеш, че хипотетично е взела по-висок, по-платен и по-красив? Може. Може и да е нещо съвсем друго.

Иначе повечето хора си намират по някой, въпросът е какъв е крайният резултат и какви са общите цели, извън безкрайно хронично опознаване и живеене като двойка.

Следя, бе, Сирено, следя е думата!
Докато тръгнат децата ти на училище, дума българска няма да знаят.

То, оставаше и да се интересуваш от бившата, след като няма деца да ти се пречкат..... Mr. Green
Злодеида, друго имах предвид, но вярвам че си се сетила........ Peace

# 2 211
  • Мнения: 5 248
Абсурт, което може да се научи се научава в живота 😉. Важното е че не е нещо като непоправим кусур дълбоко вкоренен в характера, а друго поправимо.

# 2 212
  • Мнения: 19 025
Нямам навик да столквам във Фейсбук, а и не съм питала за името й. Може да има и пет деца, може и нула, нямам идея.

По принцип не си говорим за бившите, само най-общо. Каквото е нацелила, халал да й е. Общо взето в тоя живот еднорози-мъже няма, всичко е носорози, от различни породи. Искаш да кажеш, че хипотетично е взела по-висок, по-платен и по-красив? Може. Може и да е нещо съвсем друго.

Иначе повечето хора си намират по някой, въпросът е какъв е крайният резултат и какви са общите цели, извън безкрайно хронично опознаване и живеене като двойка.

Но си е намерила друг, нали?. Щото представяш ли си иначе как изглежда отстрани - първият мъж след теб не може да си намери друга, вторият пък намерил само теб, след като преди това е бил с някаква, която го е зарязала, след което никой друг не я ще. Странно изглежда.

# 2 213
  • Мнения: 30 802
Ами не, не е намерил само мен, между мини брака и мен е имало една висока, руса и невероятна. Да де, ясно накъде биеш, взимам мъже, които друга не би искала да вземе. В случая с втория ми мъж...съмнявам се. Доста биха се редили на опашка. Бе изобщо, ние сме едни тролове, втора категория хорица, за съжаление множащи се, докато висшата раса кара само до етап двойка за забавления:)

Както казах, нямам представа дали си е намерила друг, все пак е била млада, вероятно си е намерила, повечето си намират, дори да не са невероятно вървежни. Щото от един момент нататък вървежността спира да важи толкова и важи това колко бързо може да си изпълниш целите и с какъв човек. Щото не те грее много, ако е параден генерал, ама не става за брак.

# 2 214
  • Мнения: 19 025
Все по-интересно става. Имал връзка с висока, руса и невероятна, редяли се на опашка за него, но ти си искала да го сватосаш с 2-3 амазонки с маникюр.

# 2 215
  • Мнения: 30 802
Ами животът е странен, няма някакви закони на сватосването. Мрачен момент в живота, не ми беше до него и така, както казах, използвах дори ghosting.

Интересно - не интересно, това са минали моменти, важен е крайният резултат. А той не зависи от нечия скала на вървежност.

Не съм писала никъде, че са се редили на опашка, но по някои параметри биха се наредили, и още как.

# 2 216
  • Paris, France
  • Мнения: 14 030
А тези, които имате вече дете, за какво се мъчите да живеете с мъже без деца? Не мога да си представя да жонглирам между потребностите на децата ми и чорапи, боксерки, домашни вечери с мъж, който не е баща им. Кой нормален, здрав мъж без деца ще се върти в хола докато пиша домашни или помагам на дете преди изпит?

Животът на самотна майка е лек и доста безгрижен. Прави си каквото си иска, общо взето. Даже може да не работи ако не иска. Може да се редува с друга самотна майка и едната да варди децата а другата да излиза. За какво такава жена би си причинила още деца, неудобство, липса на сън, евентуални конфликти? Едната ми баба и майка ми са разведени. Ми супер си живееха сами. Имали са връзки (за баба не съм сигурна), но от тях са взели хубавото без да перат чорапи.

Сиренке, тези с ноктите едва ли искат да бършат дупета. Седят си сами щото така искат. Знаеш ли каква игра е поставянето на гел-лак по нокът? Поне 10-15 минути е. Ако искаш трайност не бива да се топят ръцете във вода поне 12 часа след това. Обаче е голям кеф да не ти се бели лака 2 седмици. Не всяка жена иска да седи домакиня и да гледа деца сама. На 25-28 не си и помислях за деца.

# 2 217
  • Мнения: 2 214
аз съм в потрес от развитието на темата
първо мъжете ни разправяха, че като сме с дете , не се котираме
сега обаче и жените от форума, не знам с деца или не, ни обясняват как си въобразяваме, че още сме оборотни
по темата, която се разводни и стана пълно мазало- ако една жена има излъчване, интелект и сексапил може да се котира и с три деца да е ;     куха лейка ли е- и Господ не може да й помогне.
Детето ми е на 5,    в момента излизам с ерген, който няма деца. Не съм първа красавица, не си възвърнах килограмите преди раждането, но си допаднахме, при това човекът изглежда добре, не е някой застаряващ ерген или мамино синче. Въпрос на химия и случайни срещи.
Злодеида- примерите, които даваш с твои уж приятелки , ми звучат адски нереално, първо защото няма женен мъж, който да се хване на въдицата, че любовницата му уж случайно е забременяла от него. От опит смея да твърдя, че от женен мъж, можеш да забременееш само ако той го иска. Скъсаните презервативи и забравената контрацепция , не са опция, просто защото  повечето женени мъже изобщо не ползват презерватив. И аз спирам по тази тема, щото от мъже да четеш бисери е едно, ама от жени и то майки, да четеш изказвания как  детето е пречка за любовта , направо стигам до съжаление. Но не към себе си. Жената може да бъде щастлива и на 40, и на 50 , и на 60, и с дете, и без дете, стига да го вярва, да го иска и да не е кон с капаци, със закостеняло мислене и манталитет - ама какво ще кажат хората. Това е положението.

# 2 218
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Най-накрая едно нормално изказване!

# 2 219
  • Мнения: 1 297
И аз преосмислих приоритетите си. Бих взел Злодеида, само заради секса. Ако прави и мусака, още един бонус.  newsm48

Общи условия

Активация на акаунт